Bilgi Zamanı

Doping İnternet ADSL Nasıl ? Yorumlar ve Şikayetler

Doping İnternet ADSL Nasıl ? Yorumlar ve Şikayetler
25 Aralık 2016 - 8:57 'de eklendi ve 36946 kez görüntülendi.

Doping ADSL Bağlatmayı Düşünüyorsanız Karar Vermeden Önce Mutlaka Okuyun !!!

Milenni.com şirketi çatısı altında hizmet veren Doping İnternet almaya mı karar verdiniz. Ya da Doping ADSL internet bağlatmayı düşünüyorsanız bu yazdıklarımızı mutlaka okuyun. Doping internet yorumları , doping internet nasıldır. Doping İnternet ADSL kalitesi nasıldır ?

Doping İnterneti Tavsiye Etmiyoruz !

Bugüne kadar 4 farklı internet servis sağlayıcısını denedik. TTnet, Vodafone, Süper Online ve Doping ADSL ; bunlar içerisinde deyim yerindeyse müşteri düşmanı bir  marka varsa  bu da Doping ADSL’ dir. Hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyorlar ve size güler yüzle imzalattıkları sözleşmelerin ardına sığınarak , sizinle adeta dalga geçiyorlar. Bir kere Doping ADSL bağlatmanız yeterlidir. Gerisinin geri cefayı siz çekiyorsunuz.

Hat Tesis Ücreti Saçmalığı !!!

Taahhütlü Doping ADSL bağlattıysanız artık onlar size değil siz onlar mecbur hale gelmişsiniz demektir. Zira, interneti bağlattıktan sonra “İnternet hızım yavaş”, “Bağlantım kopuyor” vb. şikayetlerinizin olma ihtimali her zaman vardır. Durum böyle olursa o zaman vay halinize … Başımdan geçen bir olayı anlatayım …

Bir gaflette bulunarak taahhütlü Doping ADSL bağlattım. Bana 8 mgbit hız olacağı söylendi. Ancak o da ne , hızım 350 kb’yi aşmıyor. Aradım karşıdaki müşteri temsilcisi sorunu derhal çözeceklerini söyledi. 3 gün daha geçti hala aynı. Tekrar aradım bana verilen cevap : ” Sizin bulunduğunuz yere en fazla bu hızı sağlayabiliyoruz”. dediler. Ben de “Nasıl olur? Bitişik komşu TTnet’ten kullanıyor 6 mgbit hızı görüyor ?”   dedim. Temsilci bana onu bilemeyeceğim diye cevap verdi. Ben de bu durumda bu hızla bu internet benim işime yaramayacağından iptal edilmesini istiyorum dedim. Bana verdikleri cevap: “İptal edemezsiniz, eğer ederseniz ceza ve hat tesis ücreti adı altında 240 TL ‘ye yakın ödeme yapacağım söylendi. 240 TL’nin içerisinde , bir de modem var. Hatırlatayım verdikleri modem, reklamlı bir modem ve piyasa değeri en fazla 40 lira eder. Hiç kullanamadığım ve 6. günün sonunda iptal etmek istediğim internet için 240 Tl talep edildi. Aynı gün aboneliği iptal ettim ve ödememe kararı aldım. Gerekirse mahkemelere gidecektim. Öylece bıraktım, 3 ay kadar sonra icra geldi. Bu kez avukat masrafı da dahil olmuş 600 Tl talep edildi. Avukat insafa geldi de 450 TL ile kurtardık. Aslında itiraz edip mahkemeye gidecektim. Ama avukat uyardı, meğersem adamlar kendilerini sözleşmeyle zaten sağlama almışlar. Zararın ya da enayiliğin neresinden dönülürse kârdır diye 450 TL’yi ödedim. Sonuç , yanlış bir internet markası seçimi bana 450 TL’ye mal oldu.

Öteki tarafta aynı şey TTnet’te başıma gelseydi, bu şekilde hiçbir ekstra ücret ödemeyecektim. Sadece modem ücretini ödeyecektim ve bu iş bitecekti. Yanlış anlaşılmasın burda TTnet’i yüceltmiyorum, anlatmak istediğim orda oluyor da siz de nasıl olmuyor ?

Evet sevgili okurlarım, müşteri düşmanı bu firmadan kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. Zaten, internette araştırma yaptığınız takdirde bu şekilde bir sürü şikayet olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz..

Not: Burada anlatılanlar, gerçek olaydır. Söz konusu firma yetkilileri eğer aksini iddia ediyorlarsa “derszamanibilgi@gmail.com” adresine mail atabilirler. Burada anlattıklarımız asla bir firmayı karalama kampanyası değil, sadece okuyucularımızı uyarmaktır.

Doping internet kalitesi ve yorumlarınızı paylaşmanızı bekliyoruz …

bilgizamani.net (izinsiz kopyalanamaz)

Doping ADSL Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Yazmanızı Bekliyoruz… 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 304 Yorum )

 • arif bağcı ;

  Bu firma kesinlikle güvenilecek bir firma değil. Belki sorun yaşamayan şanslı kişiler olmuştur. Ama bi sıkıntıları olsaydı eminim görürlerdi bunların gerçek yüzünü. LÜTFEN UZAK DURUN.

  15 Şubat 2017 21:17
 • arif bağcı ;

  Bu iğrenç firma ben evde yokken aramışlar eve gelmişler. Bu işlerden anlamayan annemle babama daha ucuza kullanacaksınız demişler. TTNET mi diye sormuş babam evet ttnet demişler bir şekilde kandırmışlar. Ben eve geldiğimde aradım iptal etmek istiyorum dedim. Edebilirsiniz dediler. Sonra eve 300 tl civarında fatura gönderdiler. Aldığınız hizmetin parasını ödeyin diyorlar. Daha internet aktif olmadan yani bir dakika bile kullanmadan iptal ettim ama aldığımız hizmetin parasını ödeyecekmişiz. Birde sizi geri kazanmak istiyoruz ödemenizi yapmanızı bu süreçten en az zararla çıkmanızı istiyoruz diyorlar dalga geçer gibi. Resmen üçkağıtçılık yaptılar siz ancak internetle alakası olmayan insanları kandırısınız. Bu işten sorumlu kimse bunun hesabını dünyada olmazsa öbür tarafta öder. BÖYLE BİR FİRMAYLA KESİNLİKLE EN UFAK BİR ABONELİK YAPMAYIN PİŞMAN OLURSUNUZ.

  15 Şubat 2017 21:14
 • ..... ;

  Hiç araştırma yapmadan dopingi aradım ve bende kimlik ve yazı yazdırıp imzalı fotoyu su suraya gönderin dedi bende gönderdim sonra iptal etmek için aradım evinize geldiklerinde kurulum yaptırmassanız otomatik iptal oluyor dediler ne yapacağımı şasırdım üyelik başlamış mı oluyor benim lütfen yardımmm

  10 Şubat 2017 01:59
 • vedat ;

  Herkeze iyi akşamlar öncelikle şunu söylemek istiyorum ben 2 yıl doping internet kullandım 24 mb evde telefonda 21 mb ti görüyodum ilk müşterileri oldugumda biraz sıkıntı yaşadım oda benden kaynaklanıyomuş bu yazılanları okuyunca acaba ben şanlımıyfım hiçbir sıkıntı yaşamadım 2 yıl boyunca sözleşmem 2 şubatta bitti türk telekomdan aradılar 2 gündür kullanıyorum aynı birde aralık ayında 35 mb te geçtim telefonda 32.5 görüyodum bende yorum yazmak istedim bence bulundugumuz bölge çok önemli ben ümraniye istanbuldayım

  09 Şubat 2017 01:10
 • Barış TUNCER ;

  Arkadaşlar biraz önce doping internet başvurusu yaptım. sonra bu sayfaya girdim, yorumları görünce tutuştum resmen. bu yazdığınız sıkıntılar fiber internet alt yapısında da oluyor mu ? biliyorsunuz fiber internette bir çok şirket hizmet veremiyor, örneğin Türk net gibi..

  06 Şubat 2017 12:50
 • benselo11@gmail.com ;

  Ben yağrın tüketici haklarını arayacağım.ve mağdur olanlarda tüketici haklarını ararsa bu dopingi ele alabilirler diye düşünüyorum

  05 Şubat 2017 19:48
 • benselo11@gmail.com ;

  Dopingin sahibi kesin FETOCU böyle bir soygun olamaz .tetenet abonesiyken beni aradılar görüşmemiz kayıt altında dediler ve bana tetenet borcuma karşılık dopinge geçmemi istediler cazip geldi.kabul ettim 4ay sonra bana tetenetten 800 tl borç geldi ödeme yapmamışlar.onların ödemediği borcu ben kat kat ödemek zorunda kaldım.dopingin bir faturasına ödeme yapmadım.şuan bana huk bürosundan icra takibi geldi.hiçbirşekilde yetkiliyle görüşme imkanın yok.ne malım ne mülküm var içerimi atıcaklar buyursunlar.bu paralar havadan gelmiyor insana .doping dolandırıcı bir şirkettir.ben yaşadığımı bilirim sizde mağdur olmayın.

  05 Şubat 2017 19:32
 • Hasan Sezer ;

  Ben de 2016 aralık ayında süperonline diye reklamlarından görüp üye oldum. Meğerse doping imiş. Modemi bağlarken binanın su tesisatına zarar vermişler. Durumu ilettim. Muhatap bulunamıyor. Faturaları ancak internet sitelerinden ödüyorsunuz. Bin pişman oldum.

