2:09 pm - Çarşamba Ağustos 30, 3347
Sponsorlu bağlantılar

Göz Seyirmesi Ne Anlama Gelir

Pazartesi, 16 Ocak 2012, 23:01 | Yaşam | 0 Yorum
by dennyarcher
Sponsorlu bağlantılar

Göz Seyirmesi Ne Anlama Gelir
Göz Seyirmesinin Anlamı nedir?
Göz Seyirmesinin Nedeni Ne Olabilir

Göz Seyirmesi Ne Anlama Gelir

Ihtilaç name yani bir halk dilinde vücut azalarindan herhangi bir yerin segirmesidir. Ihtilaç kelime manasi itibariyle hareket etmek oynamak demektir. Bu segirme bazi insanlarda sürekli olarak devam ediyorsa hastaliktan dolayi olabilir ama kisa bir süre devam ediyorsa bu bizim açiklamaya çalistigimiz türden segirmedir.

..Yani sebepsiz bir kaç defa kipirdamak, oynamak seklinde olan, bazen de bir iki gün devam eden ve kendiliginden kaybolup giden segirmelerin ne manaya geldigi aciklanmistir,segirmeler eger devamli ise bu konuyla ilgili tibbi uzmanlara danisiniz….

————————————————————————————————————————————————————-

Göz Seyirmesi Ne Anlama Gelir Göz Seyirmesi Ne Anlama Gelir Göz Seyirmesinin Anlamı nedir? Göz Seyirmesinin Nedeni Ne Olabilir Göz Seyirmesi Ne Anlama Gelir Ihtilaç

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası