Bilgi Zamanı

Düşler ve Umutlar Dizisi Ne Zaman

Düşler ve Umutlar Dizisi Ne Zaman
07 Şubat 2014 - 11:00 'de eklendi ve 1024 kez görüntülendi.

Düşler ve Umutlar Dizisi ne zaman başlayacak? Düşler ve Umutlar dizisi hangi kanalda? Düşler ve Umutlar dizisi konusu. Düşler ve umutlar dizisi oyuncular

Önümüzdeki haftalarda Fox TV’de yayınlanacak Düşler ve Umutlar dizisi açıklanan konusuyla izleyicinin ilgisini çekmeye başladı. Oliwer Twist karakterinin yaşadıklarının anlatılacağı dizinin genel konusu şu şekilde:

Oliver yetimhanede doğar, daha fazla yemek istediği için yetimhaneden atılır ve sokaklarda yaşamaya başlar. Bir cenaze levazımatçısının yanında çalışmaya başlar. Buradaki kalpsiz adamın kötü muamelesinden bıkarak bir süre sonra işi bırakarak kaçar ama aksilikler peşini bırakmaz. Bu sefer de yolu hırsızlık çetesi lideri Fagin’le kesişir.

Bundan sonraki yaşamında mafya batağından kurtulmak için yaşından büyük tehlikelerle boğuşur. Charles Dickens’ın efsane eseri Oliver Twist dönemin İngiltere’sinin sosyolojik bir eleştirisini yaparak dönemi en iyi şekilde yorumlayan edebiyat eseridir. Baş kahraman Oliver Twist ise aslında bütün ezilen İngiliz işçi sınıfını ve yaşadıklarını temsil eden bir kahramandır. Şimdi dizi halinde yayınlanmaya başlayacak olan dizi pek çok kişi tarafından ilgiyle takip edilecek gibi görünüyor.

Düşler-ve-Umutlar-Dizisi-Şubatta-Fox-Tvde

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER