Bilgi Zamanı

Facebook Yorum Beğendirme Hilesi

Facebook Yorum Beğendirme Hilesi
07 Ekim 2013 - 18:48 'de eklendi ve 3612 kez görüntülendi.

Meraklılarına Facebook Yorum Beğendirme Hilesi nasıl …

Günümüzde birçok kullanıcıya sahip facebook hayatımızın odak noktası haline geldi. Neredeyse birgün dahi facebook’a girmeden duramıyoruz. Bu durumun iyi yada kötü nitelendirilmesi göreceli bir kavramdır ancak sonuç olarak sosyal bir hayata facebook ile de kolayca geçiş yapmamız  güzel bir durum. Facebook yorum beğendirme işlemi son zamanların en gündemde olan uygulamaların arasındadır. Bir zamanlar durum beğendirme hit ken şimdilerde yorum beğendirme facebook kullanıcılarının en popüler yardımcıları arasındadır. Sonuç olarak bir hile olsa da sosyal iletişimi arttrdığı için ve kendinizi diğer kullanıcılara  göre daha önde hissetmek için bu yöntem sık başvurulması olası bir yöntemdir.

facebookmesaj

Facebook yorum beğendirme uygulamaları nasıl kullanılır? İlk olarak bu işlem için internet üzerinden bir uygulamaya ulaşmanız gerekiyor. Bu uygulamaları artık birden fazla web sitesinde kısa sürede kolayca bulabilirsiniz. Temel olarak uygulamaların tabanına göre değişen facebook yorum beğendirme uygulamalarının için tam bir tarif vermek doğru olmayacaktır. Bu nedenle hangi uygulama sayfasındaysanız o sayfanın kullanım bilgilerine erişerek istediğiniz gibi kısa bir süre zarfında istediğiniz yorum beğendirme uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu uygulamada dikkat etmeniz gereken temel nokta sizden şifrenizi isteyen sistemlerden hemen ayrılmanızdır. Bu sistemler sizin şifreniz ile hesabınızı ele geçirebiliyorlar. Bu duruma engel olmak için eğer yönlendirmeli şekilde bir facebook girişi yapmayacaksanız bu uygulamalardan uzak durmalısınız. Bu hususta bilmeniz gereken diğer nokta bu uygulamaların işleyişidir. Bu uygulamaların işleyişi şu şekildedir; sizin yorumlarınızı birileri beğenirken sizde başka kişilerin yorumlarını beğeniyorsunuz. Bunu yapmayı sorun etmeyen kullanıcılar  bu uygulamalar sayesinde dilediği gibi yorumlarına yüzlerce beğeni çekebilirler. Ayrıca bu uygulamaların geçerli olabilmesi için profiliniz tamamen herkese açık olmalıdır

Facebook Yorum Beğendirme Hilesi Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 4 Yorum )

 • yasin ;

  AŞK Bİ OTOBÜS Gİbidir binmesini Bilmeli:Son durğa gelmeden İnmesini bilmeli :D

  03 Aralık 2013 16:43
 • furkan ;

  kardeş link nerde

  30 Kasım 2013 23:41
 • Ahmet Akdğ ;

  Emre Barut Yts Candır Gerisi Candır

  24 Kasım 2013 16:00
 • Zender Inal ;

  100 yorumu beğendir

  14 Kasım 2013 11:41