Bilgi Zamanı

Gençlere Destek Verilmesi Şart

Gençlere Destek Verilmesi Şart
28 Şubat 2016 - 16:49 'de eklendi ve 505 kez görüntülendi.

Bir ülke için genç kesim çok önemlidir. Kalkınma Bakanı olan Cevdet Yılmaz ise gençlerin heba edilmemesi gerektiğini söylerken, birçok gencin kötü alışkanlıklara itilebildiğini gözlemlediğini belirtti. Peki gençlerin heba olmaması için neler yapılmalıdır? Kalkınma Bakanı olan Cevdet Yılmaz bu konuya ilişkin nasıl açıklamalarda bulundu? Bu ve buna benzer bir takım soruya cevap bulmak ya da gençler ile ilgili olan çok daha fazla bilgiyi öğrenmek için, sizler için yayımlamış olduğumuz bu haberi okumanızı tavsiye ederiz.

Ak Parti Bingöl Gençlik Teşkilatı ile TÜGVA ekibiyle buluşan Kalkınma Bakanı olan Cevdet Yılmaz, hem uyuşturu alışkanlıklarıyla hem de çeşitli abartılmış ideolojilerle heba edildiğini söylediği gençlerin, şiddete de maruz kaldıklarına dikkat çekti. Kalkınma Bakanı olan Cevdet Yılmaz,  28 Şubat olayını lanetlediğini ve bu tarz olayların yaşanmasını istemediklerini belirtti. Geleceğe bakacaklarını söyleyen Kalkınma Bakanı olan Cevdet Yılmaz, gençlere bir takım tavsiyelerde bulundu. Öğrencilerin sadece okulda almış oldukları eğitimin yeterli olmadığını ve bir takım başka faaliyetler içerisinde de yer almaları gerektiğini söyleyen Kalkınma Bakanı olan Cevdet Yılmaz, bu faaliyetlere örnek olarak sivil toplum faaliyetlerini, sanatsal faaliyetlerini ya da siyasi faaliyetlerini öne sürdü. Bu faaliyetler ile öğrencilerin kendi gelişimlerine katkıda bulunacağını da sözlerine ekledi.

Gençlerin eğitimi ile ilgili bir takım programlar gerçekleştireceklerini belirten  Kalkınma Bakanı olan Cevdet Yılmaz, gençlerin işletme kurmalarına da mali destek sağlandıklarını belirtti.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER