Bilgi Zamanı

Instagram Direct Nedir?

Instagram Direct Nedir?
17 Aralık 2013 - 19:00 'de eklendi ve 1500 kez görüntülendi.

Instagram direct nedir? Instagram direct mesajlaşma, Instagram direct mesaj özelliği geldi mi? Instagram direct nasıl kullanılır?

Bir iki aydır Instagram’a mesajlaşma özelliğinin ekleneceği konuşuluyordu. Sonunda bu özellik Instagram kullanıcılarına sunuldu. Son güncellemeyle birlikte artık Instagram direct özelliği kullanılarak Instagram arkadaşlarınıza mesaj yollayabilirsiniz.

Yalnız Instagram direct özelliği Snapchat uygulamasına hiç benzemiyor. Instagram direct uygulamasının amacı kişiler arasındaki iletişimi arttırmak olarak açıklandı.

Instagram direct özelliği sayesinde arkadaş olmadığınız kişiler size fotoğraf gönderebilecek. Aynı şekilde siz de arkadaşınız olmayan kişilere bu sayede fotoğraf gönderebileceksiniz. Uygulamaya değişik bir kısıtlama da getirilmiş. Tek seferde bir kullanıcıya en fazla on beş fotoğraf gönderebileceksiniz. Bu kısıtlamanın amacıysa kullanıcıların mesaj kutularına gelebilecek olan spam mesajlarını önlemek olarak açıklandı. Şimdiden tüm Instagram kullanıcılarına hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

images

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER