Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

11 Nisan 2014 Fenerbahçe Kayserispor Türkiye Kupası Maçı Hangi Kanalda Yayınlanacak

Fenerbahçe Kayserispor Maçı Saat Kaçta Hangi Kanalda Ayrıntılar Bu Sayfada :
F.Bahçe'den Gençler'e yarım düzine!Fenerbahçe Kayserispor Türkiye kupası maçı hangi kanalda? (Fenerbahçe Kayseri) maçı ne zaman?Fenerbahçe Kayserispor.

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubunda yer alan Fenerbahçe, normal sezonu 11.sırada bitiren Kayserispor ile karşı karşıya gelecek.

Fenerbahçe Kayserispor Türkiye kupası maçı hangi kanalda? (Fenerbahçe Kayseri) maçı ne zaman?Fenerbahçe Kayserispor Türkiye kupası maçı hangi kanalda? (Fenerbahçe Kayseri) maçı saat kaçta.Fenerbahçe Kayserispor Türkiye kupası maçı hangi kanalda? (Fenerbahçe Kayseri) maçı hangi kanalda.Fenerbahçe Kayserispor Türkiye kupası maçı hangi kanalda? (Fenerbahçe Kayseri) maçı

MAÇ SAATİ:20.30

MAÇ YAYINI: ATV 

Sarı Lacivertli ekip sezonu Galatasaray’ın 9 puan gerisinde kapatırken ardından gelen Trabzon’a 12, Beşiktaş’a ise 11 puanlık bir fark atarken, Kayserispor ile ligde oynadığı iki karşılaşmayı da kazanmasını bildi.

Fenerbahçe Kayserispor 11 Nisan 2014

Kategori: Yaşam

1 Yorum Yapılmış.

  1. Harun diyor ki:

    Bu fenevbahçe ne kadar yüzsüz bir takımmış yahu aynen hırsızlar ve kötü yola düşmüş kadınların yüzsüzlüğü gibi adam hırsızlık yapar fuhuş yapar sanki hiç bir şey olmamış gibi karşında sırıtır bunlar da öyle şike yaparak maç almışlar belki tehdit ederek maç almışlar şimdi hiç bir şey olmamış gibi sahaya çıkabiliyorlar AYIP ULAN AYIP UTANIN


Facebook FriendFeed Twitter RSS Beslemesi

Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2012 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası