Bilgi Zamanı

Erkeği Etkilemenin Yolları

Erkeği Etkilemenin Yolları
16 Aralık 2013 - 19:00 'de eklendi ve 1137 kez görüntülendi.

Erkekleri etkileme yöntemleri, erkeği etkileme yolları, erkeği etkilemek için ne yapmalıyız? Erkekler nelerden hoşlanır?

Erkekleri etkilemenin en iyi yöntemi samimi bir gülümsemedir. Gülümseme pek çok erkeğin ilgisini çeker. Size bakarken gülümserseniz mutlaka onun ilgisini çekecektir. Ayrıca ağız kokunuza dikkat edin. Konuşurken ağzınızın kokması erkeği tiksindirebilir. Diş temizliği de erkekleri etkilemenin önemli bir yöntemidir. Bunun yanında iletişim de önemli bir etkileme aracıdır. Onunla konuşurken onun ilgi alanlarına yönelik bir muhabbet erkeğin ilgisini çekecek ve onu size yakınlaştıracaktır.

Rol yapmayın. Mümkün olduğunca kendiniz gibi görünün. Özellikle utangaç kızlar hoşlandıkları erkeklerle konuşurken bunu gizlemek için farklı bir kimliğe bürünüyor. Bir erkek sizi kişiliğinizle severse zaten onunla mutlu olursunuz. Yani oyunculuğa gerek yok. Hoşlandığınız erkeğe onu sevdiğinizi söyleyin. Ona duygularınızı açmazsanız hakkınızda ne düşündüğünü hiçbir zaman öğrenemezsiniz.

Onun hakkında özel ve magazinsel bilgiler sormayın. Özel hayatını fazla kurcalamayın. Bu onun özel hayatınıza çok burnunuzu sokan biri olduğunuzu düşünmesine neden olur ve negatif bir etki yaratır. Bu yüzden karşısında mümkün olduğunca kişiliğinizi gizlemeyin. Çünkü ileride ilişkiniz ilerleyecek ve tavrınız değişecektir. Yani siz kendi kişiliğinize bürüneceksiniz ve o bu durumdan soğuyacaktır. Aranızdaki ortak noktaları belirlerseniz ilişkinize iyi bir başlangıç yapmış olursunuz.

images

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER