6:55 am - Cumartesi Mart 8, 2014
Sponsorlu bağlantılar

E Okul Nakil İşlemleri 2012 2013

Pazar, 21 Ekim 2012, 12:58 | Yaşam | 18 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

Milli Eğitim Bakanlığı E okul nakil işlemleri başlamıştır. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), e-Okul nakil işlemleri 20 Eylül 20012 Perşembe günü başladı.

MEB’in internet sitesinde yer alan bilgiye göre, e-Okul nakil işlemleri 20.09.2012 24.00′dan itibaren başlamıştır.

MEB’in konuya ilişkin genelgesi ile belirlenen durumlara uygun olarak yapılacak tüm nakil işlemleri, e okul sistemine açıklama bilgisi girilerek gerçekleştirilecek.

e okul nakil işlemleri

Bilgi İşlem Grup Başkanlığı tarafından e-Okul üzerindeki tüm nakil işlemleri kayıt altına alınarak usulsüz yapılan nakil işlemleri takip edilecek.

E Okul Veli bilgilendirme sistemi de ara ara bu durumdan dolayı kesintiye uğrayabilecek. E okul nakil işlemleri ile ilgili olarak sorularınızı bizlere yorum olarak yazabilirsiniz.

MEB 2013 2014

18 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "E Okul Nakil İşlemleri 2012 2013"

 1. ali diyor ki:

  ben bu sene bulunduğum sağlık meslekten başka ilçedekine naklimi nasıl aldırıcam ???

 2. yuksel diyor ki:

  ben 10. sınıf öğrencisiyim anadolu lisesindeyim başka bir liseye gçmek istiyorum gideceğim okulun boş kontenjanı 28 358 puan bnmde 365 puanım var fakat sorumlu olduğum derslerde var geçiş yapmamda sorun olurmu

 3. türkan diyor ki:

  ben pansiyanda kalıyorum baska okul ve pans. geçmek istiyorum

 4. muzaffersimsek diyor ki:

  Şu an nakil kontenjan bölümünde yazan puan bu yıl son giren öğrencinin puanı mı?Mesela 362,187 yazıyor. Benim çocuğumun 376,988 puanı var.Tercih ettiği halde bu okula girememişse bu işte bir hile mi var? Ne yapmalıyım?

 5. Çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdanmısınız diyor ki:

  Lionel messsiiiiiii

 6. Tayyibe diyor ki:

  Ahmet bey soru soracağına ana avrat kay

 7. İtilmiş diyor ki:

  Öğrenciler kıymetli öğretmenleri öldüreceğine Mebdekileri bellesinler

 8. Tevhidiye diyor ki:

  ANANIIII

 9. Fakriye diyor ki:

  Heepinizin anasını

 10. Mahmude diyor ki:

  Bu iktidara oy verenler tekrar gözden geçirsinler. Çok saçma oldu nakil işlemleri için sistem uzadı.P’sik’olojimiz bozuldu.

 11. Firuze diyor ki:

  Sistem açılsınnnnn… Yeter ailemin yaşadığı şehirdeki liseye nakil yapamıyorum. Lütfen bu söylediklerimizi Meb’e bildirin. Bu konu çok uzadı. Herkesin tepkisi var…

 12. Kamuran diyor ki:

  Bu 21.yy Türkiyesi değil 10.yy Haiti’sinde yaşıyoruz. Bir an önce açılsın bu sistem p’sik’olojimiz bozuldu. Tebrikler! P’sik’olojisi bozuk bir nesil sizi bekliyor…

 13. Ayça diyor ki:

  Yetkililerin bu sistem skandalına derhal müdahale etmeelerini rica ediyorum. Bir an önce açın şu sistemi! Okula başlayamadım…

 14. ahmet diyor ki:

  artık sistemler açılsın kayıt işlemleri uzamasın??

 15. murat diyor ki:

  lütfen bu aksaklık giderilmesini ricaediyorum

 16. haydar diyor ki:

  11. sınıfım bu sene kolejdeki bursumu kestiler okul bulmam gerekiyor acilen okulum anadolu lisesi statüsünde ama e-okul yönetim bilgi sistemindeki nakil boş kontenjan sayfasına giriş yapamıyorum ?

 17. hilal diyor ki:

  21.yy yaşıyoruz iki haftadır sistemdeki güncelleme bitmiyor gerçekten bu kadarı fazla lütfen artık birileri bu olaya müdahale etsin.

 18. ahmet diyor ki:

  sistemler ne zaman açılacak kızım 10 sınıfboş kontenjan bulduk sistem kapalı kızımın yarın burda olması lazım cuma yurt sınavına girecek ne yapmak lazım

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası

Dost Siteler