Bilgi Zamanı

Günümüzde Modayı Yakalamak

Günümüzde Modayı Yakalamak
06 Ocak 2013 - 17:33 'de eklendi ve 870 kez görüntülendi.

Moda özellikle kadın ve erkekleri yakından ilgilendiren ve her sezon farklı trendler ile birlikte ortaya çıkan çeşitli kıyafetler çeşitli aksesuarlar ayakkabı-çanta koleksiyonları ile birlikte uyumu yakalamak artık oldukça kolay. Ancak kadın ve erkekler bu uyumu yakalayabilmek için zevkli olmaları da aslında şart. Çeşitli kıyafetler ile birlikte modayı yakın en takip eden kişiler renk uyumuna da çok özen göstermektedir. Bu sezon ortaya çıkan ve üzerinde ufak oynamalar yapılan trençkotlar çok sıklıkla kullanılmakta olup trend kıyafetler arasına girmektedir.

moda2

Trend demek aslında en çok tutulan ve en çok kullanılan ürünlerin bütünü yani moda olan ve o sezon ilk defa ortaya çıkan ve üretilen ürünler anlamına gelmektedir. Kıyafet tasarımı yapan özel modacılar ise yine kıyafet seçimlerinde renklere ve kumaşlara çok önem vermekte olup renk ve kumaş farklılıkları ile birlikte oldukça şık ürünler üretmektedir. bu sezon yine özellikle çok sıklıkla kullanılan tayt ve çizmeler çeşitli tuniklerle birlikte ve uzun gömlekler ile birlikte kullanılmakta ve rağbet görmektedir. 2014 yılında en çok kullanılan deri modeller deri taytlar, deri çizmeler zımbalar oldukça iddialı ürünler arasında idi. Zımba 2013 yılında da oldukça trend ürünler arasında yerini bulmaktadır.

Trend ürünler ile birlikte zımbalar özellikle montlarda bluzler de ayakkabı ve çizmelerde hatta çantalarda bile sıklıkla kullanılmaktadır. Zımba modası özellikle 2016 2017 yılında baş göstermekte olup kısa bir süre daha devam edecek gibi gözükmektedir. Trençkotlarda ise kumaş seçimleri oldukça önemli olmakla birlikte ayakkabı ve çantalarda ise renk değişimleri yani iki ürününün de aynı renk kullanılması modası artık kalkmış olup farklı ayakkabı ve çantalar kıyafetleri tamamlamaktadır.

bilgizamani.net

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER