Bilgi Zamanı

Evde Ağda Nasıl Yapılır

Evde Ağda Nasıl Yapılır
24 Eylül 2013 - 12:50 'de eklendi ve 3181 kez görüntülendi.

Evde Ağda Yapmak, Ağda Evde Nasıl yapılır kısaca bilgi verelim.

Evde çok kolay ve hızlı bir şekilde ağda nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz? Öyleyse aşağıdaki yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ediyorum.

Biz kadınların korkulu rüyası olan tüylerden kolayca kurtulmamız için günümüze kadar bir çok yöntem geliştirilmiştir. Ama eskiden beri bilinen ağda hepsinden daha geçerli bir yöntemdir.

makyaj2

Ağda yapılacak bölgenin temiz olması ve parfüm deodorant yada koltukaltı rool-onlarından arındırılmış olması gerekmektedir. Son olarak ağda sürülmeden önce ağda yapılacak bölge iyice kurutulmalıdır. Daha sonra o bölgeye kılların çıkış yönünün tersine ağdanızı sürün ve ağda bezini iyice yerleştirin bastırın. Tüylerin çıkış yönüne doğru hızlı bir şekilde bezi çekin.  Tüm bölgeyi bir seferde değil sağ, sol ve orta kısım olarak 3’e ayırın o şekilde alın. Daha az acısız ve kolay olacaktır. Koltuk altı bölümünüzü kendi başınıza alıyorsanız bir elinizi başınızın arkasına koyun ki koltuk altınız iyice gerilsin. Koltuk altı kılları için ılık ağda kullanabilirsiniz.

Eğer dudak üstü kıllarınıza ağda uygulayacaksanız bu bölgeye de ılık ağda kullanın.Ağdayı dudak üzerinizdeki ve kenarlarındaki kısımlara tek bir tabaka halinde sürün ve tek seferde çekin.

Yukarıda saydığım yöntemleri uygulamanız hem pratik kolay hem de daha acısız ağda seansı yaşamanıza neden olacaktır.

Evde Ağda Yapmak İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • didem ;

    yüzüm ve vücudum için Bioder epiten bant ağdalarını kullanıyorum. Tek hamle ile tüylerimi tamamen alma konusunda oldukça başarılı bir ürün. Aynı zamanda tüylerin geç çıkması ve zamanla çıkmamasını sağlama özelliği bir harika.

    12 Aralık 2013 16:50