Bilgi Zamanı

iPhone 5S Renkli mi Olacak

iPhone 5S Renkli mi Olacak
07 Ocak 2013 - 21:05 'de eklendi ve 1663 kez görüntülendi.

iPhone 5 satılış sayısı şuanda dünya piyasasındaki telefon içerisinde zirvede bulunmakta. Bu hem Apple’ın hem de bundan önceki iPhone kullanıcılarının çok hoşuna gidiyor. Apple iPhone’un yeni reklamını yayınlaması itibariyle piyasada şok etkisi yarattı. Çünkü teknolojinin bu kadar gelişeceğine belki Apple yöneticileri bile inanamazdı.

iphone5s

iPhone 5 yeni çıkmış olsa da iPhone 5S için rivayetler şimdiden çıkmaya başladı. iPhone 5S’in rengârenk çıkabileceğinin açıklamaları geldi bazı kullanıcılardan. Bu kadar güzelliğe karşı bunu da başarabilecek olan iPhone ise daima beyaz ve siyah şekilde görücüye çıkıyordu. İlerleyen günlerde elbet bu sorulara Apple Inc. Yöneticilerinden açıklama gelecektir. O güne kadar bütün konuştuklarımız rivayet olsa da bazı gerçekler yok değil. Ekran boyutunun büyütüleceğini ve daha çok içerikle donatılacağı şuan da hemen hemen netleşmiş durumda. Rengarenk beklentisini ise Apple’ın umursayacağını ve kullanıcılarının karşısında iPhone 5S’te böyle çıkacağını sanıyoruz.

Zaten Apple iPod touchlarda renk çeşitliliğini fazlaca tutmuş ve kullanıcılarından aşırı olumlu yanıtlar almıştı. iPhone 5S bize göre mavi, pembe, gümüş ve yeşil renklerde kullanıcıya sunulabilir. Bu şekilde çıkan söylentilere ise şuan Apple şirketi sessiz kalıyor. Yanıtlayacağını beklediğimiz soruları ise öncelikle şöyle düşünebilir. iPhone 5S ekranı daha büyüyecek mi ve renkli tercihlere yer verilecek mi? Bunun cevaplarını şüphesiz gelecek günlerde Apple yanıtlayacaktır. Bizler yine yeraltı forumlarında ve bloglarda bu rivayetleri konuşmaya devam edeceğiz.

bilgizamani.net

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 3 Yorum )

 • melek naz ;

  Pembe rengi mutlaka bulunması lazım, yok almayı düşünmüyorum.

  11 Ocak 2013 15:51
 • mehmet bahadır ;

  tek renk yada 2 renk yerine şöyle 6-7 farklı renk olursa daha çekici olur bence

  07 Ocak 2013 22:09
  • öküz ;

   hesaplamada yapmam gerek

   11 Ocak 2013 15:51