2:09 pm - Çarşamba Ağustos 21, 5697
Sponsorlu bağlantılar

Gece Körlüğü Tedavisi

Pazartesi, 16 Ocak 2012, 22:23 | Yaşam | 0 Yorum
by dennyarcher
Sponsorlu bağlantılar

Gece Körlüğünün tedavisi varmı?
Gece Körlüğü nasıl tedavi edilir
Tavuk Karası tedavisi

Gece körlüğü loş ortamlarda yani ışığın az olduğu ortamlarda görememe ya da az görme olayına denir. Halk arasında tavukkarası denilen bu rahatsızlık çevreden gelen etkenlerle olabileceği gibi doğum sırasında veya genetik olarak ana karnında da gerçekleşebilir.

gece körlüğünün tedavisi bu hastalığın oluşum süreciyle alakalı bir durumdur. Yani ilk önce belirlememiz gereken şey hastalığınızın nedenidir. Tavukkarası hastalığı eğer sonradan ortaya çıkmışsa tedavi edilebilmektedir. Doğuştan olan gece körlüğü tedavi edilememektedir.

———————————————————————————————————————————

Gece Körlüğü Tedavisi Gece Körlüğünün tedavisi varmı? Gece Körlüğü nasıl tedavi edilir Tavuk Karası tedavisi Gece körlüğü loş ortamlarda yani ışığın az olduğu

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası