Bilgi Zamanı

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Sorunları

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Sorunları
05 Aralık 2013 - 21:00 'de eklendi ve 1200 kez görüntülendi.

e-okula giriş, veli bilgilendirme sistemi çalışmıyor, e okul veli bilgilendirme sistemi hatası, veli bilgilendirme sistemi sınav sonuçları.

 

Bazı sistem hataları sonucunda öğrenciler veli bilgilendirme sistemine giremediklerini söylüyor. Ancak e okulda meydana gelen sisteme aşırı yüklenme vs. gibi sorunlar yüzünden sistem anlık bir şekilde hata verebiliyor. Bu sırada sisteme girmeye çalışan öğrenciler ve veliler sistemin çalışmadığını düşünüyor. Siteye girişlerin yoğun olduğu akşam saatlerinde değil de geceye doğru giriş yapılırsa sistemin rahatça açılacağı görülecektir.

Bu gibi sorunlar anlık çözülebileceği için sistemin aşırı girişten dolayı çökmesi gibi önemli sorunların yaşanmaması halinde sistemdeki aksaklıklar kısa zamanda düzeltilerek tekrar kullanıma açılacaktır.

Veli Bilgilendirme Sistemi’ne nasıl girilir?

Öncelikle arama motorunuzdan veli bilgilendirme sistemi linkini bulun. Çıkan sayfada üst kısımda güvenlik kodu hanesi olacaktır. Bu hanenin üstündeki rakamları girin. Daha sonra TC Kimlik Numaranız ve okul numaranızı girdikten sonra tamama tıklayın. Sisteme giriş yaptıktan sonra kimlikteki cilt numaranız, profil resminiz gibi güvenlik soruları karşınıza çıkacaktır. Bunları da doğru bir şekilde işaretledikten sonra artık sistemde olacaksınız.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • pınar yavaş ;

    meraba ben bütün soruları dogru yanıtliyorum ama olmuyor hata veriyor napa bilirim

    08 Ekim 2014 10:16