Bilgi Zamanı

İphone 5S Çıkış Tarihi

İphone 5S Çıkış Tarihi
09 Eylül 2013 - 21:13 'de eklendi ve 1169 kez görüntülendi.

İphone 5S Ne Zaman Çıkacak, İphone 5S çıkış tarihi

Akıllı telefon sektöründeki rekabet Apple önderliğinde devam ediyor. Sürekli araştırma-geliştirme sürecinde olan akıllı telefon üreticileri meraklılarına her yeni gün bir teknolojik özellik sunmak adına adeta kıyasıya yarış içerisindeler.

anroid

Apple’ın akıllı telefonu Iphone’un yeni modelleri 5S ve 5C uzun süredir meraklıları tarafından sabırsızlıkla bekleniyordu. Sonunda firma yetkilileri bu konuda bir açıklama yaparak kesin tarihi açıkladılar.10 Eylül 2013 Salı günü tanıtıma çıkarılacak olan Iphone 5S ve 5C şimdiden teknoloji pazarını harekete geçireceğinin sinyallerini verdi.

Kesin olmamakla beraber basına sızan fotoğraf ve videolar Iphone geleneğini değiştiren hamleler olduğunun sinyallerini veriyor. Yıllardır renk olarak beyaz ve siyahtan vazgeçmeyen Iphone bu kez altın ve şampanya renklerini de kullanacağı gelen haberler arasında. Iphone 5 serisinin devamı olarak Iphone 5S üretilirken,Iphone 5C’de daha düşük bütçeli olarak sunulacak ve birçok renk çeşidi olacak.

Iphone 5C’lerde bir ilk de yaşanacak.Apple ilk kez donanımda plastik malzemeye yer verecek.Düşük bütçeli olarak tasarlanan bu model de merakla bekleniyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER