Bilgi Zamanı

İpek Tanrıyar Kimdir

İpek Tanrıyar Kimdir
26 Şubat 2014 - 10:29 'de eklendi ve 1154 kez görüntülendi.

İpek tanrıyar kimdir, ipek tanrıyar hayatı, ipek tanrıyar defileleri.

İpek Tanrıyar 1980 yılında İstanbul’da doğmuş ülkemizin güzide mankenlerinden birisidir. 2003 yılından beri Milano’da bir ajansa bağlı olarak çalışan Tanrıyar önemli defilelerdeki başarısıyla iyi bir kariyer yakalamıştır. 1.73 boyunda ve 80-61-89 ölçülerinde mankenler arasında kısa olmasına rağmen sempatik tavrı ve podyumdaki başarısıyla mankenler arasında popüler bir yere sahiptir.

Aynı zamanda küçük bir oyunculuk deneyimi de olan İpek Tanrıyar Çılgın Dersane filminde başrol oyuncuları arasında yer almıştır. Çılgın Dersane televizyonda ve gişede büyük başarı yakalamıştır.

İpek Tanrıyar 1996 yılında HeyGirl dergisi tarafından düzenlenen yarışmada ayın güzeli seçilmiş, daha sonra bazı ajanslardan teklif alınca mankenliğe başlamıştır. Kısa bir süre televizyonda sunuculuk da yapmıştır. Mesleğe başladığı ilk yıllarda başka bir manken Neşe Erberk’in ajansına kaydolarak burada yürüyüş ve diksiyon dersleri almıştır. Pek çok defileden teklif alıp yoğun çalıştığı için meslekten çekilemeyen Tanrıya sempatik davranışları ve sıcak gülümsemesiyle herkesin beğenisini kazanıyor.

indir (3)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER