Bilgi Zamanı

Dr. Feridun Kunak Show

Dr. Feridun Kunak Show
23 Ocak 2014 - 19:00 'de eklendi ve 1228 kez görüntülendi.

Dr. Feridun Kunak Show, Feridun Kunak Show canlı yayın telefon, feridun kunak iletişim, dr. feridun kunak show hangi kanalda?

images

Pazartesi ve Perşembe günleri Kanal 7 ekranlarında canlı yayın yapan Dr. Feridun Kunak her programda farklı sağlık alanlarında izleyicilerini bilgilendirmeye devam ediyor. Siz de programı takip ederek o günkü konuyla alakalı bir sorununuz olursa canlı yayına bağlanıp doktora sorunuzu yöneltebilirsiniz. Bunun için sizlere Dr. Feridun Kunak Show’un canlı yayın telefon numaralarını vereceğiz. Aşağıdaki elektronik posta, twitter ve telefon aracılığıyla Dr. Feridun Kunak’a ulaşabilirsiniz.

E-posta: feridunkunakshow@kanal7.com

Telefonlar: 0312 285 85 30- 0312 284 07 07

Twitter adresi: twitter.com/KunakShow

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • SONGÜL BAYIRBAĞ ;

    merhaba feridun bey
    benim annem paratroid hastası.doktorlar ameliyat diyor ama kemik erimesi ve kolestrolü enzimleri yüksek çıkıyor.boğazında bi tane çok küçük alınması gereken nodül varmış alabilirlerse alacaklar alamazlarsa bişey demiyolar.bunun ameliyatsız çaresi var mı ilaçla veya başka birşeyle.cevabınızı bekliyorum ilginiz için teşekkür ederim.ya da siz bu konuyla ilgileniyor musunuz ilgileniyorsanız sizin yanınıza gelelim lütfen yardımcı olun.ANNEMİ KAYBETMEK İSTEMİYORUM:(

    24 Kasım 2014 12:30