Bilgi Zamanı

Hülya Avşar Show Hangi Kanalda Ne Zaman

Hülya Avşar Show Hangi Kanalda Ne Zaman
30 Ekim 2013 - 18:53 'de eklendi ve 2168 kez görüntülendi.

Hülya Avşar Show Ne Zaman başlıyor 2016 2017, Hülya Avşar Show hangi kanalda

Hülya Avşar’ın O Ses Türkiye’de jüriliğini devam ettirmiyor ancak Talk Show programıyla ekranlarda olmaya devam edecek.O Ses Türkiye’deki 2 senelik jüriliğini Ebru Gündeş’e devreden Avşar’ın programının yapımcısı da Acun Ilıcalı olacak.Akşam gazetesinden Emre Akçay’ın haberinde “Yeni sezon öncesi ‘O Ses Türkiye’de jüri değişikliğine giden Acun Ilıcalı, üç yıl birlikte çalıştığı Hülya Avşar’ın yerine Ebru Gündeş’le el sıkışmıştı. Avşar’ın bu beklenmedik ayrılıktan hoşnut olmadığı ve ikilinin arasının açıldığı iddiaedilmişti.

Ve herkesi ters köşeye yatıran açıklama Acun Ilıcalı’dan geldi. Ilıcalı,’Hülya Avşar Show’u yeniden hayata geçireceklerini, yapımcılığını da kendisinin üstleneceğini belirterek, “Türkiye’de talk show programı yapacak enerjiye sahip tek kadın Hülya Avşar’dır” ifadesi geçiyor.
Daha önce Show TV, Kanal D, TGRT, TNT gibi kanallarda yayınlanan ‘Hülya Avşar Show’ için yeni sezonda Show TV ve Star TV’nin aralarında bulunduğu 3 kanal yarış içinde.Hangi kanalın kazandığı ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

hülya avşar show

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER