Bilgi Zamanı

En İyi PC Oyunu Hangisi

En İyi PC Oyunu Hangisi
14 Aralık 2013 - 10:09 'de eklendi ve 1271 kez görüntülendi.

En iyi pc oyunları, en iyi pc oyunu hangisi 2013, son zamanların en iyi pc oyunları neler?

Oyun oynamak insanı günlük hayatın stresinden uzaklaştırarak az da olsa dinlendirebiliyor. Buna rağmen oyunu tadında bırakmak şart. Yoksa oyun uzun süre oynandığı zaman dinlendirmenin aksine kişiyi yorabiliyor. Oyun severlere son zamanların en iyi pc oyunlarından bahsetmek istiyoruz. İşte sizin için seçtiğimiz en iyi pc oyunları:

Battlefield3: Müthiş bir savaş oyunu, yüzlerce silah, bomba ve harita seçeneği. Düşmanları yüzlerce metre öteden sniper silahlarıyla vurmadan savaş uçağı kullanmaya kadar pek çok seçenek bu oyunda mevcut.

Civilization 5: Kolay ve eğlenceli bir strateji oyunu. Goods, Kings ve Brave New World eklentileri oyuna keyif katıyor.

Final Fantasy 14: Güçlü bir senaryo, oyun şartlarına göre müzikler. Kısacası bir oyundan daha fazlası demek yanlış olmaz bu oyun için.

Gone Home: Değişik bir oyun. Savaş oyunları veya yarış oyunları gibi tekdüze değil. Bir evde dolaşacak ve yaşayanların sırlarını çözecek ipuçlarını toplayacaksınız. Müthiş bir dikkat ve gayret gerektiriyor. Piyasada buna benzer başka bir oyunun olmaması ise senaryonun özgünlüğünü kanıtlıyor.

Half Life 2: Hepimizin bildiği bir oyun Half Life’ın yeni sürümü. Grafikler ve ekran görüntüsü düzenlenmiş haliyle yeniden piyasada.

Minecraft: Son zamanların değil tüm zamanların en iyi oyunlarından. Kullanıcıların Death Star’a her şeyi baştan oluşturmalarına izin verdiği gibi, “hayatta kalma” türü oyun tarzıyla da ilgi çekmeyi başarıyor.

Starcraft 2: Milyonlarca oyuncuya ulaşan oyun strateji oyunları kategorisinde ilk onda. Kaynak kullanımı, lojistik ve saldırı gibi yeni oyun teknolojilerine uygun özellikler bulunduruyor.

Dragon Age: Origins : Taktik dövüş ve muhteşem senaryosuyla sizi bilgisayara bağlayacak bir oyun.

Portal 2: Portal serisinin devam oyunu. İnsanda bulmaca çözme yeteneğini geliştiren bir oyun.

Total War: Shotgun 2

Yapay zeka ve kişisel yeteneklerin ön plana çıkması kişinin oyun içinde daha etkili ve aktif olmasını sağlamış.

pcoyun

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER