1:08 am - Cumartesi Mart 8, 2014
Sponsorlu bağlantılar

Evde Bal Köpüğü Saç Rengi Elde Etme

Pazartesi, 9 Aralık 2013, 9:30 | Genel | 0 Yorum
by tayyar
Sponsorlu bağlantılar

Evde saç boyası yapılır mı? Evde saç boyama tüyoları, evde bal köpüğü saç boyası elde etmek için ne yapılmalı? Yazımızda sizlere bal köpüğü saç rengi elde etmeyi anlatacağız.

Bal köpüğü rengi son yıllarda modacılar ve kuaförler tarafından çok tercih edilen bir renk oldu. Gerçekten de pek çok kadına bu renk tonu çok yakışıyor. Ancak evde bu renk tonunu tutturmak çok zor olduğu için saç boyama işlemini evde değil kuaförde yapmanızı tercih ederiz.

Bal köpüğü çok açık veya çok koyu bir sarı renk değil. Aslında piyasada bal köpüğü renginin tonları bulunsa da bunlar gerçek bal köpüğü rengi olmuyor. Bu tonu elde etmek çok zor olduğu için farklı karışımlar kullanılabiliyor. Ayrıca mevsimlik bir saç rengi olduğu için hem yaz mevsiminde hem kış mevsiminde oldukça işlevsel bir renk.

Saçlarınız koyu renkse bal köpüğüne çevirmek için küllü kahve ve açık sarı tonlarını karıştırmanız gerekir. İşte böylece güzel bir bal köpüğü tonu tutturmuş olursunuz. Saç boyama tüyosu ise şu: Açık renkli saçlarınız varsa saçlarınızı daha sıcak tonlara boyarsanız turuncu olur. Ancak boyayı kül tonları uygularsanız bal köpüğünü elde edersiniz. Ayrıca neva color rengiyle altın sarısını karıştırıp bal köpüğü saç rengi elde etmeniz mümkündür.

bal-kopugu-sac-rengi

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası

Dost Siteler