  05 Şubat 2017 12:05
 • Ali şen ;

  Ben bu kadar tutarsız bi firmadaha görmedim henüz internetim aktif olamadığı halde müşteri hizmetlerinin tutarsız konuşmaları ve birbirlerini yalanlamalarından bıktım 14 gün cayma hakkımız varmış ama internet aktif olmadan cayamıyormuşuz. Aktif oluncada ücret aldıklarını çeşitli yorumlarda okudum. Neyapmam gerekiyor bile miyorum. Doping net pişmanlıktır sakın bulaşmayın

  29 Ocak 2017 14:32
 • fatih kaya ;

  Hocam babam 2 yıllık sözleşme imzalamış doping interneti için. Bakın arkadaşlar fibernet kullanıyorum ancan internet hızı 2.5 u geçmiyor. aldığım ilk günden beri böyle ve müşteri hizmetlerini arayınca bi sorun olmadığını söylüyorlar dalga geçer gibi.

  28 Ocak 2017 23:42
 • Suleyman ;

  Burda dopingi kotulemisler ama ben aldm yaklasik 2 aydir kullaniyorum net hic gitmedi ve hizli sabit 57 tl veriyorum yani sıkıntı yok simdilik ttnet te kullandm 2 gunde bir gidiyordu ttnetten cok daha iyi tavsiye ederim

  28 Ocak 2017 10:50
 • hasan ;

  . TTNET internet bağlatmak istiyorum dedim tamam hemen kimlik ve imza resmi gönderin bağlayalım dediler… Biz TTNET değiliz demediler. Arkasından caymak istedim 380 fatura çıkardılar… Modem ücreti her ay faturanıza biri 2 TL başka biri 5 TL yansıyacak dedi. Aylık 74 TL ödeyecekmişim. Daha iyi şartlarla bile diğer oparetörlerde çok çok daha ucuz… Görüşme kayıtları alınıyor dediler (tabii varsa) onlarda görüşmelerim de şikayetim de mevcut. Ağır ithamda bulunmak istemiyorum… ben bir aptalım aynen. Beni böyle hissettirdiler… Dilerim parada kadar memnuniyetinde önemli olduğu bir firmaya dönüşür… Biz paramızı kaybediyoruz ama siz… Siz. Neyinizi kaybediyorsunuz… Bi düşünün… Dalavereyle nereye kadar gidilirse oraya kadar gidersiniz… .

  25 Ocak 2017 18:04
  • Erdem siran ;

   Merhaba bugun ttnet olarak başvurdum bana doping felan demediler sadece kimlik resmi istediler ve bende ehliyetin resmini çekip attım sonra bana verdikleri numaranın ttnet olmadıgını farkettim hemen bana verdikleri watsap numarasına mesaj attım iptal edin diye hiçbir yere imza atmadım bir sıkıntı olurmu bilmiyorum ama midem bulandı sizce bir sıkıntı olurmu

   25 Ocak 2017 22:38
 • Şefika Tulgarlar ;

  Merhabalar arkadaşlar Doping mileni com . Gerçekten çok dolandırıcı . Bir firma

  24 Ocak 2017 12:29
 • Şule ;

  Lütfen bu konuda napmamiz gerektiğini bu işi nasıl cozecegimizi soylermisiniz

  15 Ocak 2017 17:06
 • Fatma osmalı ;

  Eetlik te kuran kurslarında bayan hocalar mafya gibiler haberiniz varmı ayvalı kuran kursunda bazı hocalar hakkında ve mehmet akif kuran kursunda ki bir bayan hoca tahkiki huruf dersleri veriyorum diye kadın buranın mafyası olmuş adeta adamına göre davranıyo mahalleli bayanlardan da araştırıp ögrene bilirsiniz insanları uzaklaştırıyolar neden biliçli insanlara bu görevler verilmşyo böyle cahilleri buralara koyuyorlar

  15 Ocak 2017 11:09
  • ramazan şahin ;

   neden müftülüğe bildirmiyorsunuz. onların amiri müftü bey. kesin ilgilenirler. selametle

   07 Şubat 2017 17:44
 • MELEK BURGAZLI ;

  doping internetten ev telefonu ne internet kapsamında uygun teklifimiz var diye arandım watsaptan kimlik fotokopisi gönderdim göndermez olaydım macera böylelikle başladı.1 aydır ev telefonum çalışmıyor defalarca aradım bu gun yarın derken 22 yıllık aboneliğimi iptal etmişler.yeni abonelik başlatacağız dediler 1 haftadır ondanda ses yok ve modem kurulumumu da kendim yaptım iptal edin dediğimdede utanmadan benden 220 tl istediler kimse doping internet bağlatmasın pişman ettiler.

  14 Ocak 2017 07:06
  • Şule ;

   Melek hanım naptiniz kurtulabildonizmi aynı durumdayım lanet olsun nasıl bulastik bunlara napmam gerekir acaba

   15 Ocak 2017 17:04
  • Şefika Tulgarlar ;

   Ahh sormayın ikigundur . Bizde dolandirildik . Ve kimlik fotokopisi istediler fakat aradık acmadilar. İyiki yorumları okudum. Herkese geçmiş olsun.

   24 Ocak 2017 12:37
 • mert atayılmaz ;

  YAKLAŞIK 3 SENELİK DOPİNG İNTERNET MÜŞTERİSİYİM. TAŞINIP NAKİL İŞLEMİ TALEBİ YAPANA KADAR ÇEVREMDEKİ BİRKAÇ KİŞİYİ DOPİNG MÜŞTERİSİ YAPTIRDIM. TAAHÜT SÜRESİNİ KENDİLERİNCE UZATMALARINA RAĞMEN BÖYLE BİR DURUMLA KARŞILAŞACAĞIMI HİÇ DÜŞÜNMEDİM VE 2016 TEMMUZ AYINDA DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNE TELEFONLA NAKİL TALEBİ BAŞVURUSU YAPTIM.
  TEMMUZ/1.DENEME: UZUN SÜRE TUŞLAMALARDAN SONRA MÜŞTERİ HİZMETLERİNE ULAŞTIM FAKAT SİSTEMLERİNDE SIKINTI OLDUĞUNU DAHA SONRA TEKRAR DENEMEMİ İSTEDİLER. KABUL ETTİM.
  TEMMUZ/2.DENEME: GÜNLER SONRA TEKRAR MÜŞTERİ HİZMETLERİNE ULAŞTIM VE NAKİL TALEBİ BAŞVURUSU YAPTIM FAKAT BULUNDUĞUM İLÇEDE ALTYAPI HİZMETİ OLMADIĞINI DOLAYISIYLA TURK TELEKOMA BAŞVURU YAPMAM GEREKTİĞİNİ ÖĞRENDİM. KABUL ETTİM.
  TEMMUZ/3.DENEME: TURK TELEKOM ALTYAPI BAŞVURUSU YAPTIM. 2 HAFTA İÇİNDE DÖNÜŞ YAPILACAĞINI SÖYLEDİLER.
  AGUSTOS/4.DENEME: TEKRAR TURK TELEKOM ALTYAPI BAŞVURUSU YAPTIM. BAŞKA ŞİRKETTEN INTERNET HİZMETİ ALDIĞIMIZ İÇİN KOLAY KOLAY İLGİLENMİYORLARMIŞ.
  AGUSTOS/5.DENEME: TURK TELEKOM İLÇE MÜDÜRÜNE GİTTİM. DURUMU ANLATTIM. TEKNIK DEPARTMANI ARAYIP DOPING TEN BÖYLE BİR TALEP GELİRSE HALLEDİLMESİNİ SÖYLEDİ.
  EYLÜL/6.DENEME: TURK TELEKOM İLÇE MÜDÜRÜNE TEKRAR GİTTİM. TALEBİN GELMEDİĞİNİ SÖYLEDİ. DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. TALEBİMİN GEREKLİ BİRİMLERE ULAŞTIRACAKLARINI SÖYLEDİLER.
  EYLÜL/7.DENEME: DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. TEKRAR TALEBİMİN GEREKLİ BİRİMLERE ULAŞTIRACAKLARINI FALAN SÖYLEYİNCE İPTAL ETTİRMEYE KARAR VERDİM. İPTAL BÖLÜMÜNE YÖNLENDİRDİLER. İPTAL BÖLÜMÜNDEN YETKİLİ BİR KİŞİ ÖZEL OLARAK İLGİLENECEĞİNİ, BÜTÜN BU İŞLEMLER BOYUNCA MODEMİ GÖNDERMEDİĞİM İÇİN KARIŞIKLIK OLABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ. MODEMİ KARGOYA KOYUP GÖNDERDİM.
  EYLÜL/8.DENEME: DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. İPTAL BÖLÜMÜNDEKİ ABLAYI BAĞLAYIN EN AZINDAN YETKİLİ BİRİ GİBİ GÖRÜNÜYOR DEDİM. ONUN BENİ ARAYACAĞINI SÖYLEDİLER. 1 HAFTA GEÇTİ.
  EKİM/9.DENEME: DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. ARTIK ALIŞKANLIK YAPMAYA BAŞLADI. KISA SÜRELİĞİNE YURTDIŞINA ÇIKABİLECEİĞİMİ BU YÜZDEN HERHANGİ BİR GELİŞMEDE EŞİMİ ARAMALARI GEREKTİĞİNİ SÖYLEYİP NUMARASINI ÖNEMLİ DİYE KAYDETTİRDİM.
  EKİM/10.DENEME: DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. BAŞIMA GELECEKLERİ BİLDİĞİM İÇİN EŞİMİN NUMARASINI KAYDETTİLER Mİ DİYE SORDUM.
  KASIM/11.DENEME: İLGİLİ BİRİM KAPIMA KADAR GELİP BANA ULAŞAMAYINCA GERİ DÖNMÜŞ İYİ Mİ. BÜTÜN İŞLEMLERİ BAŞVURULARI SİL BAŞTAN YAPMAM GEREKİYORMUŞ.
  ARALIK /12.DENEME: DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ YURTDIŞINDAN ARADIM. ARTIK BU İŞTEN O KADAR SIKILDIM Kİ DOPİNG GENEL MÜDÜRÜNE BİLE MAİL ATTIM.
  ARALIK/13.DENEME: : DOPİNG ŞİKAYET BÖLÜMÜNE MAİL ATTIM. DURUMU İZAH ETTİM. İLGİLİ BİRİMLERE ACİL FALAN OLDUĞUNU HABER VERDİKLERİNİ SÖYLEDİLER. DAHA SONRA MAİL ATIP BANA ULAŞAMADIKLARINI SÖYLEDİLER. CEVAP OLARAK YURTDIŞINDA OLDUĞUMU LÜTFEN BENİ ÇILDIRTMAKTAN VAZGEÇİP , EŞİMİN NUMARASINI 2 DEFA VERDİM, ONU ARAYIN DEDİM.
  VE 2017.
  DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN EŞİMİ ARAYIP NE DEMİŞLER BİLİYORMUSUNUZ:
  EŞİNİZ NAKİL TALEP DİLEKÇESİ VERSİN……

  07 Ocak 2017 17:11
 • Özlem ;

  Bu kadar şikayet varken neden toplanılıp tüketici haklarını aramıyoruz onu merak ediyorum. ‘amaaan kim uğraşacak’ diye diye tek tek dolandırmış adamlar. Ben vodafone net kullanıcısıydım , netimde sorun oldu bir şekilde dopingle tanıştım. Taahhüt bozup geçtim dopinge. 305 tl taahhüt bozma bedelim çıktı, doping tarafı 120 tlik ödemenin kendilerine ait olduğunu söylediler. ilk ay fatura geldi mis gibi. zaten taahhüt bozma bedeli gelmemişti, aradım konuştum ilk ay ödeyeceksiniz biz sistemden göremiyoruz cayma faturanızı şu an dendi. Sonraki ay da normal faturayı ödedim.Aradım durumu anlattım.Ödediğinizde indirim başlar dediler,gerekirse sizden evrağı isterler vs. Ha bu arada 120 tlyi 3 ayda 40-40-40 şeklinde düşeceklermiş. Başta bundan bahseden olmadı bile :) Normal fatura yine geldi. Aradım, dedim indirim hani? Dekontu istediler, gönderdim. Gelen cvp : 3 ay içinde dekontu göndermediğiniz için size yardımcı olamıyoruz… Derdim 100-120 tl değil. İnsanları dolandırıyorsunuz, ne gerek var ?

  28 Aralık 2016 11:09
 • Isa tastop ;

  Evimde dukkanimda ve 5 tane arkadasimin evinde doping internet kullaniyoruz baya sorunlu yorum okudum ama benim internetim 14 mbps altina dusmuyor ve arkadaslarimin dukkaniminda ttnet kullaniyordum 1hafta sonra akk bitmeden hiz 1mbs iniyordu ben dopingten bi maas falan almiyorum tamamen tarafsiz yorum yapiyorum tabiki her internet saglayicisinin sorunlari olabilir ama ben cok memnunum tesekkurler doping internet.

  28 Aralık 2016 00:13
 • kuddusi akça ;

  ben bu dopinge başvuru yaptım telefonla kimlik fotokopimi ve boş kağıda doping internet yazdım bide imza attım. 2 gün sonra aradım üye olmak istemiyorum dedim ama doping sahte imza kullanarak bna sözleşme yapmış ve üyeliğimi başlatmış. daha olaylar uzun çok yazardım ama işin kısası Allah için bunlardan internet falan bağlatmayın çok pişman olursunuz. adamlar sahte sözleşme yapıyolar imza taklit ediyorlar gerisini siz düşünün

  24 Aralık 2016 16:12
  • Ramazan acar ;

   Kardeşim bende imza kimlik felan gönderdim ama eve gelen olmadı daha modemi bağlamadılar eve geldiklerinde bağlatmıcam sorun olur mu sözleşme başlar mı yinede

   10 Şubat 2017 01:24
 • turgay doğru ;

  Firma telefon aracılığıyla adsl hizmet pazarlaması yapıyor. Taahhüt yok deyip hem digitürk hem adsl i kaktırıyor. Macera ise kapatmaya çalıştığınızda başlıyor. Son faturadan 2 ay sonra kapattığın için 150 daha ver deyip tebligat gönderiyorlar. Bağlantı kalitesi ise vasat.

  24 Aralık 2016 14:18
 • Turgay ;

  Hepsi orospu cocugu sakin gecmeyin isleri güçleri üç kagitcilik 3 günden sonra hemen düşürüyorlar 1 mgbt e hic kullanilmiyo hep donuyo

  23 Aralık 2016 01:20
 • mehmet kaya ;

  arkadaşlar selamın aleyküm bede doping düşünüyodum aradılar beni nerden buldularsa bursaya ozel kampanya varmış 2 ay fatura bedava ve evde kurulum ücreti yok diye bende düzgün bir internet arıyodum adamlar tam üstüne denk getirdi kahretsin kabul ettim ve modemde göndercekler faturaya ek taksitle butun sözleşme belgeleri ve modem kargoda ben en iyisi kargoyu almayayyım geri gtsin sonra arar beni o zamparalar almak istemiyorum diye söylerim kargo parasını bana kitlesinle r önemli değil ama açmam bile çünkü hiç bir imza tmadım böyle bir durumda olurmu sizce ama zararın neresinden dönersen kardır

  22 Aralık 2016 02:01
 • duygu ;

  öncelikle iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini arayın. daha sonra abonelik iptal dilekçesi yazın kimlik fotokopiniz ile birlikte 0212 709 70 30 nolu numaraya fax çekin veya info@milleni.com.tr adresine mail yollayın 48 saat içinde iptal işlemlerinin gerçekleşeceğini belirtiyorlar. Kesinlikle abonelik sonrası destek yok. ben aboneliği 2 gün önce yaptırdım.ilgi ve alakaları daha sonra nice sorunlar yaşanacağının habercisi! Ben bugün iptal ettirdim. cayma bedeli ve ya herhangi bir ücret talep edilemez.

  20 Aralık 2016 16:26
  • Şule ;

   Merhaba duygu hanım aynı olay benim başıma da geldi bende iptal ettirmek istiyorum yeni yani kesin iptal ediyorlarmi

   15 Ocak 2017 16:56
 • MELEK BURGAZLI ;

  13 gündür ev telefonum kesik internetide kendim bağlattım modemide sadece watsaptan kimlik fotokopisi gönderdim iptal ettirmek istiyorum sözleşme falan imzalamadım.müşteri temsilcilerinin işe yaradığı yok hepsi fasa fiso.

  20 Aralık 2016 11:13
  • duygu ;

   öncelikle iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini arayın. daha sonra abonelik iptal dilekçesi yazın kimlik fotokopiniz ile birlikte 0212 709 70 30 nolu numaraya fax çekin veya info@milleni.com.tr adresine mail yollayın 48 saat içinde iptal işlemlerinin gerçekleşeceğini belirtiyorlar. Kesinlikle abonelik sonrası destek yok. ben aboneliği 2 gün önce yaptırdım.ilgi ve alakaları daha sonra nice sorunlar yaşanacağının habercisi! Ben bugün iptal ettirdim. cayma bedeli ve ya herhangi bir ücret talep edilemez.

   20 Aralık 2016 16:27
   • Sevgi adınısever ;

    Arkadasim bende cuma günü bağlantı yaptirdim ama evine gelen kablo ile baglanti sağlayamadı
    Bugün 5 defa aradim teknik sorunuzu kayıt aldık dediler habire ve ben bunu yarın dediginiz gibi mail atsam herhangi cayma bedeli bana odetirlermi

    02 Ocak 2017 19:26
 • Can ozden ;

  Sorunum modem bağlantısıyla başladı. Bir yılı bile geçmeyen baglantida modemim bozulmustu, hiç bir şekilde ışık yanmiyordu 16.11.2016 tarhinde bu durumu doping müşteri temsilcilerine belirttim ve 3-5 gün içerisinde yeni modem göndereceklerini söylediler. Bu arada modemi de dopingten aldığımı belirteyim. Şu andan itibaren yani 20.12.2016 üzerinden neredeyse bir ay geçmesine rağmen dalga geçer gibi davranmaları beni deli etti. Sözde 4 şikayet hattı olusturdularda sonuç fasa fiso .. kısacası iki hafta internet siz kaldıktan sonra kendi paramla modem aldım. Onların sözlerine inansak hala internet siz kalacaktım. Siz siz olun dopingle antlaşma yapmayın .. inannin pişman olursunuz

  20 Aralık 2016 05:51
 • mahmut durmaz ;

  2 Aralık günü Türk Telekom sitesinde bakınıyordum alttan sağ köşeden mesaj geldi bende Türk Telekom’dur diye cevap verdim neyse numaramızı istediler erdik aradılar TTNET adı altında bize interneti tanıttılar daha sonra uygun bir paket söylediler bizde abone olduk kimlik fotosunu falan istediler vs. Bize 7 iş günü içinde bağlanacak diye söz verildi 2 gün geçti modem geldi 17 gündür gelip interneti bağlamadılar Doping internet çağı merkezini aradığım da ise yapabileceğimiz bir şey yok ekiplerin sorunu denildi 11 acil kaydı 3 şikayet kaydı açtım hala cevap gelmedi.

  19 Aralık 2016 16:19
 • mehlika ;

  bende buraya kimlik fotokopimi gönderdim 5 gün sonra aradıklarında kabul etmiyorum dedim beni üye yapmışlar mıdır. şu numaraya vatsapdan gönderdim 0545 329 6082 bu numara doping interenete mi ait

  17 Aralık 2016 21:14
 • Cafer Özarslan ;

  Keşke başvurmadan yorumlara baksaydım nedir ne değildir diye bende bu kuyuya düştüm o zman

  15 Aralık 2016 09:01
 • uras solmaz ;

  beyler yardım net bağlatmak için turk telekomla konuştum onlar doping fln söyleyince abone oldum işlemleri yaptım fakat daha kuruluma gelmediler bugün çünkü oldum fakat herkez dopingi kötülüyor ve daha yolun başındayken nasıl kurtulabilirim iptal edebilirim

  07 Aralık 2016 21:15
 • Kürşat çelik ;

  Lanet bir firma bu firma yüzünden iş yerim de bir ay boyunca kredi kartı çekemedik ve utanmadan bir ay için de birgün kullandığımız internet 58 tl ücret istediler mahkemeye vereceğim ve bir aylık zararımı da İsticem şakın arkadaşlar doping internet yalancıdır kimse kanıpta üye olmasın..

  05 Aralık 2016 14:25
 • mehtap demir ;

  Benide aynı şekilde dolandırdıkları ben bu parayı ödeyeceğim ama onlarında yakasını bırakmayacagim iki mislisini alacağım görecekler

  22 Kasım 2016 00:59
 • Poyraz Şahin ;

  Dopinge başvuruda bulundum. Bana internetimin en fazla 30 dk kesileceğini hemen aktif olacağını söylediler. Ttnetteni taahhütümü 115tl cezası ile hemde sadece taahhütün bitmesine 20 gün kala bozdurdum çünkü doping onu biz ödüyoruz dedi. Bu gün 2 gün oldu internet gelmedi sadece modemi yolladılar. 2 gündür 10 kez aradım sadece şimayet kaydı oluşturuyolar. Bu gün tekrar arayıp saat 2 ye kadar bağlanmazsa iptal edeceğimi söyledim. 14 gün içinde herhangi bir ürün ve hizmeti hiç bir bedel ödemeden iptal edebilirsiniz.. bununla birlikte ttnet den girecek olan cayma bedeli cabası.

  10 Kasım 2016 12:03
 • zeki turan ;

  dopig adlı internet sağlayıcısından şikayetciyim. 1 aydan fazla oldu bana internet hizmeti sunamadılar. 2 ADET MODEM DEĞİŞTİRDİM modem bozuktur diye meyerse bozuk değillermiş. kusur dopingde imiş. Kontrol için adam göndereceğiz diyorlar ama adam göndermiyorlar. Müşteri hizmetleri berbat. tavsiye etmiyorum.

  09 Kasım 2016 14:07
 • GÜLÇİN GNG ;

  Izmir/Karabaglar’da oturanlara tavsiyemdir altyapı çok güçlü neredeyse tüm Izmir’i kapsiyor

  07 Kasım 2016 16:31
 • İbrahim olgun ;

  Arkadaşlar bu doping saçmalığı beni piskolojimden etti, şöyleki başvuru yaptım ve tarafima binamda alt yapının olmadığını söyledir fakat 2 yan binada acik bir portun olduğunu ve oradan cekeceklerini soylediler, sonuçta portu mortu bilmiyoruz ,
  Tabi 1 gün sonra aboneligimin 3 gün iceririsinde aktif olacağını söylediler , 2 gün sonra şöyle bir mesaj geldi . aboneliginiz aktif edilmiştir iyi günlerde kullanın. Şaka gibi ne.modem var ne internet var, halbuki bizim abonelik 2 yan binadan yapılmış,ilk isim müşteri hizmetlerini aramak oldu , cevap şu şekilde siz adres olarak orayı verdiniz, şimdi ben soruyorum yıllardır oturduğum adresi benmi bilmiyorum yoksa bunadimmi,
  1 ay sonra hiç hizmet almadigim bir fatura tahakkuk ettirdiler 68.00 TL.odemedim, açma kapama parasını diye 20 lirada öyle bir şeyden bahsettiler ,aboneliği donduramiyorum bu borxun odenmesi gerekiyormus , nakil yaptiramiyotum onuda yapmıyorlar cayma bedeli olarak 800 lira gibi tüm ayların faturasını istiyorlar
  Karar sizin Musteri düşmanı ,2 saat hatta bekletiyorlar. Giriş var çıkış yok.

  03 Kasım 2016 14:51
 • Emre sevil ;

  Ben pazartesi telefondan başvuru yaptım ancak okuduğum kötü yorumlar üzerine bu gece arayip iptal ettirdim. Ne kurye ile sözleşmeleri bana ulaştı nede kimlik fotokopimi gönderdim imza falan hiç birşey yok sadece telefon görüşmesi var ortada. Şimdi banada cayma bedeli falan cikarmasinlar sözleşme imzalamadigim halde

  03 Kasım 2016 00:13
  • Umutcan ;

   Merhaba bende basvuru yaptm sadece kimlik fotokopimi gonderdim imza yok basvruyu iptal edebilirmiym?

   02 Aralık 2016 19:50
   • Aggs ;

    Merhaba sonuc alabildiniz mi bende ayni durumda magdurum

    08 Ocak 2017 22:34
 • Ahmet karataş ;

  Bende bu dopinge abone oldum 24 ay taahüt karşılığı ancak sıfır süre hizmet bile alamadim modem kurulum hiçbir şey yapmadılar eğer bağlantı için eleman gönderirsek 182tlmasrafı olur dediler 14 ekim de aboneliğim başladı dediler bağlantı yapmadıkları için 28 ekimde aboneliğimi iptal ettirmek istedim bana taahüt cayma bedeli ödersiniz dediler 28 ekimde iptalimi istedim 31 ekimde iptal ettik ve 215 tl cayma bedeli istiyorlar lütfen bi yol gösterin teşekkürler

  31 Ekim 2016 20:29
 • Duygu durmaz ;

  Doğru düzgün hizmet veremiyorlar,internetleri ya calismiyor ya aşırı yavaş.ariza bildirimi yapiyoruz arizayi gideremiyorlar.kullanamadigim internetimin abonelik iptali icin 220 tl para istiyorlar..bu kadar igrenc bir hizmet anlayisi gormedim..buraya elini veren kolunu kaptiriyor,bilginiz olsun.

  25 Ekim 2016 13:52
  • bilal sahin ;

   Sizden kimlik arkali onlu fotografi istedilermi

   25 Ekim 2016 16:53
   • 2hafata oldu abone olalı nasıl ipdal edebilirim ;

    Abone olalı 2hafta oldu nasıl ipdal edebilirim modem geldi başka gelen yok

    26 Ekim 2016 13:43
    • güler sandık ;

     merhaba bende doping internetmidir nedir ona 2 hafta oldu başvurdum şimdi iptal işlemleri başladı 2 gündür 4 kere arandım iptal işlemlerini yapamıyorlar birde kabalar ve hiç eve sinyal gelmedi 14 gün gecti diye fatura cıkartıyorlar cok zor anlamıyorlar küstahlar ukalalar

     28 Kasım 2016 14:37
   • Abdullah ÖZDEMİR ;

    Ben nufus cüzdanının fotosunu watsaptan gönderdim 2 gün dediler bu gün 1 hafta oldu gelen yok giden yok. nasıl çıkarım onu düşünüyorum

    08 Kasım 2016 16:26
   • Umutcan ;

    Ben gonderdim kimlik fotokopisini fakat imza yok iptal ettircem aboneligi ederlermi?

    02 Aralık 2016 19:52
   • Umutcan ;

    Benden istediler gonderdim kimlik fotokopisini ama imza atmadim ederlermi abineligi iptal ? Sadece kimlik gonderdm

    02 Aralık 2016 19:56
    • Kamil ;

     Ayni sorun bendede var çözüm bulabildi mi

     08 Aralık 2016 19:28
   • İkbal ;

    Ben yorumları okumadan aradım aynı gün iptal için aradım ama kimlik whatsaptan gönderim kurulum hiçbişey olmadı bişey olırmu cevap yazarmısınız acill

    15 Ocak 2017 19:57
    • Gözde ;

     Bende bugün kimlik fotokopisi gönderdim ve yorumları okuduktan sonra aradım iptal için kuruluma geldiklerinde kabul etmeyin iptal olur zaten dediler.

     15 Ocak 2017 21:10
     • Ayşe ;

      Peki sonra iptal edildimi. Aynı şey benim başımda 1 1 hafta oldu iptal olmuyor.birde herhangi bir para ödedinizmi

      08 Şubat 2017 23:23
     • Ramazan ;

      Aynı durum bendede var kuruluma geldiklerinde kurdurmassanız iptal olur dediler nasıl yapıcaz ya

      10 Şubat 2017 01:40