Bilgi Zamanı

İnstagram Nedir, Nasıl Kullanılır

İnstagram Nedir, Nasıl Kullanılır
09 Kasım 2012 - 16:18 'de eklendi ve 2213 kez görüntülendi.
instagram ne demek

İnstagram nasıl kullanılır

Sosyal ağ niteliğinde fotoğraf paylaşma platformudur. İnstagram hızlı bir şekilde fotoğraf çekme, farklı efektler uygulama ve en önemlisi çok kolay bir şekilde sosyal ağlarda paylaşma imkanı sunuyor.

İnstagram uygulamasını indirdikten sonra kayıt ol yazısına basıp sırasıyla mailinizi, kullanıcı adınızı,şifrenizi,telefon numaranızı (zorunlu değil) yazın ve bir profil resminizi seçin.

Yıldız görünümlü kısma bastığınızda, Users ve Hashtags diye 2 kısım çıkacak karşınıza. Bunlardan Users olan kısmına arkadaşlarınızın ismini yazıp onları bulabilirsiniz. Hashtag kısmı ise taglı resimler bölümüdür.

Arama kısmından aradığımız kişiyi bulduğumuz zaman Follow tuşuna basarak onun yayınladığı fotoğrafların anasayfamızda çıkmasını sağlayabiliriz, böylelikle onu takip etmiş oluruz.

Instagramın size sunduğu filtrelerle, fotoğraflarınızın rengiyle oynayabilir, ışığını ayarlayabilir, istediğiniz kısımları bulanıklaştırabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • özlem tekin ;

    VODAFONE SMART 2 ANDROİD TLFONUMA İNDİRDM . KAYDOL BÖLÜMÜNE EKSİKSİZ OLARAK YAZIORUM FKT KAYDOL DEDİĞİMDE BİLİNMEYEN BAĞLANTI HATASI VERİOR. DESTEKLEMEDİĞİNDEN Mİ YOKSA BİR SORUN MU VAR??

    12 Mart 2013 19:06