Bilgi Zamanı

İphone 7 ne zaman çıkacak İphone 7 Kulaklık Girişi Var mı?

Samsung, Galaxy Note 7 lansmanında Apple’ı da unutmadı. Samsung Pazarlama Müdürü, sahnede iPhone 7’nin kulaklık çıkışıyla ilgili bir espri yaptı.

İphone 7 ne zaman çıkacak İphone 7 Kulaklık Girişi Var mı?
01 Eylül 2016 - 22:09 'de eklendi ve 1210 kez görüntülendi.

İphone 7 Kulaklık Girişi Var mı İphone 7 ne zaman çıkacak? Dün gerçekleştirilen lansman ile uzun zamandır dedikodulara konu olan Samsung Galaxy Note 7 resmi olarak duyuruldu.

Genellikle her yeni ürün lansmanında rakip firmaların birbirlerine atıfta bulunduğu görürüz. Galaxy Note 7 tanıtımında da Samsung, Apple’ın yeni akıllı telefonu olacak iPhone 7 ile dalga geçti.

‘Bizim kulaklık girişimiz var’

Shiftdelete.net’yer yer alan habere göre, sahneye çıkan önemli isimlerden biri olan Samsung Pazarlama Bölümü Başkan Yardımcısı Justin Denison, Galaxy Note 7’yi tanımlarken iPhone’a taş atmayı unutmadı.

“Galaxy Note 7’nin ne ile geldiğini bilmek ister misiniz?” diye soran Denison, bu sorunun ardından “Bir kulaklık girişi. Sadece söylüyorum” sözlerini kullandı.

Denison her ne kadar Apple veya iPhone ismini ağzına almasa da yaptığı esprinin sebebi çok açık. Bildiğiniz gibi iPhone 7’de 3.5 mm’lik kulaklık girişinin olmaması bekleniyor.

Eğer dedikodular doğru çıkarsa iPhone 7 sahipleri ya lightning girişli bir kulaklığa ya da kablosuz bir kulaklığa ihtiyaç duyacak. Samsung da Galaxy Note 7’de yer alan kulaklık girişinin artık iPhone’a karşı bir avantaj olduğunu düşünüyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER