İnkilap Tarihi 8. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı Soruları

18

2015-2016 Eğitim Öğretim yılı İlköğretim 8. Sınıf İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük dersi 2. Dönem 1. Yazılı sorularını bu sayfadan indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak ve rehber olması gayesiyle sitemizde yayınladığımız bu yazılı sorularını aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra belirecek olan linke tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılı sorularının düzgün görüntülenebilmesi için Microsoft Word programının bilgisayarınızda yüklü olması gereklidir. Linkin görünür hale gelmesi için sürenin dolmasını bekleyiniz. Ayrıca sitemize “Neden soruları, siteye olduğu gibi eklemiyorsunuz da, word dosyası halinde ekliyorsunuz?” diye sorular yöneltiliyor. Bu durumu şöyle açıklayalım. Öncelikle bu siteden öğretmenler ve öğrenciler yararlanmaktadır. Yazılı sorularımızı dileyen herkes yazıcıdan çıktı da alabilsin diye, düzenli olarak görüntülenebilmesi açısından bu şekilde dosya halinde ekleme yapıyoruz .İşte yazılı soruları:

.

8. Sınıf İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük 2. Dönem 1. Yazılı Soruları :

 

8. Sınıf İnkilap Tarihi 2. Dönem 1. Yazılı Soruları ve Cevapları İndir 8. Sınıf İnkilap Tarihi Yazılı Soruları 2015 – 2016 8. Sınıf İnkilap Tarihi Dersi İkinci Dönem 1. Sınav Soruları 2015-2016  8. Sınıf İnkilap Tarihi Yazılı Soruları 2015 – 2016 8. Sınıf İnkilap Tarihi Dersi İkinci Dönem 1. Birinci Sınav Soruları 2015-2016 8. Sınıf İnkilap Tarihi Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları İnkilap Tarihi Yazılı Soruları Cevap Anahtarı Cevapları Hazırlık Çalışma Soruları

Share.

About Author

18 yorum

  1. Ben izmirde ömer lütfü akad ortaokulunda okuyorum cok korkuyorum muratla çıkıyorm onu azcık seviyorum kesin lise tutturamıycam Offf yorum yazıp beni tesellii edinn :D :D :( :(

  2. Güzel fakat bu çıkmaz bizm sınavımızda.Çünkü doğru yanlış,boşluk doldurma,ve testmiş.Burda sadece test var ama kaliteli sorular.

  3. yağmur... on

    allah aşkına millet giriyo ben niye giremiyorum lütfen bana yardım edin gerçektenmi sınavlar aynımı?ben de istiyorumbende sınav dan 100 almak istiyorum……….

Sorunuzu veya Yorumunuzu Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz