Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

Can Bonomo’nun 2014 Eurovision şarkı yarışmasında söyleyeceği şarkı açıklandı. Ancak yeni bir tartışma başladı. Can Bonomo Love Me Back şarkısının sonunda İlluminati işareti yaptı !  “İlluminati propagandası yapılıyor” Tartışılan İlluminati işaretini dünyaca ünlü birçok şarkıcı da kullanıyor…

İlluminati’ iddiasına ‘Saçmalık’ cevabı EUROVISION şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo’nun, söz ve müziği kendisine ait olan, “LoveMe Back / Sen de Beni Sev” adlı İngilizce parça, önceki akşam TRT ekranlarından tanıtıldı. Müzik otoriteleri tarafından beğenilen şarkıdan çok, Bonomo’nun şarkı sonunda ellerini başının üstüne kaldırarak yaptığı üçgen şeklinde işaret konuşuldu.

LADY GAGA, MADONNA, SERTAB
Daha önce Eurovision’a katılarak birinci olan Sertab Erener’ de dansında sergilediği figürle ilgili benzer şekilde “İlluminati propagandası yapılıyor” spekülasyonuna yol açmıştı. Tartışılan İlluminati işaretini Rihanna, Lady Gaga, Madonna ve Katy Perry gibi dünyaca ünlü şarkıcılar da kullanıyor.

Can Bonomo’nun menajeri Ece Çelebioğlu, Habertürk’ün soruları üzerine şunları söyledi: “Bu iddialar zırvalık, saçmalık. Çalışılmış bir şey yok. Yapılan hareketin özel bir anlamı da yok. Can, hep dans ettiği gibi dans ediyor. Devlet, TRT kendisi görevlendirdi, o da işini yapıyor. Bize garip garip sorular soruluyor. Garip yakıştırmalar yapılıyor. Biz, müziğimizle anılmak istiyoruz. Orada çalışılmış, özel bir mesajı olan, özel bir hareket yoktu.

Can, her zaman nasılsa orada da öyleydi. Vermek istediği herhangi birmesaj yoktu. Bu tür yakıştırmalar şevkimizi kırıyor. Biz kendimize güveniyoruz. İnşallah alnımızın akıyla bu işten çıkarız. Alacağımız güzel bir sonuçla işte o zaman birmesaj vermiş oluruz.

İlluminati Can Bonomo Love Back Şarkı Eurovision Klibi İlluminati Ne Demek İlluminati Anlamı Nedir İlluminati İşareti Cemiyeti Nedir Ne Demektir

İLLUMİNATİ NEDİR?

İlluminati, 1 Mayıs 1776’da Adam Weishaupt tarafından kurulan gizli bir cemiyettir. Yeni Dünya Düzeni’ni sağlamak amacıyla hareket eden, ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir topluluktur.

bilgizamani.net

Kategori: Yaşam

8 Yorum Yapılmış.

 1. eda diyor ki:

  bnce en tipsiz ünlü bülent ersoy bir ara bülent ersoyu evime çarcam onu insana çevircem

 2. emine diyor ki:

  daha yeni yAığım gibi artık can bonomo sertap erener acun ılıcalı dan nefret duyuyorum

 3. emine calayır diyor ki:

  bnce can bonomo şeytana tapıyor eskiden en sevdiğim şarkıcıydı ama can bonomonun şeytana taptığnı duyunca on dan iğrendim.

 4. isimsiz diyor ki:

  birsürü saçmalık deil bizim gibi müslüman bir ülkede buinsanları piyon olarak kullanıyorlar ve bize de izletiyorlar çocuklarımız gelecegimizi emanet ettigimiz evlatlarımıza kendilerini böyle sevdiriyorlar amaçları gençleri etkilemek ve de başarıyorlar türkiyenin geldigi duruma bakın sen saçmalık dersen ben saçmalık dersem görmezden gelirsek bunlara kim dur diyecek bence herkes üstüne düşeni yapmalı

 5. ozi diyor ki:

  ya allahınızı severseniz bir sürü saçmalıkları bir araya getirmeyin. adam şarkısını söylemiş siz neyin peşidesiniz madem masonluk girimleri var ozman dönde başındakilere çat, yılan başında duruyo sen şarkı söyleyene bıdırdıyon kör olma arkadaşım adam şarkısını söylüyo sana ne oluyor

 6. burak diyor ki:

  can bonomoyu bilmem illuminatiye hizmet ediyormu ama illuminati denilen onkişilik bir yok etmeye uğraşan bir topluluk var bunun tarihi ilk olarak almanyada başlamıştır bu taa eski mısırlılara dayanıyor bunlar hiç inanca bağlı degiller sadece amaç şeytana hizmet etmek onun emirlerini harfiyen terine getirmek şimdi on kişi diye biliniyor birde dediklerini harfiyen yerine getiren 300 kişilik topluluk var bunlar medya ve onunla işyapan sektörler tekstil ,gıda ve bir çok alanda bulunup yani tam içindeler işin bunlar asıl masonlardır yani yazılacak gösterilecek çok şey var lütfen iyi araştırıp ondan sonra var olup olmadığını söylersiniz hiç birşeyin tesadüf olmadığı gibi ban bonomonunda seçilmesi tedadüf değildir!

  • burak diyor ki:

   yanlış yazmışım illuminatinin tarihi ilk olarak almanyada başlamamıştır eski mısıra dayanıyor lütfen iyi araştırın.


Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2012 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası