Bilgi Zamanı

Düşler ve Umutlar Dizisi Konusu

Düşler ve Umutlar Dizisi Konusu
18 Mart 2014 - 19:34 'de eklendi ve 776 kez görüntülendi.

Düşler ve Umutlar Dizisi ne zaman başlayacak? Düşler ve Umutlar dizisi hangi kanalda? Düşler ve Umutlar dizisi konusu. Düşler ve umutlar dizisi oyuncular

Önümüzdeki haftalarda Fox TV’de yayınlanacak Düşler ve Umutlar dizisi açıklanan konusuyla izleyicinin ilgisini çekmeye başladı. Oliwer Twist karakterinin yaşadıklarının Türkiye uyarlamasıyla anlatılacağı dizinin genel konusu şu şekilde:

Şefik Toker zengin bir aileye sahiptir. Baran ve Tuncay adında iki oğlu vardır. Tuncay çok başarılı iken Baran ise onun başarılarını kıskanan beceriksiz bir çocuktur. Tuncay evlenir ve karısı hamile kalır. Çocuğu doğmadan ölür ve karısı meçhul bir cinayete kurban gider. Tuncay’ın karısı Defne’yi öldüren kişi ise kardeşi Baran’dır.

Hicran ve Cabir ise yolda kalan küçük bebeği bulur ve ona Yusuf adını vererek yetimhanelerinde büyütürler. Ancak sürekli onu  döver ve eziyet ederler. Yusuf yedi yaşında yetimhaneden kaçar. Dışarıda Çakı ve Asya ile tanışır. Bu ikili hırsız çetesinin lideri Musa’nın adamlarıdır. Yusuf onların yanında hırsızlığa zorlanır. Küçük çocuk bunu kabul etmez ve hırsızlardan kaçar. Dışarıda Şefik Toker ile tanışır ve hayatı kısa bir süreliğine düzene girer. Ancak hayatındaki zorluklar devam edecektir.

yusuf

Düşler ve Umutlar Dizisi Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Hemen Bizimle Paylaşabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER