Bilgi Zamanı

iPhone 5S BİM Aktüel Fiyatı

iPhone 5S BİM Aktüel Fiyatı
13 Ekim 2013 - 14:56 'de eklendi ve 1229 kez görüntülendi.

Market dediğimiz zaman akıllara gelen en önemli zincirlerden birisi olan Bim aktüel ürün listelerine iPhone 5S’i ekledi. İphone 5s BİM’de ne kadar kaç lira ? Cihazın BİM’de satılması insanları şaşkına uğratmasının yanı sıra bir de fiyatı ile insanları şaşkına düşürüyor.  iPhone 5S’in 16 GB’lik modeli teknoloji mağazalarından 3199 TL’ye satışa çıkarılmıştı. Aynı cihaz BİM’de 2299 TL’den satışa çıkarılacak. Bim geçmiş dönemler de iPhone 4’ü de kampanyalı olarak satmıştı. iPhone 5S’i ise 11 Ekim’de satışa çıkaracak. Ancak sınırlı sayıda olan bu cihazlar her mağaza için 1, 2 adet gönderilecek.

iPhone 5S’in BİM’de neden bu kadar ucuz olduğu akıllarda soru işareti bıraktı.

Teknolojik marketlerde satılan bu ürün resmi Distribütör garantisi ile birlikte satılıyor. BİM iPhone 5S’i paralel ithalat (Grey Market) aracılığıyla satışa sunacak ancak cihazın resmi Distribütor garantisi mevcut değil. Fiyat farkının sebebi de budur. Ancak kayıt ile alakalı herhangi bir sorun yaşamadan aldığınız cihazı sorunsuz kullanabileceksiniz.

11 Ekimde satışa sunulacak her şubeye 1 veya 2 adet gönderilecek olan iPhone 5S için o gün BİM’de yoğun bir kalabalık  yaşanacağı düşünülüyor. Bu cihazı BİM’den satın almayı düşüneneler şubelerin açılış saatlerinde orada olmaları tavsiye edilir.

bim-iphone-5s987[1]

iPhone 5S Bim Fiyatı Ne Kadar, BİM iphone 5s kaç lira ne zaman satışa sunulacak …

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER