Bilgi Zamanı

e – okul veli bilgilendirme sistemi – Karne Notları

e – okul veli bilgilendirme sistemi – Karne Notları
12 Kasım 2012 - 18:21 'de eklendi ve 3325 kez görüntülendi.

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi

E- Okul Veli Bilgilendirme öğrenciler için yapılmış ve öğrencilerin ders notlarını takip etme açısından yapılmış bir sistemdir.E-Okul elektronik okul sistemidir.E-okul veli bilgilendirme sistemi

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ilk ve ortaöğretim kurumları 8 Haziran Cuma günü karne alacak. Öğrencilerin karne notları e okul sistemine yansımaya başladı. Öğrencilerimiz e okul sistemi üzerinden karne notlarını sorgulayabiliyorlar.

E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı. e-okul veli bilgilendirme sistemi ile artık anneler ve babalar MEB”in e-okul internet sitesinden çocuklarının ders notlarını öğrenebiliyorlar. meb.gov.tr sayfasından siz de çocuğunuzun e-okul ders notlarını görebilirsiniz. E-okul”a girmek için siz de aşağıdaki e-okul linkini tıklayınız…

e okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

e-okul (e okul) Veli Bilgilendirme Sistemi. E-okul veli bilgilendirme sistemi ile anneler ve babalar çocuklarının devamsızlıklarını takip edebiliyorlar.E-okul veli bilgilendirme sistemi ve e-okul giriş paneli.

E-okul veli bilgilendirme sistemi ile anneler ve babalar çocuklarının devamsızlıklarını takip edebiliyorlar. E-okul sayesinde öğrencilerde hem ders notlarını öğrenmek için öğretmenlerinin peşinde koşmuyorlar. Hem de devamsızlıklarını rahatça takip edebiliyorlar. E okul veli bilgilendirme sistemi girişi ile öğrenci yada veliler bilgi edinebiliyorlar. E-Okul e-okul.meb.gov.tr adresinden yada sitemizdeki “e okul veli bilgilendirme sistemi” linki ile e-okul girişi yapabilirsiniz. E-okul veli bilgilendirme sistemi ile anneler ve babalar çocuklarının devamsızlıklarını takip edebiliyorlar.

1-2 senedir kullanılmaya başlayan bu sistem ilerleyen zamanlarda MEB”in vazgeçilmesi olacaktır. Çünkü günümüzde teknoloji ile eğitim birbirinden ayrılmaz bir bütün haline gelmektedir.Bu sistemde öğrencilerin not bilgileri, davranış notları gibi bilgilerde yer almaktadır. Dileyen veliler bu bilgilere sistem üzerinden ulaşabilmektedir.

e okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

E-okul Yazılı Sonuçları öğrenmek için öğrenciler internete girip karne bilgilerine ulaşmaya çalışıyor. Bu aralar zaten e okul sistemi sorunsuz çalışıyor ama zaman zaman yine kitlenmeler olabiliyor. Tabi aynı zamanda e-okul veli bilgilendirme sisteminin asıl amacı olan velilerde gerek gördükleri zaman sisteme giriş yaparak çocukların notlarını kontrol edebiliyorlar.

e-okul veli bilgilendirme sistemi

E-Okul Nedir?
E-Okul elektronik okul sistemidir. Bu sistemde her hangi bir okuldaki öğrencilerle ilgili her türlü bilgiye ulaşılabilir.Öğrencilerin aile bilgileri, sağlık bilgileri, ailesindekilerin sağlık bilgileri gibi… Bu sistemde temel amaç öğrencilerin bilgilerini sanal ortamda toplayarak her hangi bir durumda anında müdahale etmektir. 1-2 senedir kullanılmaya başlayan bu sistem ilerleyen zamanlarda MEB’in vazgeçilmesi olacaktır. Çünkü günümüzde teknoloji ile eğitim birbirinden ayrılmaz bir bütün haline gelmektedir. Bu sistemde öğrencilerin not bilgileri, davranış notları gibi bilgilerde yer almaktadır. Dileyen veliler bu bilgilere sistem üzerinden ulaşabilmektedir.

e-Okul yazılı sonuçlarını öğrenmek isteyen veliler ve öğrenciler e okul sistemine adeta akın etmeye başladılar.

# Yazılıların yapıldığı bu günlerde eokul veli bilgilendirme sistemine öğrenciler adeta akın ediyorlar. Böylelikle online olarak yazılı ve sözlü notlarını sistemden öğreniyorlar.

eokul sistemine giriş yaparak yazılı sonuçlarını siz de öğrenebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 3 Yorum )

 • pelin ;

  cok guzel bır sıstem.

  06 Temmuz 2012 14:12
 • hamit barkın ;

  ortalama notlarıma bakacam

  29 Haziran 2012 13:11
 • TESLİME CANKAYA ;

  iyi calışmalar SELİM bey ve ekibini ISPARTA,mıza bekliyorum gelirseniz beni mutlu edersiniz hoşcakaıln

  04 Haziran 2012 17:24