Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

2015-2016 Eğitim Öğretim yılı İlköğretim 8. Sınıf İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük dersi 2. Dönem 1. Yazılı sorularını bu sayfadan indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak ve rehber olması gayesiyle sitemizde yayınladığımız bu yazılı sorularını aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra belirecek olan linke tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılı sorularının düzgün görüntülenebilmesi için Microsoft Word programının bilgisayarınızda yüklü olması gereklidir. Linkin görünür hale gelmesi için sürenin dolmasını bekleyiniz. Ayrıca sitemize “Neden soruları, siteye olduğu gibi eklemiyorsunuz da, word dosyası halinde ekliyorsunuz?” diye sorular yöneltiliyor. Bu durumu şöyle açıklayalım. Öncelikle bu siteden öğretmenler ve öğrenciler yararlanmaktadır. Yazılı sorularımızı dileyen herkes yazıcıdan çıktı da alabilsin diye, düzenli olarak görüntülenebilmesi açısından bu şekilde dosya halinde ekleme yapıyoruz .İşte yazılı soruları:

.

8. Sınıf İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük 2. Dönem 1. Yazılı Soruları :

 

8. Sınıf İnkilap Tarihi 2. Dönem 1. Yazılı Soruları ve Cevapları İndir 8. Sınıf İnkilap Tarihi Yazılı Soruları 2015 – 2016 8. Sınıf İnkilap Tarihi Dersi İkinci Dönem 1. Sınav Soruları 2015-2016  8. Sınıf İnkilap Tarihi Yazılı Soruları 2015 – 2016 8. Sınıf İnkilap Tarihi Dersi İkinci Dönem 1. Birinci Sınav Soruları 2015-2016 8. Sınıf İnkilap Tarihi Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları İnkilap Tarihi Yazılı Soruları Cevap Anahtarı Cevapları Hazırlık Çalışma Soruları

Kategori: Yaşam

18 Yorum Yapılmış.

 1. Ece diyor ki:

  Ben izmirde ömer lütfü akad ortaokulunda okuyorum cok korkuyorum muratla çıkıyorm onu azcık seviyorum kesin lise tutturamıycam Offf yorum yazıp beni tesellii edinn :D :D :( :(

 2. Esra diyor ki:

  Güzel fakat bu çıkmaz bizm sınavımızda.Çünkü doğru yanlış,boşluk doldurma,ve testmiş.Burda sadece test var ama kaliteli sorular.

 3. yaren diyor ki:

  açamadım bennn

 4. kadir diyor ki:

  aslında kolay ben hızlı yapmak istedim 8 dk flan sürdü 65 aldım yoksa kolay kafa yormak lazım

 5. ece diyor ki:

  ya gerçekten bunlar çıkar mı sınavda birisi söylesinn …

 6. Mert Bey diyor ki:

  Çok zordu 50 aldım hocam 5 puan verirmisiniz ?

 7. bilal ateş diyor ki:

  çok zordu 30 aldım

 8. uğur diyor ki:

  100 aldım :)

 9. yasemin diyor ki:

  ya sorular çok kolay

 10. by_ömrüm diyor ki:

  güzel sorular ama gerçekten sınavda çıkıyormu bu sorular cevap verin arkadaşlar

 11. merve diyor ki:

  çok saolun 100 aldımmmmmmmm

 12. yağmur... diyor ki:

  allah aşkına millet giriyo ben niye giremiyorum lütfen bana yardım edin gerçektenmi sınavlar aynımı?ben de istiyorumbende sınav dan 100 almak istiyorum……….

 13. serkan diyor ki:

  çok güzel bi sınav oldu.

 14. ramazan korkan diyor ki:

  çok guzel bir site sınavım muhteşem geçti 100luk bir sınavdıııııı…….,.

 15. emre diyor ki:

  süperrrrrrrrrrrrr yazılııııııdannnnnnnn 100 aldıııımm


Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2014 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası