Bilgi Zamanı

Doping İnternet ADSL Nasıl ? Yorumlar ve Şikayetler

Doping İnternet ADSL Nasıl ? Yorumlar ve Şikayetler
22 Nisan 2017 - 16:07 'de eklendi ve 40216 kez görüntülendi.

Doping ADSL Bağlatmayı Düşünüyorsanız Karar Vermeden Önce Mutlaka Okuyun !!!

Milenni.com şirketi çatısı altında hizmet veren Doping İnternet almaya mı karar verdiniz. Ya da Doping ADSL internet bağlatmayı düşünüyorsanız bu yazdıklarımızı mutlaka okuyun. Doping internet yorumları , doping internet nasıldır. Doping İnternet ADSL kalitesi nasıldır ?

Doping İnterneti Tavsiye Etmiyoruz !

Bugüne kadar 4 farklı internet servis sağlayıcısını denedik. TTnet, Vodafone, Süper Online ve Doping ADSL ; bunlar içerisinde deyim yerindeyse müşteri düşmanı bir  marka varsa  bu da Doping ADSL’ dir. Hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyorlar ve size güler yüzle imzalattıkları sözleşmelerin ardına sığınarak , sizinle adeta dalga geçiyorlar. Bir kere Doping ADSL bağlatmanız yeterlidir. Gerisinin geri cefayı siz çekiyorsunuz.

 

Hat Tesis Ücreti Saçmalığı !!!

Taahhütlü Doping ADSL bağlattıysanız artık onlar size değil siz onlar mecbur hale gelmişsiniz demektir. Zira, interneti bağlattıktan sonra “İnternet hızım yavaş”, “Bağlantım kopuyor” vb. şikayetlerinizin olma ihtimali her zaman vardır. Durum böyle olursa o zaman vay halinize … Başımdan geçen bir olayı anlatayım …

Bir gaflette bulunarak taahhütlü Doping ADSL bağlattım. Bana 8 mgbit hız olacağı söylendi. Ancak o da ne , hızım 350 kb’yi aşmıyor. Aradım karşıdaki müşteri temsilcisi sorunu derhal çözeceklerini söyledi. 3 gün daha geçti hala aynı. Tekrar aradım bana verilen cevap : ” Sizin bulunduğunuz yere en fazla bu hızı sağlayabiliyoruz”. dediler. Ben de “Nasıl olur? Bitişik komşu TTnet’ten kullanıyor 6 mgbit hızı görüyor ?”   dedim. Temsilci bana onu bilemeyeceğim diye cevap verdi. Ben de bu durumda bu hızla bu internet benim işime yaramayacağından iptal edilmesini istiyorum dedim. Bana verdikleri cevap: “İptal edemezsiniz, eğer ederseniz ceza ve hat tesis ücreti adı altında 240 TL ‘ye yakın ödeme yapacağım söylendi. 240 TL’nin içerisinde , bir de modem var. Hatırlatayım verdikleri modem, reklamlı bir modem ve piyasa değeri en fazla 40 lira eder. Hiç kullanamadığım ve 6. günün sonunda iptal etmek istediğim internet için 240 Tl talep edildi. Aynı gün aboneliği iptal ettim ve ödememe kararı aldım. Gerekirse mahkemelere gidecektim. Öylece bıraktım, 3 ay kadar sonra icra geldi. Bu kez avukat masrafı da dahil olmuş 600 Tl talep edildi. Avukat insafa geldi de 450 TL ile kurtardık. Aslında itiraz edip mahkemeye gidecektim. Ama avukat uyardı, meğersem adamlar kendilerini sözleşmeyle zaten sağlama almışlar. Zararın ya da enayiliğin neresinden dönülürse kârdır diye 450 TL’yi ödedim. Sonuç , yanlış bir internet markası seçimi bana 450 TL’ye mal oldu.

Öteki tarafta aynı şey TTnet’te başıma gelseydi, bu şekilde hiçbir ekstra ücret ödemeyecektim. Sadece modem ücretini ödeyecektim ve bu iş bitecekti. Yanlış anlaşılmasın burda TTnet’i yüceltmiyorum, anlatmak istediğim orda oluyor da siz de nasıl olmuyor ?

Evet sevgili okurlarım, müşteri düşmanı bu firmadan kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. Zaten, internette araştırma yaptığınız takdirde bu şekilde bir sürü şikayet olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz..

Not: Burada anlatılanlar, gerçek olaydır. Söz konusu firma yetkilileri eğer aksini iddia ediyorlarsa “derszamanibilgi@gmail.com” adresine mail atabilirler. Burada anlattıklarımız asla bir firmayı karalama kampanyası değil, sadece okuyucularımızı uyarmaktır.

Doping internet kalitesi ve yorumlarınızı paylaşmanızı bekliyoruz … Aşağıdan Yüzlerce Şikayet Okuyabilirsiniz.

Not: Eğer henüz yeni bir abonelik yapmışsanız iptal için şu yolu takip edin. (Bir ziyaretçimizin yorumudur

 • Öncelikle iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini arayın. daha sonra abonelik iptal dilekçesi yazın kimlik fotokopiniz ile birlikte 0212 709 70 30 nolu numaraya fax çekin veya info@milleni.com.tr adresine mail yollayın 48 saat içinde iptal işlemlerinin gerçekleşeceğini belirtiyorlar. Kesinlikle abonelik sonrası destek yok. ben aboneliği 2 gün önce yaptırdım.ilgi ve alakaları daha sonra nice sorunlar yaşanacağının habercisi! Ben bugün iptal ettirdim. cayma bedeli ve ya herhangi bir ücret talep edilemez.

bilgizamani.net (izinsiz kopyalanamaz)

Doping ADSL Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Yazmanızı Bekliyoruz… 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 314 Yorum )

 • Kadir gezici ;

  Ben turk telekom kullanicisiyim ve memnunum en azindan şimdilik…Az once 0212 li bir numaradan aradilar 27 ay tahutlu 43.90tl teklifte bulundular. Buraya kadar hersey güzel. Ancak kendilerini turktelekom olarak tanıtıyorlar. Lafını kesip tekrar sordugumda ancak doping kelimesini ağızlarından alabiliyorsunuz. Şüphe edip sormazsaniz turk telekom zannedip dalarsiniz…elhamdulillah ben direkten döndüm…dikkat edin millet. Bu mesajlar sahte diyen varsa bana mail le ulassin ispat edeyim…hayirli günler…

  22 Nisan 2017 16:07
 • İbrahim Bulak ;

  Hala nasıl bunları savunuyorsunuz anlamıyorum. İnternette binlerce şikayet var adamların dolandırıcı olduğu belli. Kim bunları destekliyor nasıl müdahale edilmiyor demeniz gerekirken bu dolandırıcıları savunuyorsunuz.Başıma gelenler:

  30.03.2017 tarihinde sabit telefonumuzu Türk Telekom dan aradılar ve ‘Sabit hattınız ve internetiniz için ayrı ayrı fatura ödüyorsunuz gelin bunu tek fatura yapalım’ dediler. Herhangi bir kampanya, taahhüd tarife değişikliği olmadığına tekrar tekrar sorup emin olduktan sonra abone olan annem bu değişikliği onayladı.Ve Türk Telekom yarın gelip size evrakları vericekler bilgisini verdi.
  31.03.2017 tarihinde kapımıza bir adam geldi. Türk Telekom dan geldiğini söyleyerek annemin kimlik bilgilerini istedi ve elindeki kağıda geçirmesi gerektiğini söyledi. Daha sonra kimlik bilgilerini kağıda geçirmediğini fotoğrafını çekmeye calıştığını gördüm ve duruma müdahale ettim. ‘şirket bunu bizden güvenlik için istiyor’ dedi. Bende daha önce kargo firmalarında benzer duruma rastladığım için müdahale etmedim. Adam fotoğrafı çektikten sonra elime üzerinde millenecon başvuru kağıdı yazan boş bir kağıt verdi. Kendilerine tekrar Türk Telekom olup olmadıklarını sorduğumda ‘Lübnanlılar satın aldığı için TTNET ın adını millenecon yaptılar yoksa yine Türk Telekomuz her şey aynen devam’ dedi. ve üzeri doldurulmamış boş başvuru kağıdını bize verdi. Diğer işlemlerin sistemden halledileceğini söyledi.
  02.04.2017 tarihinde interneti kullanmaya çalıştığımızda Türk Telekomun uyarısıyla karşılaştım ve müşteri hizmetlerini aradım.
  Sonuçta başından beri Türk Telekom olarak bahsettiğim kişilerin dolandırıcı olduğunu annemin kimlik bilgilerini boş bir kağıda doldurup sahte imza atıp (Türk Telekom aboneliğinizi ıslak imza ile iptal etmişssiniz dedi) Doping internet denilen şeye bizi 24 ay tahhüdile geçirdiklerini öğrendim.
  Doping interneti aradığımda ve durumu bildirdiğimde ‘biz abonelik talebini bayiden aldık yapacak bir şey yok. Şikayet dilekçenizi oluşturduk 7 gün içerisinde dönerler size’ gibi önemsiz bir açıklama da bulundular. Bayinin telefonunu istediğimde bayinin telefon bilgisi olmadığını, bayinin adresini istediğimde bayinin adresinin de olmadığını gerek görürlerse kendilerini aradıklarını ancak bu şekilde iletişim kurduklarını söylediler.
  Şimdi biz internet işlemini hiç bir şekilde başlatmadık sadece sabit hattan 40 dakika kadar bir konuşma oldu. İnternette okuduğum üzere bu şirketin hiçbir yerde şubesi yokmuş iptal işlemleri faksla gerçekleşiyormuş ve bunda da zorluk çıkartıyorlarmış. Hatta tamam iptal ettik dedikleri bir vatandaşa 2 yıl sonra icra kağıdı göndermişler. Bunlara nasıl müdahale etmek gerekiyor? Yapılan şey nitelikli dolandırıcılıktır. Biz şayet dalgınlıkla telefondan onay vermiş bile olsak adamlar bizim adımıza kağıt doldurup altına imza atmışlar ve Türk Telekom da bu olayı ya da imzayı teyit etmeye gerek duymadan aboneliğimizi iptal etmiş. Doping denilen kuruluş iptal ederseniz telefon numaranız bizde kalır yeni numara almak zorundasınız diyerek telefonda ayrıca bir zorluk çıkarttı. Taahhüd den cayma bedelinin 598 tl olduğunu okudum. Ama o taahhüd de bizim imzamız bile yok.

  02 Nisan 2017 21:02
 • tuncay benzet ;

  14 günlük cayma hakkımı kullanarak dilekçe gönderdim sahte imza ile sözleşme imzalamışlar imza bana ait değil bir tek kimlik fotokopisi var abone olmak için şu an taahüt bozma bedelli 262 tl fatura ibraz ettiler. pazartesi savcılıga suç duyurusunda bulunacağım sakin bulaşşmayın böyle paravan şirketlere

  31 Mart 2017 21:41
 • asuman kavak ;

  millenicoma farkında oladan abone yapmışlar kampanya diye hemen iptal dilekçesi yazdım elimize ulaşmadı dediler tahatlü posta arkasından 4 tane email attım nasılsa hala görmemişler hergün arıyorum iptal edin diye 1 kere bile kullanmadım

  28 Mart 2017 08:50
 • Bünyamin ocak ;

  Dopinge üyelik yaptırdım 7 günde açılacak dediler tam iki ay internetin gelmesini bekledim eve teknik ekip gelecek dediler defalarca aramama rahmen kimae gelmedi sonra daha hiç kullanım yapmadan internet aktif olmadan fatura geldi aradım düzelecek dediker 15 gün daha bekledim şikayetleri kimse dikkate almadı iptal ettirmek istedim herhangi bedel yansımadan iptal edilecek dediler 352 tl fatura geldi aramalarıma rağmen olumlu bi cevap alamadım şimdide 352 tllik faturayı avukata vermişler ben bu parayı öderim ama eğer kuruşum geçiyorsa bana bu interneti sunana kurmaya çalışaya tüm ekibe haram zehir zıkım olsun bu para beni batırmaz benim ahımda yeter allah belalarını versin

  25 Mart 2017 12:39
 • Ali TÜRKMENOĞLU ;

  Doping adsl kullanıyorum. her hangi bir şikayetim. yok. Bazı yorumları okudum da bir idam etmedikleri kaldı. Ne oluyor. bizim de internetimiz bazan kesiliyor ama en fazla 24 saat içinde düzeltiyorlar ve teyit ettirene dek arıyorlar. geçenlerde dersteydim 4- 5 defa aradılar . sorun düzeltildi mi diye evden haberim olmadığı için bir cevap veremedim. yani ilgilenmiyorlar suçlaması ağır olmuş. hız durumuna gelince ben istediğim gibi video izleyebiliyorum. ders dinleyebiliyorum. oğlum için aldım.

  23 Mart 2017 22:05
 • Zeynep aydın ;

  Bende 9 mart perşembe abone olmuşum aka olmaz olaydım. Rezalet bi hizmet sektörü. Abone olurken bana diyorlardı kurulum herşey tarafımızca yapılacak müşteri hizmt aradimda elektrikçi çağırıp bağlatacaksınız. Geri farklı telden konuş must hizmetleri farklı tel çalıyor abonelik yapt ken farklı söylüyorlar. İki gün önce geldiler santral hattı verip çekip gittiler ecem kurulum felan yapmadan herhangi bi tahhutname felah imzalaması bugün tekrar dan dilekçe fe kimlik foto ekinde must hizmet aile attım
  Baba mesaj geldi zeynep hanım iptal talebi ile ilgili isem başladı tarafınıza bilgi verilecek. Bakalım sonuç ne olacak herhangi bir ft frlan da gelirse direk tüketici hakem heyetine bildirecek dilekçeye ekledim hiçbir şekilde borç ft kabul etmiyor herhangi bir tahhutnamele imzalamadim hakem heyetine kadar gidebileceğini dilekçede ekledim bakalım sonuç ne olacak

  11 Mart 2017 20:46
  • mehmet aysan ;

   bu firmaya abone olduysanız hiç bir şey elde edemezsiniz çünkü sizin ses kaydınızı ve yazılı onayınızı alıyorlar.Sahip oldukları uzmanları vasıtasıyla ses kayıtlarını değiştirip düzenleyerek hakem heyetlerini yanıltıyorlar.benimde başıma geldi 15 gün önce iptal isteğim olmasına rağmen hakem heyeti ses kayıtlarınız var dedi
   Tek yol onların (çok az ve net konuşarak) ses kaydını alıp hakem heyetine ibraz etmek bu bir kere yapılırsa artık oynayacak alanları kalmaz.

   26 Mart 2017 15:45
 • halil ;

  allah kahretsin bu dopingi nekadar kalitesiz bir intarnettir ben ilk defa bukadar iğrenç bir intarnet g gordum ttnetin gözünü yiyim ben ulan bunlarla 22 saat görüşmüşumdur hic yoktan almayin bu interneti

  03 Mart 2017 03:32
 • arif bağcı ;

  Bu firma kesinlikle güvenilecek bir firma değil. Belki sorun yaşamayan şanslı kişiler olmuştur. Ama bi sıkıntıları olsaydı eminim görürlerdi bunların gerçek yüzünü. LÜTFEN UZAK DURUN.

  15 Şubat 2017 21:17
 • arif bağcı ;

  Bu iğrenç firma ben evde yokken aramışlar eve gelmişler. Bu işlerden anlamayan annemle babama daha ucuza kullanacaksınız demişler. TTNET mi diye sormuş babam evet ttnet demişler bir şekilde kandırmışlar. Ben eve geldiğimde aradım iptal etmek istiyorum dedim. Edebilirsiniz dediler. Sonra eve 300 tl civarında fatura gönderdiler. Aldığınız hizmetin parasını ödeyin diyorlar. Daha internet aktif olmadan yani bir dakika bile kullanmadan iptal ettim ama aldığımız hizmetin parasını ödeyecekmişiz. Birde sizi geri kazanmak istiyoruz ödemenizi yapmanızı bu süreçten en az zararla çıkmanızı istiyoruz diyorlar dalga geçer gibi. Resmen üçkağıtçılık yaptılar siz ancak internetle alakası olmayan insanları kandırısınız. Bu işten sorumlu kimse bunun hesabını dünyada olmazsa öbür tarafta öder. BÖYLE BİR FİRMAYLA KESİNLİKLE EN UFAK BİR ABONELİK YAPMAYIN PİŞMAN OLURSUNUZ.

  15 Şubat 2017 21:14
 • ..... ;

  Hiç araştırma yapmadan dopingi aradım ve bende kimlik ve yazı yazdırıp imzalı fotoyu su suraya gönderin dedi bende gönderdim sonra iptal etmek için aradım evinize geldiklerinde kurulum yaptırmassanız otomatik iptal oluyor dediler ne yapacağımı şasırdım üyelik başlamış mı oluyor benim lütfen yardımmm

  10 Şubat 2017 01:59
 • vedat ;

  Herkeze iyi akşamlar öncelikle şunu söylemek istiyorum ben 2 yıl doping internet kullandım 24 mb evde telefonda 21 mb ti görüyodum ilk müşterileri oldugumda biraz sıkıntı yaşadım oda benden kaynaklanıyomuş bu yazılanları okuyunca acaba ben şanlımıyfım hiçbir sıkıntı yaşamadım 2 yıl boyunca sözleşmem 2 şubatta bitti türk telekomdan aradılar 2 gündür kullanıyorum aynı birde aralık ayında 35 mb te geçtim telefonda 32.5 görüyodum bende yorum yazmak istedim bence bulundugumuz bölge çok önemli ben ümraniye istanbuldayım

  09 Şubat 2017 01:10
 • Barış TUNCER ;

  Arkadaşlar biraz önce doping internet başvurusu yaptım. sonra bu sayfaya girdim, yorumları görünce tutuştum resmen. bu yazdığınız sıkıntılar fiber internet alt yapısında da oluyor mu ? biliyorsunuz fiber internette bir çok şirket hizmet veremiyor, örneğin Türk net gibi..

  06 Şubat 2017 12:50
 • benselo11@gmail.com ;

  Ben yağrın tüketici haklarını arayacağım.ve mağdur olanlarda tüketici haklarını ararsa bu dopingi ele alabilirler diye düşünüyorum

  05 Şubat 2017 19:48
 • benselo11@gmail.com ;

  Dopingin sahibi kesin FETOCU böyle bir soygun olamaz .tetenet abonesiyken beni aradılar görüşmemiz kayıt altında dediler ve bana tetenet borcuma karşılık dopinge geçmemi istediler cazip geldi.kabul ettim 4ay sonra bana tetenetten 800 tl borç geldi ödeme yapmamışlar.onların ödemediği borcu ben kat kat ödemek zorunda kaldım.dopingin bir faturasına ödeme yapmadım.şuan bana huk bürosundan icra takibi geldi.hiçbirşekilde yetkiliyle görüşme imkanın yok.ne malım ne mülküm var içerimi atıcaklar buyursunlar.bu paralar havadan gelmiyor insana .doping dolandırıcı bir şirkettir.ben yaşadığımı bilirim sizde mağdur olmayın.

  05 Şubat 2017 19:32
 • Hasan Sezer ;

  Ben de 2016 aralık ayında süperonline diye reklamlarından görüp üye oldum. Meğerse doping imiş. Modemi bağlarken binanın su tesisatına zarar vermişler. Durumu ilettim. Muhatap bulunamıyor. Faturaları ancak internet sitelerinden ödüyorsunuz. Bin pişman oldum.

  05 Şubat 2017 12:05
 • Ali şen ;

  Ben bu kadar tutarsız bi firmadaha görmedim henüz internetim aktif olamadığı halde müşteri hizmetlerinin tutarsız konuşmaları ve birbirlerini yalanlamalarından bıktım 14 gün cayma hakkımız varmış ama internet aktif olmadan cayamıyormuşuz. Aktif oluncada ücret aldıklarını çeşitli yorumlarda okudum. Neyapmam gerekiyor bile miyorum. Doping net pişmanlıktır sakın bulaşmayın

  29 Ocak 2017 14:32
 • fatih kaya ;

  Hocam babam 2 yıllık sözleşme imzalamış doping interneti için. Bakın arkadaşlar fibernet kullanıyorum ancan internet hızı 2.5 u geçmiyor. aldığım ilk günden beri böyle ve müşteri hizmetlerini arayınca bi sorun olmadığını söylüyorlar dalga geçer gibi.

  28 Ocak 2017 23:42
 • Suleyman ;

  Burda dopingi kotulemisler ama ben aldm yaklasik 2 aydir kullaniyorum net hic gitmedi ve hizli sabit 57 tl veriyorum yani sıkıntı yok simdilik ttnet te kullandm 2 gunde bir gidiyordu ttnetten cok daha iyi tavsiye ederim

  28 Ocak 2017 10:50
 • hasan ;

  . TTNET internet bağlatmak istiyorum dedim tamam hemen kimlik ve imza resmi gönderin bağlayalım dediler… Biz TTNET değiliz demediler. Arkasından caymak istedim 380 fatura çıkardılar… Modem ücreti her ay faturanıza biri 2 TL başka biri 5 TL yansıyacak dedi. Aylık 74 TL ödeyecekmişim. Daha iyi şartlarla bile diğer oparetörlerde çok çok daha ucuz… Görüşme kayıtları alınıyor dediler (tabii varsa) onlarda görüşmelerim de şikayetim de mevcut. Ağır ithamda bulunmak istemiyorum… ben bir aptalım aynen. Beni böyle hissettirdiler… Dilerim parada kadar memnuniyetinde önemli olduğu bir firmaya dönüşür… Biz paramızı kaybediyoruz ama siz… Siz. Neyinizi kaybediyorsunuz… Bi düşünün… Dalavereyle nereye kadar gidilirse oraya kadar gidersiniz… .

  25 Ocak 2017 18:04
  • Erdem siran ;

   Merhaba bugun ttnet olarak başvurdum bana doping felan demediler sadece kimlik resmi istediler ve bende ehliyetin resmini çekip attım sonra bana verdikleri numaranın ttnet olmadıgını farkettim hemen bana verdikleri watsap numarasına mesaj attım iptal edin diye hiçbir yere imza atmadım bir sıkıntı olurmu bilmiyorum ama midem bulandı sizce bir sıkıntı olurmu

   25 Ocak 2017 22:38
 • Şefika Tulgarlar ;

  Merhabalar arkadaşlar Doping mileni com . Gerçekten çok dolandırıcı . Bir firma

  24 Ocak 2017 12:29
 • Şule ;

  Lütfen bu konuda napmamiz gerektiğini bu işi nasıl cozecegimizi soylermisiniz

  15 Ocak 2017 17:06
 • Fatma osmalı ;

  Eetlik te kuran kurslarında bayan hocalar mafya gibiler haberiniz varmı ayvalı kuran kursunda bazı hocalar hakkında ve mehmet akif kuran kursunda ki bir bayan hoca tahkiki huruf dersleri veriyorum diye kadın buranın mafyası olmuş adeta adamına göre davranıyo mahalleli bayanlardan da araştırıp ögrene bilirsiniz insanları uzaklaştırıyolar neden biliçli insanlara bu görevler verilmşyo böyle cahilleri buralara koyuyorlar

  15 Ocak 2017 11:09
  • ramazan şahin ;

   neden müftülüğe bildirmiyorsunuz. onların amiri müftü bey. kesin ilgilenirler. selametle

   07 Şubat 2017 17:44
 • MELEK BURGAZLI ;

  doping internetten ev telefonu ne internet kapsamında uygun teklifimiz var diye arandım watsaptan kimlik fotokopisi gönderdim göndermez olaydım macera böylelikle başladı.1 aydır ev telefonum çalışmıyor defalarca aradım bu gun yarın derken 22 yıllık aboneliğimi iptal etmişler.yeni abonelik başlatacağız dediler 1 haftadır ondanda ses yok ve modem kurulumumu da kendim yaptım iptal edin dediğimdede utanmadan benden 220 tl istediler kimse doping internet bağlatmasın pişman ettiler.

  14 Ocak 2017 07:06
  • Şule ;

   Melek hanım naptiniz kurtulabildonizmi aynı durumdayım lanet olsun nasıl bulastik bunlara napmam gerekir acaba

   15 Ocak 2017 17:04
  • Şefika Tulgarlar ;

   Ahh sormayın ikigundur . Bizde dolandirildik . Ve kimlik fotokopisi istediler fakat aradık acmadilar. İyiki yorumları okudum. Herkese geçmiş olsun.

   24 Ocak 2017 12:37
 • mert atayılmaz ;

  YAKLAŞIK 3 SENELİK DOPİNG İNTERNET MÜŞTERİSİYİM. TAŞINIP NAKİL İŞLEMİ TALEBİ YAPANA KADAR ÇEVREMDEKİ BİRKAÇ KİŞİYİ DOPİNG MÜŞTERİSİ YAPTIRDIM. TAAHÜT SÜRESİNİ KENDİLERİNCE UZATMALARINA RAĞMEN BÖYLE BİR DURUMLA KARŞILAŞACAĞIMI HİÇ DÜŞÜNMEDİM VE 2016 TEMMUZ AYINDA DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNE TELEFONLA NAKİL TALEBİ BAŞVURUSU YAPTIM.
  TEMMUZ/1.DENEME: UZUN SÜRE TUŞLAMALARDAN SONRA MÜŞTERİ HİZMETLERİNE ULAŞTIM FAKAT SİSTEMLERİNDE SIKINTI OLDUĞUNU DAHA SONRA TEKRAR DENEMEMİ İSTEDİLER. KABUL ETTİM.
  TEMMUZ/2.DENEME: GÜNLER SONRA TEKRAR MÜŞTERİ HİZMETLERİNE ULAŞTIM VE NAKİL TALEBİ BAŞVURUSU YAPTIM FAKAT BULUNDUĞUM İLÇEDE ALTYAPI HİZMETİ OLMADIĞINI DOLAYISIYLA TURK TELEKOMA BAŞVURU YAPMAM GEREKTİĞİNİ ÖĞRENDİM. KABUL ETTİM.
  TEMMUZ/3.DENEME: TURK TELEKOM ALTYAPI BAŞVURUSU YAPTIM. 2 HAFTA İÇİNDE DÖNÜŞ YAPILACAĞINI SÖYLEDİLER.
  AGUSTOS/4.DENEME: TEKRAR TURK TELEKOM ALTYAPI BAŞVURUSU YAPTIM. BAŞKA ŞİRKETTEN INTERNET HİZMETİ ALDIĞIMIZ İÇİN KOLAY KOLAY İLGİLENMİYORLARMIŞ.
  AGUSTOS/5.DENEME: TURK TELEKOM İLÇE MÜDÜRÜNE GİTTİM. DURUMU ANLATTIM. TEKNIK DEPARTMANI ARAYIP DOPING TEN BÖYLE BİR TALEP GELİRSE HALLEDİLMESİNİ SÖYLEDİ.
  EYLÜL/6.DENEME: TURK TELEKOM İLÇE MÜDÜRÜNE TEKRAR GİTTİM. TALEBİN GELMEDİĞİNİ SÖYLEDİ. DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. TALEBİMİN GEREKLİ BİRİMLERE ULAŞTIRACAKLARINI SÖYLEDİLER.
  EYLÜL/7.DENEME: DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. TEKRAR TALEBİMİN GEREKLİ BİRİMLERE ULAŞTIRACAKLARINI FALAN SÖYLEYİNCE İPTAL ETTİRMEYE KARAR VERDİM. İPTAL BÖLÜMÜNE YÖNLENDİRDİLER. İPTAL BÖLÜMÜNDEN YETKİLİ BİR KİŞİ ÖZEL OLARAK İLGİLENECEĞİNİ, BÜTÜN BU İŞLEMLER BOYUNCA MODEMİ GÖNDERMEDİĞİM İÇİN KARIŞIKLIK OLABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ. MODEMİ KARGOYA KOYUP GÖNDERDİM.
  EYLÜL/8.DENEME: DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. İPTAL BÖLÜMÜNDEKİ ABLAYI BAĞLAYIN EN AZINDAN YETKİLİ BİRİ GİBİ GÖRÜNÜYOR DEDİM. ONUN BENİ ARAYACAĞINI SÖYLEDİLER. 1 HAFTA GEÇTİ.
  EKİM/9.DENEME: DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. ARTIK ALIŞKANLIK YAPMAYA BAŞLADI. KISA SÜRELİĞİNE YURTDIŞINA ÇIKABİLECEİĞİMİ BU YÜZDEN HERHANGİ BİR GELİŞMEDE EŞİMİ ARAMALARI GEREKTİĞİNİ SÖYLEYİP NUMARASINI ÖNEMLİ DİYE KAYDETTİRDİM.
  EKİM/10.DENEME: DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. BAŞIMA GELECEKLERİ BİLDİĞİM İÇİN EŞİMİN NUMARASINI KAYDETTİLER Mİ DİYE SORDUM.
  KASIM/11.DENEME: İLGİLİ BİRİM KAPIMA KADAR GELİP BANA ULAŞAMAYINCA GERİ DÖNMÜŞ İYİ Mİ. BÜTÜN İŞLEMLERİ BAŞVURULARI SİL BAŞTAN YAPMAM GEREKİYORMUŞ.
  ARALIK /12.DENEME: DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ YURTDIŞINDAN ARADIM. ARTIK BU İŞTEN O KADAR SIKILDIM Kİ DOPİNG GENEL MÜDÜRÜNE BİLE MAİL ATTIM.
  ARALIK/13.DENEME: : DOPİNG ŞİKAYET BÖLÜMÜNE MAİL ATTIM. DURUMU İZAH ETTİM. İLGİLİ BİRİMLERE ACİL FALAN OLDUĞUNU HABER VERDİKLERİNİ SÖYLEDİLER. DAHA SONRA MAİL ATIP BANA ULAŞAMADIKLARINI SÖYLEDİLER. CEVAP OLARAK YURTDIŞINDA OLDUĞUMU LÜTFEN BENİ ÇILDIRTMAKTAN VAZGEÇİP , EŞİMİN NUMARASINI 2 DEFA VERDİM, ONU ARAYIN DEDİM.
  VE 2017.
  DOPİNG MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN EŞİMİ ARAYIP NE DEMİŞLER BİLİYORMUSUNUZ:
  EŞİNİZ NAKİL TALEP DİLEKÇESİ VERSİN……

  07 Ocak 2017 17:11
 • Özlem ;

  Bu kadar şikayet varken neden toplanılıp tüketici haklarını aramıyoruz onu merak ediyorum. ‘amaaan kim uğraşacak’ diye diye tek tek dolandırmış adamlar. Ben vodafone net kullanıcısıydım , netimde sorun oldu bir şekilde dopingle tanıştım. Taahhüt bozup geçtim dopinge. 305 tl taahhüt bozma bedelim çıktı, doping tarafı 120 tlik ödemenin kendilerine ait olduğunu söylediler. ilk ay fatura geldi mis gibi. zaten taahhüt bozma bedeli gelmemişti, aradım konuştum ilk ay ödeyeceksiniz biz sistemden göremiyoruz cayma faturanızı şu an dendi. Sonraki ay da normal faturayı ödedim.Aradım durumu anlattım.Ödediğinizde indirim başlar dediler,gerekirse sizden evrağı isterler vs. Ha bu arada 120 tlyi 3 ayda 40-40-40 şeklinde düşeceklermiş. Başta bundan bahseden olmadı bile :) Normal fatura yine geldi. Aradım, dedim indirim hani? Dekontu istediler, gönderdim. Gelen cvp : 3 ay içinde dekontu göndermediğiniz için size yardımcı olamıyoruz… Derdim 100-120 tl değil. İnsanları dolandırıyorsunuz, ne gerek var ?

  28 Aralık 2016 11:09
  • Nurgül kılıç ;

   Ben defalarca uğraştım iptal ettirdim ama 265 tl ödemek zorundasın deniyor tüketici haklarına gittim bunlara yapacak bişey yok öyle bir yasa yok deniyor lütfen birleşip başbakanlığa şikayet edelim daha kaç kişinin canı yanacak

   03 Nisan 2017 00:56
 • kuddusi akça ;

  ben bu dopinge başvuru yaptım telefonla kimlik fotokopimi ve boş kağıda doping internet yazdım bide imza attım. 2 gün sonra aradım üye olmak istemiyorum dedim ama doping sahte imza kullanarak bna sözleşme yapmış ve üyeliğimi başlatmış. daha olaylar uzun çok yazardım ama işin kısası Allah için bunlardan internet falan bağlatmayın çok pişman olursunuz. adamlar sahte sözleşme yapıyolar imza taklit ediyorlar gerisini siz düşünün

  24 Aralık 2016 16:12
  • Ramazan acar ;

   Kardeşim bende imza kimlik felan gönderdim ama eve gelen olmadı daha modemi bağlamadılar eve geldiklerinde bağlatmıcam sorun olur mu sözleşme başlar mı yinede

   10 Şubat 2017 01:24
 • turgay doğru ;

  Firma telefon aracılığıyla adsl hizmet pazarlaması yapıyor. Taahhüt yok deyip hem digitürk hem adsl i kaktırıyor. Macera ise kapatmaya çalıştığınızda başlıyor. Son faturadan 2 ay sonra kapattığın için 150 daha ver deyip tebligat gönderiyorlar. Bağlantı kalitesi ise vasat.

  24 Aralık 2016 14:18
 • Turgay ;

  Hepsi o****** sakin gecmeyin isleri güçleri üç kagitcilik 3 günden sonra hemen düşürüyorlar 1 mgbt e hic kullanilmiyo hep donuyo

  23 Aralık 2016 01:20
 • mehmet kaya ;

  arkadaşlar selamın aleyküm bede doping düşünüyodum aradılar beni nerden buldularsa bursaya ozel kampanya varmış 2 ay fatura bedava ve evde kurulum ücreti yok diye bende düzgün bir internet arıyodum adamlar tam üstüne denk getirdi kahretsin kabul ettim ve modemde göndercekler faturaya ek taksitle butun sözleşme belgeleri ve modem kargoda ben en iyisi kargoyu almayayyım geri gtsin sonra arar beni o zamparalar almak istemiyorum diye söylerim kargo parasını bana kitlesinle r önemli değil ama açmam bile çünkü hiç bir imza tmadım böyle bir durumda olurmu sizce ama zararın neresinden dönersen kardır

  22 Aralık 2016 02:01
 • duygu ;

  öncelikle iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini arayın. daha sonra abonelik iptal dilekçesi yazın kimlik fotokopiniz ile birlikte 0212 709 70 30 nolu numaraya fax çekin veya info@milleni.com.tr adresine mail yollayın 48 saat içinde iptal işlemlerinin gerçekleşeceğini belirtiyorlar. Kesinlikle abonelik sonrası destek yok. ben aboneliği 2 gün önce yaptırdım.ilgi ve alakaları daha sonra nice sorunlar yaşanacağının habercisi! Ben bugün iptal ettirdim. cayma bedeli ve ya herhangi bir ücret talep edilemez.

  20 Aralık 2016 16:26
  • Şule ;

   Merhaba duygu hanım aynı olay benim başıma da geldi bende iptal ettirmek istiyorum yeni yani kesin iptal ediyorlarmi

   15 Ocak 2017 16:56
 • MELEK BURGAZLI ;

  13 gündür ev telefonum kesik internetide kendim bağlattım modemide sadece watsaptan kimlik fotokopisi gönderdim iptal ettirmek istiyorum sözleşme falan imzalamadım.müşteri temsilcilerinin işe yaradığı yok hepsi fasa fiso.

  20 Aralık 2016 11:13
  • duygu ;

   öncelikle iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini arayın. daha sonra abonelik iptal dilekçesi yazın kimlik fotokopiniz ile birlikte 0212 709 70 30 nolu numaraya fax çekin veya info@milleni.com.tr adresine mail yollayın 48 saat içinde iptal işlemlerinin gerçekleşeceğini belirtiyorlar. Kesinlikle abonelik sonrası destek yok. ben aboneliği 2 gün önce yaptırdım.ilgi ve alakaları daha sonra nice sorunlar yaşanacağının habercisi! Ben bugün iptal ettirdim. cayma bedeli ve ya herhangi bir ücret talep edilemez.

   20 Aralık 2016 16:27
   • Sevgi adınısever ;

    Arkadasim bende cuma günü bağlantı yaptirdim ama evine gelen kablo ile baglanti sağlayamadı
    Bugün 5 defa aradim teknik sorunuzu kayıt aldık dediler habire ve ben bunu yarın dediginiz gibi mail atsam herhangi cayma bedeli bana odetirlermi

    02 Ocak 2017 19:26
   • Nurgül kılıç ;

    Arkadaşım aynı şeyleri ben yaptım bir ay sonra iptal oldu gönderdiğim hiç bir evrak ellerine geçmedi ne hikmetse bir ay dolunca geçti 265 tl vaaz geçme ücreti geldi tüketici hakları hikaye dinlemedi bile

    02 Nisan 2017 19:22
 • Can ozden ;

  Sorunum modem bağlantısıyla başladı. Bir yılı bile geçmeyen baglantida modemim bozulmustu, hiç bir şekilde ışık yanmiyordu 16.11.2016 tarhinde bu durumu doping müşteri temsilcilerine belirttim ve 3-5 gün içerisinde yeni modem göndereceklerini söylediler. Bu arada modemi de dopingten aldığımı belirteyim. Şu andan itibaren yani 20.12.2016 üzerinden neredeyse bir ay geçmesine rağmen dalga geçer gibi davranmaları beni deli etti. Sözde 4 şikayet hattı olusturdularda sonuç fasa fiso .. kısacası iki hafta internet siz kaldıktan sonra kendi paramla modem aldım. Onların sözlerine inansak hala internet siz kalacaktım. Siz siz olun dopingle antlaşma yapmayın .. inannin pişman olursunuz

  20 Aralık 2016 05:51
 • mahmut durmaz ;

  2 Aralık günü Türk Telekom sitesinde bakınıyordum alttan sağ köşeden mesaj geldi bende Türk Telekom’dur diye cevap verdim neyse numaramızı istediler erdik aradılar TTNET adı altında bize interneti tanıttılar daha sonra uygun bir paket söylediler bizde abone olduk kimlik fotosunu falan istediler vs. Bize 7 iş günü içinde bağlanacak diye söz verildi 2 gün geçti modem geldi 17 gündür gelip interneti bağlamadılar Doping internet çağı merkezini aradığım da ise yapabileceğimiz bir şey yok ekiplerin sorunu denildi 11 acil kaydı 3 şikayet kaydı açtım hala cevap gelmedi.

  19 Aralık 2016 16:19
 • mehlika ;

  bende buraya kimlik fotokopimi gönderdim 5 gün sonra aradıklarında kabul etmiyorum dedim beni üye yapmışlar mıdır. şu numaraya vatsapdan gönderdim 0545 329 6082 bu numara doping interenete mi ait

  17 Aralık 2016 21:14
 • Cafer Özarslan ;

  Keşke başvurmadan yorumlara baksaydım nedir ne değildir diye bende bu kuyuya düştüm o zman

  15 Aralık 2016 09:01
 • uras solmaz ;

  beyler yardım net bağlatmak için turk telekomla konuştum onlar doping fln söyleyince abone oldum işlemleri yaptım fakat daha kuruluma gelmediler bugün çünkü oldum fakat herkez dopingi kötülüyor ve daha yolun başındayken nasıl kurtulabilirim iptal edebilirim

  07 Aralık 2016 21:15
 • Kürşat çelik ;

  Lanet bir firma bu firma yüzünden iş yerim de bir ay boyunca kredi kartı çekemedik ve utanmadan bir ay için de birgün kullandığımız internet 58 tl ücret istediler mahkemeye vereceğim ve bir aylık zararımı da İsticem şakın arkadaşlar doping internet yalancıdır kimse kanıpta üye olmasın..

  05 Aralık 2016 14:25
 • mehtap demir ;

  Benide aynı şekilde dolandırdıkları ben bu parayı ödeyeceğim ama onlarında yakasını bırakmayacagim iki mislisini alacağım görecekler

  22 Kasım 2016 00:59
 • Poyraz Şahin ;

  Dopinge başvuruda bulundum. Bana internetimin en fazla 30 dk kesileceğini hemen aktif olacağını söylediler. Ttnetteni taahhütümü 115tl cezası ile hemde sadece taahhütün bitmesine 20 gün kala bozdurdum çünkü doping onu biz ödüyoruz dedi. Bu gün 2 gün oldu internet gelmedi sadece modemi yolladılar. 2 gündür 10 kez aradım sadece şimayet kaydı oluşturuyolar. Bu gün tekrar arayıp saat 2 ye kadar bağlanmazsa iptal edeceğimi söyledim. 14 gün içinde herhangi bir ürün ve hizmeti hiç bir bedel ödemeden iptal edebilirsiniz.. bununla birlikte ttnet den girecek olan cayma bedeli cabası.

  10 Kasım 2016 12:03
 • zeki turan ;

  dopig adlı internet sağlayıcısından şikayetciyim. 1 aydan fazla oldu bana internet hizmeti sunamadılar. 2 ADET MODEM DEĞİŞTİRDİM modem bozuktur diye meyerse bozuk değillermiş. kusur dopingde imiş. Kontrol için adam göndereceğiz diyorlar ama adam göndermiyorlar. Müşteri hizmetleri berbat. tavsiye etmiyorum.

  09 Kasım 2016 14:07
 • GÜLÇİN GNG ;

  Izmir/Karabaglar’da oturanlara tavsiyemdir altyapı çok güçlü neredeyse tüm Izmir’i kapsiyor

  07 Kasım 2016 16:31
 • İbrahim olgun ;

  Arkadaşlar bu doping saçmalığı beni piskolojimden etti, şöyleki başvuru yaptım ve tarafima binamda alt yapının olmadığını söyledir fakat 2 yan binada acik bir portun olduğunu ve oradan cekeceklerini soylediler, sonuçta portu mortu bilmiyoruz ,
  Tabi 1 gün sonra aboneligimin 3 gün iceririsinde aktif olacağını söylediler , 2 gün sonra şöyle bir mesaj geldi . aboneliginiz aktif edilmiştir iyi günlerde kullanın. Şaka gibi ne.modem var ne internet var, halbuki bizim abonelik 2 yan binadan yapılmış,ilk isim müşteri hizmetlerini aramak oldu , cevap şu şekilde siz adres olarak orayı verdiniz, şimdi ben soruyorum yıllardır oturduğum adresi benmi bilmiyorum yoksa bunadimmi,
  1 ay sonra hiç hizmet almadigim bir fatura tahakkuk ettirdiler 68.00 TL.odemedim, açma kapama parasını diye 20 lirada öyle bir şeyden bahsettiler ,aboneliği donduramiyorum bu borxun odenmesi gerekiyormus , nakil yaptiramiyotum onuda yapmıyorlar cayma bedeli olarak 800 lira gibi tüm ayların faturasını istiyorlar
  Karar sizin Musteri düşmanı ,2 saat hatta bekletiyorlar. Giriş var çıkış yok.

  03 Kasım 2016 14:51
 • Emre sevil ;

  Ben pazartesi telefondan başvuru yaptım ancak okuduğum kötü yorumlar üzerine bu gece arayip iptal ettirdim. Ne kurye ile sözleşmeleri bana ulaştı nede kimlik fotokopimi gönderdim imza falan hiç birşey yok sadece telefon görüşmesi var ortada. Şimdi banada cayma bedeli falan cikarmasinlar sözleşme imzalamadigim halde

  03 Kasım 2016 00:13
  • Umutcan ;

   Merhaba bende basvuru yaptm sadece kimlik fotokopimi gonderdim imza yok basvruyu iptal edebilirmiym?

   02 Aralık 2016 19:50
   • Aggs ;

    Merhaba sonuc alabildiniz mi bende ayni durumda magdurum

    08 Ocak 2017 22:34
 • Ahmet karataş ;

  Bende bu dopinge abone oldum 24 ay taahüt karşılığı ancak sıfır süre hizmet bile alamadim modem kurulum hiçbir şey yapmadılar eğer bağlantı için eleman gönderirsek 182tlmasrafı olur dediler 14 ekim de aboneliğim başladı dediler bağlantı yapmadıkları için 28 ekimde aboneliğimi iptal ettirmek istedim bana taahüt cayma bedeli ödersiniz dediler 28 ekimde iptalimi istedim 31 ekimde iptal ettik ve 215 tl cayma bedeli istiyorlar lütfen bi yol gösterin teşekkürler

  31 Ekim 2016 20:29
 • Duygu durmaz ;

  Doğru düzgün hizmet veremiyorlar,internetleri ya calismiyor ya aşırı yavaş.ariza bildirimi yapiyoruz arizayi gideremiyorlar.kullanamadigim internetimin abonelik iptali icin 220 tl para istiyorlar..bu kadar igrenc bir hizmet anlayisi gormedim..buraya elini veren kolunu kaptiriyor,bilginiz olsun.

  25 Ekim 2016 13:52
  • bilal sahin ;

   Sizden kimlik arkali onlu fotografi istedilermi

   25 Ekim 2016 16:53
   • 2hafata oldu abone olalı nasıl ipdal edebilirim ;

    Abone olalı 2hafta oldu nasıl ipdal edebilirim modem geldi başka gelen yok

    26 Ekim 2016 13:43
    • güler sandık ;

     merhaba bende doping internetmidir nedir ona 2 hafta oldu başvurdum şimdi iptal işlemleri başladı 2 gündür 4 kere arandım iptal işlemlerini yapamıyorlar birde kabalar ve hiç eve sinyal gelmedi 14 gün gecti diye fatura cıkartıyorlar cok zor anlamıyorlar küstahlar ukalalar

     28 Kasım 2016 14:37
   • Abdullah ÖZDEMİR ;

    Ben nufus cüzdanının fotosunu watsaptan gönderdim 2 gün dediler bu gün 1 hafta oldu gelen yok giden yok. nasıl çıkarım onu düşünüyorum

    08 Kasım 2016 16:26
   • Umutcan ;

    Ben gonderdim kimlik fotokopisini fakat imza yok iptal ettircem aboneligi ederlermi?

    02 Aralık 2016 19:52
   • Umutcan ;

    Benden istediler gonderdim kimlik fotokopisini ama imza atmadim ederlermi abineligi iptal ? Sadece kimlik gonderdm

    02 Aralık 2016 19:56
    • Kamil ;

     Ayni sorun bendede var çözüm bulabildi mi

     08 Aralık 2016 19:28
   • İkbal ;

    Ben yorumları okumadan aradım aynı gün iptal için aradım ama kimlik whatsaptan gönderim kurulum hiçbişey olmadı bişey olırmu cevap yazarmısınız acill

    15 Ocak 2017 19:57
    • Gözde ;

     Bende bugün kimlik fotokopisi gönderdim ve yorumları okuduktan sonra aradım iptal için kuruluma geldiklerinde kabul etmeyin iptal olur zaten dediler.

     15 Ocak 2017 21:10
     • Ayşe ;

      Peki sonra iptal edildimi. Aynı şey benim başımda 1 1 hafta oldu iptal olmuyor.birde herhangi bir para ödedinizmi

      08 Şubat 2017 23:23
     • Ramazan ;

      Aynı durum bendede var kuruluma geldiklerinde kurdurmassanız iptal olur dediler nasıl yapıcaz ya

      10 Şubat 2017 01:40
 • İsmail Turan ;

  TTNET’ten aramış gibi davranarak abonelik yaptırmaya çalıştılar ve şirketlerinin “Doping” isminde olduğunu beyan etmediler. Burdan insanları uyarıyorum.

  20 Ekim 2016 16:32
 • ilhan palabıyık ;

  süperonline ye abone olduğum için dopig adsl den çıkmak için fax çektim. beni oyalıyorlar. zorla abone olarak tutmya çalışıyorlar. ticari ahlak kurallarına uymalarını istiyorum

  15 Ekim 2016 14:57
 • Eda Güner ;

  2 yıllık doping millenicom müşterisiydim başlangıç hariç pek bir sıkıntım olmadı fakat 3 ay önce TTnetden arandım ve doping ile olan taahhüdümün bittiğini ve isterlerse çok uygun fiyata TTnete geçebileceğim söylendi Taahhüdümün bittiğini duyunca ve kampanya da cazip gelince geçme kararı verdim fakat 2 ay sonra e-postamda Dopingten gelen ödenmemiş 379 TL faturayı görünce şok oldum Hemen müşteri hizmetlerini aradım bana taahüdümün bitmeden başka bir markaya geçtiğimi faturayı ödemek zorunda olduğumu söylediler Bende onlara taahhüdümün bittiğine dair bir bilgiden sonra geçtiğimi söyledim bu seferde geçen senenin Nisan ayında 2 yıl daha uzatma sözünü verdiğimi söylediler bende görüşmelerin kayıt altına alındığı güvencesine dayanarak ses kaydımın bana gönderilmesini istedim size geri döneceğiz dediler fakat 1 aydır ne bir geri dönüş ne de bir bilgilendirme var. Ya TTnet tarafından taahhüdümün bittiğine dair kandırıldım ya da Doping müşteri kaybedince böyle saçma sapan bir borç çıkardı bilmiyorum. Kısacası Doping Millenicom haksız kazanç sağlayan bir firmadır. Ona keza TTnet de öyledir araştırmadan kesinlikle bu iki firmaya da bulaşmayın derim.

  03 Ekim 2016 16:29
 • Cemal ;

  Hocam millet ttnetten memnunum diyor ben neden memnun değilim acaba.Ttnet taahhudum bitti bayiye gittim iptal formu imzaladim. Akabinde MUSTERİ hizmetleri aradı iptal etmeyin 39 liraya dusurelim dedi.Simdiye kadar niye dusurmediniz dedim.İstemiyorum iptal edin dedim ozaman dolduralım dediler istemiyorum dedim.Bircumun hepsini odedim 6 ay sonra kağıt geldi ttnetten 650 tl turktelekoma gittim neymiş hattı dondurmuslar dondurma parası yalayin hadi.İtiraz ettim bi sonuç çıkmadı borç oldu 950 tl mahkemeye verdim kazanamadı.14 gün mevzusundan dolayı vel hasıl Allah belasını versin turktelekomun. Şimdi doping aldım korkarak helal olsun adamlara hiç fazla fatura istemedim hızında iyi hizmetimde çamur atan arkadaşlar emin olun Turktelekom personeldir.Kralin vezirligini yapan kılıcını çalarmış.Bunlarinkide o işte rant yaparak vatandaşı yanıltıyor olmadık şeyler söylüyorlar.İnanmayin hepsi hikaye ben çok memnunum tavsiyede ederim.80 tl ödemek var bide 49 tl ödemek karar sizin.

  28 Eylül 2016 15:50
  • ilhan palabıyık ;

   çıkman ecap etseydi o zaman görürdün.

   15 Ekim 2016 15:09
 • Fatih ;

  Bu yorumu yazan arkadaş muhtemelen sıfır modem aldi.Adil kullanım kotası nida bitirdi.Saha dolabına da uzaktı ikameti ondan dusuk hiz aldı.Ben 24 mgb hızla kullanıyorum çok memnunum.tavsiye ederim.Hic problem yasamadim

  28 Eylül 2016 10:46
 • Ertugrul ;

  Arkadaşlar doğru söylüyor.Su an en fazla pirim hakedislerini bayiye kazandıran turktelekom.tabiki çamur atacaklarki para kazananlar.Yoksa nasıl taşınacak bu hatlar turktelekoma yada yeni hatlar.Bende kullanıyorum memnunum iyiki varsın doping.Sayende cebim rahatladi

  28 Eylül 2016 10:34
 • Cahit ;

  Doğru soyluyon erkan kardeş nerden bilelim.Bende kullanıyorum doping memnunum mükemmel.Hep çamur atıyorlar.Ben niye bu arkadaşların problemlerini yazmadım acaba ben neden memnunum.Azi olan konuşuyor işte.

  28 Eylül 2016 10:26
 • Erkan ;

  Yazan kişilerin Turktelekomcu olmadıklarını nerden bilelim.Uydurma senaryolar yazıp milletin kafasını karıştırıyorlar.B en memnunum kardeş işyerinde kullanıyorum kimse çamur atmasin

  28 Eylül 2016 10:21
 • osman ;

  Arkadaşlar ben Türk Telekom da çalışıyorum.Dogrusunu söylemek gerekirse tek gerçek var.Butun operatörler alt yapıyı turktelekomdan kiraliyorlar.Bu operatörlerin doğal olarak alt yapılarını Türk Telekom veriyor.Aralarinda sadece fiyat farkı var neden? Btk dediğimiz kuruluşun rekabet kurulu Ttnet senin Türkiye geneli ℅80 pazar payını var.Hakim sensin.O yüzden senin fiyatın Sabit hatla beraber internet fiyatın 80 altına dusemez diyor.Sadece internet verirsen de bu fiyat 8 mgbt için diyorum.65 tl nin altına dusemez diyor.Ama susuyor neden mi abone Yahudi bitiyor ben bu hattı iptal ettirmek istiyorum diyince exra indirim yapılıyor buda abonelerin işine tabiki geliyor.Ama olan o çok para isteyen taahhütleri devam eden abonelere oluyor.Hicbiri babamızın oğlu değil.Ben tarafsız olarak konuşuyorum.Simdi diğer operatörler alt yapıyı ya bırakıyor yada satın alıyor.Yani ornek veriyorum 30 tlye kurcalıyor.49 tl vb fiyata satıyor.Simdi soracak olursanız ne fark var diye sadece fiyat farkı var.Baska hiçbir fark yok.Gercegi söylemek gerekirse Turktelekom tekele girmiş vaziyette.Rekabetten ve yanlış usulsüz hizmetlerden dolayı aldığı cezaları bi şekilde aboneden çıkarıyor.Turk telekomünikasyon cezalarını yazın internete çıkar 35 tirilyon ceza yedi 1 haftada amorti etti.Simdi sen bursa çalışıyorsa nasıl Turktelekom hakkında böyle konuşuyor Sun diye bilirsiniz gerçekler sadece.Simdi doğal olarak diğer operatörler Türk Telekom aynı fiyata vermiş olsa siz tabiki de Türk Telekom seçerseniz.Tabiki probleriniz olacaktır.Problem çıkmayan hiçbir aslında nadiren yoktur.Parayı götüren operatörler vardır.Kimin bile olduğunu bilmediğimiz ve her ay düzenli faturasını istediğiniz.Acaba kimleri zengin ediyoruz bi arastirin derim. Saygilarimla

  28 Eylül 2016 10:15
 • Levent ;

  Bende evime doping baglattim.Faturalar dedikleri gibi geldi.Hiz olarak 16 mgb ti seçtim 14 mgb ti gördü.2. ayda kablo kopmuş MUSTERİ hizmetlerini aradım internetin çalışmıyor diye 3 saat sonra ekip geldi.Sorunumu hemen giderdiler.Cok memnun kaldım.Benim evde saha dolabına yakın o yüzden hızında iyi.Ben çok memnunum 70 80 tl ödeyeceğim internete 49 tl ödüyor doya doya kullanıyorum.Yazan arkadaşın muhtemelen modeminde sıkıntı vardır muhtemelen.Yada adil kullanım kotası bu bitirmiştir ondan dusuk hiz aliyordur. Şimdi yiğidi öldür hakkını yeme.Bu şekilde karalama yanlış.Ben çok memnunum gönül rahatlığıyla kullanıyorum.Tavsiyede ederim.Saygilarimla

  28 Eylül 2016 09:37
 • Gökhan Bay ;

  Bıraksanıa bu işleri dostum, Ben 5 sene önce TTnet kullandım hergün kopma yaşıyordum. sonra dopinge geçtim ttnete cayma bedeli olarak 480 lira para ödedim. Doping’de aldığım 8 mps hız ttnette kullandığım 8 mps hızın anasını resmen ağlattı. internetimde bir gram kasma olmadı? dopinge 4 sene kaldım hiç kopma bilmem ne hız düşüklüğü akk falan hiç bişey yaşamadım. gayette güzel karşıladılar beni. şuan ttnet kullanıcısığım doping değil modem yüzümden ayrıldım doping’den şuan pişmanım. ttnet tahattüz bitsin tekrar dopinge gecicem. 1 senedir yine ttnetliyim lanet ediyorum. 75 akn bitince 3 mps altına düşüyor google bile acılmıyor? doping öyle değil. ttnet borctan dolayı hattın kapansın kapama bedeli olarak 24 lira faturana yansıyor? :) dopingde ise 9 lira yansıyor.
  Tekrar geçeceğim dopinge.
  bu arada her marka ne olursa olsun her ne kullanıyorsanız kullanın mutlaka kimisine iyi kimisine kötü deng gelir. İyi günler.
  TTnette bana çok kötü geldi? nasıl olacak şimdi.

  25 Eylül 2016 13:22
 • burcu erarslan ;

  cok güzel bir internet ve baya ilgililer baya memmunun teşekkürler doping

  23 Eylül 2016 15:39
 • Ahmet Keser ;

  Internette ttnet kampanya diye arattım. Bunlar çıktı ttnet sağlayıcısıymış gibi konusarak tahhütlü internet aboneliği satın aldım. Aradan yaklaşık bir ay geçti hala internet bağlantısı kurulamadı. İptal için aradığımda 212 TL kurulum ve hat tesis ücreti ödemem gerektiği söylendi. Hiç kuramadıkları ve tesis edemedikleri hattın ücreti… Arıza kaydı açıyorlar filan. Sonra arıyorlar arızanız giderildi diye. Hepsi hikaye. Tam bir soyguncu ve düzenbaz firma. Allah sahiplerinin de çalışanlarının da belalarını versin. Milletten dolandırdıkları paralar boğazlarına düğüm bağırsaklarına kilit olsun. Yana yakıla kabızlıktan kıvransınlar da bir delik bulamayıp patlasınlar. Sakın yanından bile geçmeyin. Ayrıca telekom da ttnet miş gibi müşteriyi kandiran bi şirketle uğraşmalı. Tüketcinin korunması için bu firmanın lisansı tamamen iptal edilmeli..

  05 Eylül 2016 14:30
  • anıl bilge ;

   gayet memnunum çok ilgili bir firma teşekürler dopıng net

   23 Eylül 2016 11:30
 • Enes ;

  Direk Allah belalarını versin diyorum aldıkları para tamemen haramdır 3 aydır bağlantı kopukluğu yaşıyorum 40 kere aradım en az teknip ekip falan bahane eve gelip düzelttikleri yok yaptık deyip sesli yanıt sistemi vs kıçlarından uyduruyolar zaten yorumlardan belli gören kardeşlerim nefretimi anlamışsınızdır bırakın düşünmeyi almayın abone olmayın arladaşlarım teşekkürler iyi günler

  04 Eylül 2016 21:40
 • furkan atun ;

  2016.08.21 ARADIM. başvuru yaptım yorumlara göre kötüymüş. Bu intenet. Nasıl iptal edebilirim

  22 Ağustos 2016 15:27
 • EnesDeğirmen ;

  bağlantım sürekli kopuyor aradım düzeltildi yaklaşık 2 hafta sonra yine aradım yine düzeltildi ekip gönderecez falan dediler neyse gelmiş ekip yapmışlar falan 2 hafta sonra yine kopmalar başladı ve uzun süreli kopmalar her saat başı oluyor diyebilirim

  20 Ağustos 2016 22:02
 • Cüneytözcan ;

  10 senedir ttnet liydim.süslü laflarla kandırdılar.şimdi pişmanım. tekrar taahütüm bittikten sonra ttnete geçecğim,inş.

  03 Ağustos 2016 18:12
 • ye ga ;

  İnternet bağlamadan fatura kesiyor
  Doping internet ile sözleşme yaptım, 1 Ağustos’da başlasın dedim bu şekilde anlaştım.
  İnternetimi bağlamadan, eve gelmeden, modemi getirmeden, temmuz ayında interneti aktive ettiler. Defalarca mail attım, müşteri hizmetlerini aradım.
  Haksız yere internet olmadan internet faturası kesmeye çalışıyorlar.
  Türk tüketicisi adına bu mücadeleyi vereceğim ve internet bağlanmadan , modem verilmeden fatura kesilmesine engel olmaya çalışacağım.

  01 Ağustos 2016 11:35
  • İsmail uçar ;

   Tc numarası ile obonelik başlatırlar mı beni de aradılar tc kimlik fotokopi istediler vermedim beni aradılar abone başlatıldı diye teşekkürler

   19 Ağustos 2016 12:45
 • Ali sungur ;

  Arkadaşlar sakın almayın sizi elde edene kadar varlar sonra telefon bile açmıyorlar

  25 Haziran 2016 03:04
 • Ufuk ;

  Valla 2 aydır kullanıyorum 10 numara ne kopma vb süper ttnete 1000 ceker

  22 Haziran 2016 22:55
  • berbat ;

   3 4 AY sonra görürsün kardeş gerçek yüzlerini. sinirden modem parçalayacaksın.

   11 Ağustos 2016 11:05
 • isa ;

  ben 8 mb sınırsız modem aldım 4 5 senedir kullanıyorum. Köyden şehre taşındım halada kullanıyorum sizi bilmem ama ben memnunum. İlk başlarda kopuyordu çünkü o zamanlarda altyapı çalışması vardı ve bitirdiler. O günden beri 1 kere bile kopmadı. Öyle ttnet gibi değil sürekli kopmalar. TTnet kullanan arkadaşlarından biliyorum söve söve bitirmiyorlar. Baglatcaksanız Superonline veya Doping derim.

  06 Haziran 2016 11:11
 • Canberk ARSLAN ;

  Uzun süredir Doping Adsl (Millenicom) firmasının üzerinden internet kullanıcısıyım. Politikalarını size açıklamak istiyorum; Taahhütnameye imzanızı attığınız anda siz onların müşterisi değil, bağımlısı oluyorsunuz. Her şey bundan sonra gelişiyor zaten. İlk başlarda yaka silkiyorsunuz, havaya küfürler savuruyor ve saçlarınızı yoluyorsunuz. Sonra zaman geçtikçe 0,1mb – 0,1mb iyileştirme yapılıyor ki bu; ağzınıza bir parmak bal çalıyoruz demek. Zaman geçip de taahhütnamenizin sonuna yaklaştığınızda, şöyle sözleşmenizin bitimine son 6 ay falan kala “aman Allah’ım her şey düzeldi internet normale döndü! Harika, ne kopma kesilme var ne de hızım yavaş!” diyorsunuz. Size 10₺ civarı bir indirim göstererek bu paketi 79,90₺ yerine 69,90₺’a kullanabilmek için kampanyamıza katılmak ister misiniz diye soruyorlar. Siz de son zamanları baz alarak amele gibi evet diyorsunuz, imza atıyorsunuz. Sonuç; 2 sene daha kölelik.

  -Müşteri temsilcisini ararsınız bağlantım hızım düşük dersiniz size verdikleri cevap:

  “Evinizin en yakın dağıtıcıya olan uzaklığı ile alakalı” olur. 8mb’e kadar parası öder, bir yıllık zaman diliminin %80’ini 3mb ve altında geçirirsiniz.

  *GÜNCEL SORUN*

  An itibariyle (05.06.2016) AKN’nin sıfırlanıp, internet hızımın normale döndürülüşünün üstünden 5 gün geçmiş olması gerekirdi. 3-3.5 senedir hiç yaşamadığım bir şey oldu ve hızım yükseltilmedi. Hala AKN’yi aştıktan sonraki hızla internet kullanıyorum. Hemen aradım, şikayetimi bildirdim. Yav..k bir müşteri temsilcisi çıkıp benimle gevşek gevşek konuşarak durumun farkında olduğunu ama pek de umursamadıklarını gayet güzel bir şekilde belirtti. Müşteri temsilcileriyle çok iyi iletişim kurmamdan dolayı haftasonu dahi teknik destek alabildim. Yani bu müşteri temsilcimizin sorunu benimle alakalı değildi. Kendine hayatındaki sorunları beni ilgilendirmeyeceği gibi benimle böyle de konuşamaz ama şu an söz konusu olan durum farklı. Profesyonellik sıfır… Müşteri temsilcisine basit bir denklem kurdum;

  -An itibariyle internet download hızım 2,71mb.
  -AKN aştıktan sonra alabileceğim internet bağlantı hızı maksimum 3mb.
  -AKN’sını doldurmamama rağmen internet hızım düşürüldü mü? Düşürüldü. Ben 6-7mb yerine kotamı 3mb kullanarak dolduruyorum. O zaman benim sorunum giderilene kadar AKN’yi dondurun dedim.
  *Müşteri temsilcisinin cevabı; zaten bir arıza kaydı oluşturduk beyefendi. (Komik)
  -Müşteri temsilcisi arkadaşımız sorunun iç hatla alakalı olması durumunda ücretsiz servis sağlanacağını belirtti.
  Canım kardeşim geçen hafta bana zaten Türk Telekom’da çalışan birini gönderdiniz Cumartesi gibi saat 11:00’de… Kendisi bana apartmana gelen kablolara göre 8mb hızı rahat görebileceğimi, aparman-daire arasındaki kablonun kalitesiz olduğundan hızımın düşük olduğunu söyledi. Bu daha önce de olmuştu yani son 2 seferdir birileri gelip bana aynı masalı okuyor gidiyor. E hani ücretsiz teknik destek ? Hani kablomun değişimi ? Bre yav..klar siz benden 3.5 senedir 8mb parası alıp 3-4mb arası internet verip eviniz dağıtıcıya uzak diye masal okuyorsunuz da Türk Telekomdan gelen adam nasıl 8mb hızı aşabileceğimi söylüyor ?

  Daha yazacak çok şeyim var ama yazımın sonunda da görüldüğü gibi, yazmak için düşündükçe fikirlerime yansıyor ve yaşadıklarımdan ötürü sakin kalamıyorum. Uzun lafın kısası BULAŞMAYIN.

  İNTERNETSİZ KALIN, YİNE DE DOPİNG ABONESİ OLMAYIN.

  05 Haziran 2016 15:54
 • adanalı01 ;

  dopingi kullanmamın tek sebebi diğer firmalara göre telefon üzerinden dopinge daha kolay ve müşteri temsilcisiyle daha hızlı iletişime geçtiğim içindir. Doping çok kaliteli mi bilmiyorum ama kullandığım diğer servis sağlayıcısına göre daha memnunum. elbette memnun olmadığım zamanlarda oluyor, teşekkür ettiğimde oluyor sövdüğüm de.. ama çogu zaman memnun etmiştir beni. şimdiye kadar faturama 10 kuruş dahi fark ödemedim. 8 mbps aldım, kablolu modemimle 7 mbps kablosuz modemimle 6 mbps olarak alıyorum. lakin internet hızını etkileyen en büyük faktörler ilçeye bağlı altyapı, kullanılan kablo kalitesi, ve modem kalitesidir.

  02 Haziran 2016 09:41
 • niyazi sönmez ;

  02,05,2016 tarihinde başvurum gerçekleşti bugün 30,05,2016 hala internet hattım bağlanmadı bi palavra uydruyorlar aktivasyon işleminizi hızlanırıyoryz kayıt açıyoruz diye hikaye defalarça şikayet etmeme ragmen hala bir sonuc ya saçma sapan bi adsl bence hiç girmeyin dopinge internet yönünden hayatınızın yanlısı olur ben bile gelen modemi geri göndereceğim yarın yapacak bişey yok bu saatten sonra bağlasalarda hizmet veremeyen bi yere bağlı kalmak istemiyorum

  30 Mayıs 2016 19:10
 • niyazi sönmez ;

  daha önceden kullanmıstım doping gayet memnundumda yeniden üyelik istedim 5 inci ayın 2 sinde ama bugün ayın 28 i benim hattım hala açılmadı berbatsın doping

  28 Mayıs 2016 14:16
 • ayahauah ;

  Ben ttnet bağlatmak için aradım karşıma bu çıktı. Temsilci bana öyle bi anlattı ki ben ttnet paketi zannettim onayladım. Türk telekom ile ttnet ile çalışıyoruz denildi.birgün sonra türk telekoma gittim Dopingin ttnet ile alakası olamdığını ttnet isminin kullanıldığını söyledi. Sorumlu olan kişi bi üstünü aradı farklı bi şirket olduğunu söylemiş oda. Sonra aradadım 1e tıklayınca başvuru kısmı 2ye tıklayınca başvuru bilgi ama ne yazık ki 2 ye ulaşmak imkansız . 1 e bağlanıyorum durumu anlatıyorum beni akratıyorlar aktardıkları yerde telesekreter çıkıyor. iki gün boyunca aradım. Sonra ilk konuştuğum kişiyle tekrar konuştum iptal edemezsiniz dedi. peşini bırakmadım yılmadım aradım hepsiyle konuştum birisi dediki 75 tl ödersiniz. Bende dedmli yeterki şu olay son bulaun ödeyecem sonra dedi kiiptali bildirdim sizi arayacaklar dediler ama kimse aramadı . Sabah eve gelmişler ben yokken. Annem iptal edildiğini söylemişler tamam abla demişler gitmişler. Sonra aradım cezayı nereye ödeyecem Türk telekom dediler ama şuan iptal görünmüyor dediler olayı anlattım tamam ben bildirdim arayacaklar dediler yine. Ama ben aramayacam zaman kaybetmeyecem. Bağlarken şak şak diye direk hallediliyor ama iptal iki gündür resmen dalga geçtiler . Türk telekoma şikayete gideyim dedim . Çözüm masasından sıra aldım. Sıram geldi bayana olayı anlattım kadın hayretle beni dinledi. Yaşan söylemişler ismimizi kullanmışlar biz o firmayla çalışmıyoruz dedi yorum yapamayacam dedim . Tüketici haklarında süre zarfım var ama bu süreç içinde bu şekilde size ulaşamıyorum kimse kusura bakmasın bu millet enayi değil 300bende 500 ondan alırsınız biyere gelir takılırsınız. Allah öte ki tarafta adamın aklını alır .

  13 Mayıs 2016 16:28
 • özcan ERKOL ;

  Ya arkadaş, iptal olayı her firmada var.
  Hepsi telekomun kablolarını kullanıyorlar.
  Adamlar geldi bizim evdeki eski internet soketine sinyal verdi gitti.
  Belki kablolar değişiktir. Telekomun kablosu, süperonline ın kablosu falan.
  Akşam 6 dan sonra cağrı merkezi pert. Belki bu kötü not olabilir.

  13 Mayıs 2016 15:16
 • Ayşen ;

  Keşke benim sorunumda dopingin yavaş olması kopması cart curt olsydı en azından kullanılan bir int için şikayet ben hiç abone oldugumdan haberım bile yoktu. Taa ki eve 380milyınluk fatura gelene kadar şok oldum. Evet bundan 3 4 ay kadar önce aranmştım ve anlattıkları cidden çok cazip gelmişti.. Ben zaten bunları ttnet sandım. Ve onyladım vbu kadar boş bulunmamıştım hayatımda! Daha sonra anladım ki doping lanet bir int saglayıcosımş hemen arayp aboneliğin iptalini istedim ve bana bir ndnden dolayı onaylanmdgnj iptal oldgnj söylediler emn olmk içn kaç kez aradm iptal abone dglsnz dediler. Bgn müşteri hizmetlerini aradım o kadar tutarsızca konuştu ki.. Neyse ben bu faturayı hayatta ödemem ve kesinlikle dava açıcam heryere şikayet edicem!! Allah belalarını vrrsin tüm çalışanlarnnda sahiolerinde

  12 Mayıs 2016 21:51
 • durmuş ;

  arkadaşlar sakın bulaşmayın bu dopinge bende basburu yaptım sözde aynı gun sozlesme gelıyordu yola cıkmıstı 6 gun oldu hala gelecek bunların musterı çekmeye degıl transfer etmeye nıyetlı gorunuyorlar kargoyu ben arıcakmısım onların ısı ney bılmıyorum benden tavsıye uzak durunnnn adları dopıng ama kendılerı fossssssssssssssssssssssss

  11 Mayıs 2016 12:29
  • guleraliozcan52@gmail.com ;

   internet almayı düşünüyorsanız yardımcı olabilirim herhangi bir sorun olmadan anında işlem hızını göreceksınız sadece yapmanız gereken tel numaranız isim soy isminiz yeterli

   02 Haziran 2016 21:26
 • Ahmet can ;

  Allah dopingin sahiplerinin belasını versin.eger net alacaksınız kesinlikle doping almayın

  14 Mart 2016 18:46
 • Ayşe maltepe ;

  Ttnet abonesiyken ev telefonu+internet 60 TL vaadiyle doping internete geçtik. Kurulumu falan epey sorun oldu, ancak bu daha başlangıçmış. Yavaşlığından illallah dedik, altyapı desteklemiyormuş. Neyse bir yılın sonunda ttnet taşeronlarından birinden telefon geldi. Daha hızlı telefon+internet 50 TL diye. Dopingle de sözleşmemizin bittiğini ttnete geçebileceğimiz söylendi. Biz de zaten memnun olmadığımızdan tamam dedik. Birisi gelmiş anneme sarı boş sözleşmeyi imzalatmış gitmiş. Sonra öğrendik ki ttnette böyle bir kampanya yokmuş. Tekrar postaneye gidip telefonu ttnete geçirdik. Şu anda 39 tl internet için, 40 tl de telefon için ödüyoruz. 50 lira ödeyeceğiz derken 79 liraya ödeyeceğiz. Ayrıca bugün doping internet 368 tl borcunuz var diye mesaj göndermiş, eski dönemlerden hiç borcumuz yoktu. Kan beynime sıçradı anneme söyleyemedim, kadın kalp krizi geçirir duyarsa. Vatandaşı soyup soğana ceviriyorlar, kedinin fareyle oynaması gibi oynuyorlar. Dur diyecek kimse yok mu? Nedir bu şirketlerden çektiğimiz? Bu parayı ödemek istemiyorum,neyin parası bu? Her yere şikayet edeceğim. Kimdir bu dopingin sahipleri? Bu kadar şikayeti kim görmezden geliyor? Ömrümde ilk defa böyle bir şikayet yazıyorum.

  11 Mart 2016 01:17
 • mehmet gündüz ;

  internet başvurusu yaptım da bağlamaya gelen olmadın borç istiyorsunuz

  08 Mart 2016 23:06
 • semra ebru ;

  Birgun once internet basvurusu yaptim ve ertesi sabah iptali icin aradigimda degisik yonlendirmeler aldim ve biz burdan iptal edemeyiz ancak basvuru yapabiliriz iptal olmasi icin baglanti yapilmasi lazimmis bu ne sacmalik ben baglanmadan iptal olsun istiyorum bu konuda napmaliyim

  03 Mart 2016 14:24
 • ankaralı ;

  bunlar resmen resmi dolandırıcı. yazılan sikayetlerin fazlası var eksigi yok

  25 Şubat 2016 09:07
 • ayhan can ;

  Rekabet kurumu bu tür şikayetleri incelemiyor mu, nasıl vatandaşını bu kadar mağdur edilmesine müsaade ediyor.

  15 Şubat 2016 14:53
 • fatih ;

  arkadaşlar bana biri akıl versin ben 2007 den 2015 e kadar ttnet kullandım 2007 2009 arası harıc hic taahhüt ettırmedım her gittiğim yerede nakıl ettırdım 2015 9.ayın 13 başka bı fırmaya gecdım gecerkende bayıdekı arkadaş sorgulattı tahhütüm varmı diye emin olmak için gercekdende yokdu benim arkadaşa dedığım gibi 13.09 2015 o aradaki 13 günlük fatura bana gelmedı benı 2 ay sonra ararlar senin tahhütün vardi 235 tl ödeyeceksın kendılerıne benım 2007 2009 arası harıc hıc tahhütüm olmadı söyledım ödemıyormusun dedıler olmayan şeyı nıye ödeyım dedım 13 günlük faturayı ödeyım dedım.sadece onu ödeyemezsın cayma bedelıyle ödemelısın dedıler benım ses kaydımı dınleyın bende dınleyeceğım dedım varsa öyle bırşey ödeyeceğım dedım ve kapattık bügün beni ararlar ayın 5 kadar ödemezsen ıcraya verıleceksın her gecen gun borcun artacak bu arada 235 tl oldu 685 tl güya islak imzam varmış nerde attım yollayın bana bı nüshasını bakayım dedım yok dedıler hangı bayıde atmışım söyleyın dedım söyleyemeyiz dedıler bunlar olmayan şeyle benden para almaya calışıyo ben şımdı ne yapayım

  03 Şubat 2016 01:27
 • sema bal ;

  Merhaba tüm tüketiciler. Kesinlikle doping interneti tavsiye etmiyorum.

  Sebeplerim: Hiç kullanmqaadığım internet için 392 tl fatura çıkardılar.
  Neden kullanamadım. Adrese ismime teslim edilmiş bir modem görünüyor ama ben teslim almadım Aras kargonun hizmeti bu kadar işte. DOping internet benden cayma bedeli 226 tl ve 3 aylık fatura talep etti, bu arada yazışma ve telefonlarla beni oylaladılar ,iptal taleplerimi geri, çevirdiler. Hiç tavsiye tmem ne dopngi ne aras kargoyu.

  19 Ocak 2016 17:58
 • SALİH ZEKİ CAN ;

  Gönderdikleri modem beş para etmez.arızalı diyip yenisini getirttim ama yine aynı.sürekli kesintiler oluyor ve ben 8 mbps diye aldım ama 1mbps bile göremdim.lanet olsun böyle firmaya

  14 Ocak 2016 21:13
 • yasemin ;

  eğer evinize internet alacaksanız poponuzu azıcık kaldırın ,telefonu elinizden bırakın gidin en yakın ttnt merkezlerine ordan anone olun ,çok zor değil …

  12 Ocak 2016 13:55
 • serhat ;

  böyle bir firma olmaz olsun evime gelip kandırıyorlar sözlemşme imzalatıp iptal işlemlerini gerçekleştirmiyorlar bunun için mahkemeye kadar gidicem ben peşlerinde 5 gündür koşuyorum artık onlar benim peşimde koşacaklar.

  26 Aralık 2015 12:47
 • amantanrimdidim ;

  Bende Doping ile sözleşme imzaladım yarın gelip bağlayacaklar. Durumu o zaman göreceğim. Fakat bazı kişilerin yazdığı sorunlar çok saçma örneğin ”Wifi berbat” bunlar modeminizle ilgili sorunlar. Ayrıca internetin yavaş olması eski bir evde oturuyorsanız altyapıdan kaynaklanır.

  14 Aralık 2015 20:07
 • Ibrahim ;

  Merhaba, ben hepsi okumadim ama boyle soylim

  Ben bastarn TTnet abone oldum…berabat…..bana 700 tl borc gelmic…
  Hemde internet yoktu!

  Suan Doping Adsl abbonim Ayda 45 Tl…Hersey super gidiyor cok memnunim…

  Tekrar TTnet donmek istemiyorum….

  Kusura bakmayin yazim icin…fazla turkcem yok cunku yurtdisi dan geldim ;)

  06 Aralık 2015 03:06
  • Ibrahim ;

   Edit:

   Doping adsl her Ay 45 Tl 50 GB limitzis 50 Gb dan sonra Internet biraz yavaslariyor ama fazla ucret falan yok.

   Sozlesme falan da yapmadim….yani istedigim zaman hattim kesebilirim veya destreblirim….
   Doping Adsl simdi yaklasik 9 ay kullaniyorum her hangi bir fazla ucret gelmedi.
   Sadece ilk isleme uzunden biraz daha geldi.
   Bu dan sonra her ay 45 Tl

   06 Aralık 2015 03:11
 • yasemin ;

  abonesi olmadığım kullanmadığım ve sözleşmesinide imzalamadığım.doping internet hattının sanki abonesiymişim gibi bana 249.99 tl tutarında meblağ cep telefonuma mesaj olarak geldi.bende aldım gittim tüketici haklarına tüm şikayetimi olduğu gibi dile getirdim davamı başlattım başınıza benimki gibi durum gelen arkadaşlarım için yazıyorum bu yazımı ,sırada şimdi ben doping ttnet için dava açıcam sakın ola böyle pislik lanet bir firmaya üye abone olmayın ki ben olmadığım halde bunlar geldi başıma …

  19 Kasım 2015 13:25
  • yasemin ;

   davam sonuçlandı şu anda ben doping ten alacaklıyım ,onların hakkında dava açacaktım eşim bırak şu pislikleri uğraşma dedi aklınızda bulunsun eğer benim gibi mağdursanız ve eğer zamanınız varsa uğraşın bu pisliklerle derim ilk önce tüketici koruma haklarına gidip davanızı başlatın sonucu çok çabuk elinize geçiyor hiiç onları arayarak zaman kaybetmeyin bunlar insan değil ,hayvan desem hayvanlara hakaret etmiş olurum ,,kimin başına geldiyse çok geçmiş olsun …

   12 Ocak 2016 13:50
   • Başak ;

    Lütfen banada yardımcı olursunuz ben yeni düştüm bu tuzağa ve detaylı bilgi almam için yardımınıza ihtiyacım var

    06 Mayıs 2016 18:29
 • Aysen ;

  Doping interneti eve baglattigim gune nalet olsun bes para etmez aboneliği iptal için bin dereden su getiriyorlar ama tüketici hakları na baş vuracam gerekirse savcılığa şikayetçi olucam

  11 Kasım 2015 21:39
 • Batuhan ;

  Lütfen Söyleyin Sizin Dediklerinizi Bikniyorum Bugün İnternet İçin İmzaladık Sizinde Dediğiniz İnternet Şumu Millenicon Yada Millenicom Dopmg

  28 Ekim 2015 22:23
 • hamiyet ;

  (Doping ADSL) ille internet sözleşmesi yaptım sözleşme yaparken nakil gideceğimi ve orada sorun yaşayıp yaşamayacağımı nakil ücretimi bu arada Vodafone ile gerçekleşmeyen bir sözleşmem olduğumu ama Vodafone ile ön görüşme olup bir sorun olmayacağını nakil yaptıracağım adresi verdim kısa sürede nakil olacağını söylediler 3. ayda sözleşmeyi yeniledik daha önce de aynı firma ile sözleşmem olup gene nakil işlemlerinde sorun yaşadığım için bu sefer daha temkinli davranmaya çalıştım ama 20 gündür telefon nakli gerçekleşmesine rağmen Vodafone de bekleyen taahhüdüm olduğu gerekçesi ile hala bağlanmadı Vodafone la görüştüğümde ise bekleyen bir taahhüdüm olmadığı söylendi hala internet yok

  09 Ekim 2015 22:29
 • gülşah ç ;

  ben böyle bir sorumluluk görmedim. Modem bozuldu 15 gündür birinin geri dönüş yapıp yardımcı olmasını bekliyorum. Kaç kere müşteri hizmetlerini aradığımı bilmiyorum. Sizi şikayet edeceğim dediğimde de yanıt siz bilirsiniz oldu. nereden bulaştım bu saçma şirkete bilmiyorm

  28 Eylül 2015 13:04
 • şükran şentürk ;

  Ben de çok şikayetçiyim sık sık kesiliyor nerden girdim binkere pişmanım

  19 Eylül 2015 18:22
 • HaKaN ;

  Almayı düşünüyorum yarın sözleşme imzalayacaktım bukadar olumsuz yorumdan sonra asla almam

  27 Temmuz 2015 22:39
 • EMRAH ;

  SAKINİ ARKDAŞLAR SAKIN! DOPING’E ABONE OLMAK ANTIDEPRESAN KULLANMAKTAN BILE DAHA TEHLIKELI. KENDINIZE BU ISKENCEYI YAPMAYIN!!!

  14 Haziran 2015 21:21
 • abdurrahman akin ;

  Arkadaslar selamun aleykum ismim abdurrahman 24 yasindayim basima gelen olaylari anlaticam sizlere doping adsl kullaniyorum 01.01.2015 tarihinde telefonla sozlesme onayliyormusunuz dediler evet dedim 8mb 50 akn olarak dopinh adsl bana 2 yada 3 mb gonderiyor musteri hizmetleri aylardir aramama ragmen kimse ilgilenmiyor sakina sakin evinize baglatmayin suan modemi falan soktuk fatura falanda odemicem icraya vermelerini bekleyip tazminat davasi acicam bu dolandiricilara

  03 Mayıs 2015 21:41
 • Mehmet ;

  S.a arkadaşlar doping e 1 yıl tahattutlu abone oldum tahattut bit ti diye attırdım ta hattut bitmden ayrildiniz diye 280 tl psra borcun var diye mesaj gelmiş birdahami illalh

  26 Mart 2015 00:33
 • casa ;

  Doping adsl iletişim merkezinde çalışıyorum bilgi almak isteyen ve kullanmak isteyen olursa yardımcı olabilirim. aradığınızda ahmet beyle görüşebilirmiyim demeniz yeterlidir.

  18 Mart 2015 13:00
  • MEHMET ÇELİK ;

   BEN OKADAR ARADIM ABONE NUMARASINI VERİM YAPARSAN KOPMA VE YAVAŞLAMAMI HELAL OLSUN DERİM , YAN TARAFTA HALAMGİLDEKİ HIZ 7 Yİ ALIYOR BE.3.4 ANCA BULUYOR KOPMADA CABASI 9543885 MEHMET ÇELİK. DEDİĞİM GİBİ YAPARSAN BURAYA YAPTIN DİYE YAZARIM YOKSA

   02 Ocak 2016 10:26
 • casa iletişim ;

  Doping iletişim merkezinde çalışıyorum. Doping hakkında bilgi almak veya doping Adls’e gecmek isteyenlere yardımcı olabilirim. 021234736** Numaraları arayıp ahmet beyle görüşebilirmiyim demeleri yeterlidir..

  04 Mart 2015 16:14
  • MEHMET ÇELİK ;

   TELEFONUN SON HANELERİNİ YAZMAMIŞSINN YAZ ARİM BAKİM

   02 Ocak 2016 10:44
  • ankaralı ;

   ahmet misin ne karın agrısıysan milletin vede benim elime gecme sakın son numaranıda verde görüselim dolandırıcı uşağı

   25 Şubat 2016 09:17
 • Bahattin ;

  valla doping düşünüyordum.yukarda yazılanları okuduktan sonra vazgeçtim.uyandırdıgınız ıcın tesekkurlar arkadaşlar .haa fiyatı için alacak arkadaşlar dikkat etsin .burdan gördüklerim kadarıyla ödenilen para diğerlerini geçiyor .duyuruluurrr

  01 Mart 2015 03:50
 • counter ;

  ben doping kullaniyorum ama hergün internet sınırlı oluyor berbat

  11 Şubat 2015 16:31
  • ef ;

   aynen counter benimkide sınırlı olup olup gidiyo bok gibi internet

   30 Nisan 2015 12:17
 • ÖMER MUTLU ;

  dopingmidir ne dir bilmiyorum. tam bir üç kağıtçılık ben savıcıları göreve davet ediyorum. çünkü adamlar aboneyi kandırana kadar çok güzel konuşuyorlar. sonra telfona felan bakan yok .muhatap hiç yok.devlet bu soyguncular için bir inceleme yapması gerekir. ben iki ay önce resmen dolandırıldım. ama tt nette bizimtüm bilgilerimizi dopinge satmışlar .yoksa adamlar tt net abonelerinin bilgilerini nereden bulacaklar.benim bilgilerimi sanırım ttnete vermişler.

  17 Ocak 2015 22:11
 • huriye güngör ;

  03.12.2014 tarihinde DOPPİNG internet ile sözleşme imzaladım.Aynı gün bana şifre gönderileceği söylendi ama öyle bişey olmadı.Bende bunun üzerine kendilerini aradım ve DOPPİNG internet kullanmaktan vazgeçtiğimi,sözleşmenin iptalini istedim.Beni üç değişik kişi kalmaya ikna etmeye çalıştılar ama ben ısrarla iptal deyince,benimle görüşen son bayanın,telefonda beni bir dövmediği kaldı.Bir tüketici olarak,abone olmaya hakkım olduğu kadar bunu iptalede hakkım var..Ayrıca benimle yapılmış olan sözde sözleşmede dahi bir tarih yoktu,,,Çok iyi bir şirket olabilir,ama bende güven uyandırmadı…Kendilerinden,imzaladığım belgenin ve ödediğim 20;tl nin iadesini talep ettim,,işin özü bana geri döneceklerini hiç sanmıyorum

  06 Aralık 2014 07:50
 • sema can ;

  telefonla apar topar anlayıp dinlemeden insanı öyle bir dalgaya getiriyorlarki hemen abone ettiler çok yavaş birde devamlı donuyor ttnet den kesinlikle vazgeçmemek lazım abonelik dolsun hemen dönücem ttnete çok pişman oldum

  05 Kasım 2014 14:15
 • ALİ ;

  Vallaha bizde aldık geri istemedik ama bun şerefsizlere inanmayın

  04 Kasım 2014 20:36
 • demet vadi ;

  2 aydır doping adsl kullanıyorum son 4 gündür arıza var, arızayı bildirmek için verilen numaraya ulaşmak bi kere yarım saatinizi alıyor, hatlar dolu bahanesiyle yarım saat bekletiliyorsunuz, ulaştığınızda da kimse net bir yanıt vermiyor,ben işim gereği maillerimi kontrol edip cevaplar verebiliyor olmam gerekirken bunu yapamıyorum, durumu ilettiğimde bana herhangi bir açıklama yapılmıyor, iptal edemiyorum sözleşmeyle bağlıyor, bağlattığıma gerçekten pişmanım düşünen varsa aslşa tavsiye etmem, arıza bildirmek için 3 kere aradım bu aramada zaten ödediğim tel parası aylık abone ücretini çoktan geçtiği gibi ne kadar zaman sonra açılacağı belli olmadığı gibi tabiki aylık ücreti de tüm ay kullanmış gibi yatıracağım, bağlatmayı düşünenler bunu gözardı etmesinler lütfen

  13 Ekim 2014 11:52
 • asdadas ;

  ya siz ne iftiracı insanlarsınız su adsl saglayıcılarının icinde doping gibi hizmeti verebilen var mı?. TTNET tam bir dolandırıcıdır

  18 Haziran 2014 15:29
 • ibrahim halil kan ;

  oping adsl berbattttt! internetim kesik 3 haftadır v bana ttnetten geçiş yaptıgımda tlf hattımında iptal olacagımnı söylemediler v otama tik olarak iptal olmuş..buna ragmen 40 gündür dopingten internet hizmeti alamdım v telekomdan telefonun iptal oldugunu ögrendim..bide bana 2 aylık fatura çıkardılar.. tlf baglantısı olmayan evde internet alamadıgım halde. 1 hafta içinde gönderecekleri hediye tableti göndermediler.. defalarca arayıp ancak müşteri temsilcisiyleirtibatlandım v bana tablet için bayi tlf verdi.. sanki bn sözleşmeyi o bayi ile imzaladım.tlf da cebvap vermedi hiç… iptalini ve tazminin talepettim.. kuruulum yapmadıkları internetin kurulum ücretini v 2 aylık indirimi talepettiler.. böylesi rezalet görüşmemiş..halen cevaplanamadı sorunlar.DOPİNG ADSL DOLANDIRICI VE YALANCI!!!! SAKIN TERCİHETMEYİN

  19 Şubat 2014 23:49
 • ali bayram ;

  valla aynı sıkıntı bizdede var int. ve wifi 5 dk da bi gidip geliyo bazen hiç gelmiyor almayın bence almayın hepsi yalan

  13 Şubat 2014 18:48
 • sadettin erdem ;

  bu doping int kadar adi ve yalancı bir firma yok.beni kandırıp ttnet alt yapısı oldugunu ttnetten bir farkının olmadıgın söylediler cok rezalet bir veriye sahip 2.3 dk bir kesilip baglanıyo yeni üye olacak arkadaşlar sakın inanmayın bunlara ve vaadlerine kanmayın beni kandırıp ttnete 1200 tl para verip sözleşmemi bilmeden bana iptal ettirdiler cezasını 1200 tl nakit ödeyerek cekiyorum .sizde bu hataya düşmeyin teşşekürler….

  08 Şubat 2014 22:29
 • yesilyurt ;

  az daha Doping formu dolduruyordum. Okuduklarımdan sonra vazgectim

  21 Ocak 2014 09:41
 • gökhan ;

  bana abonenilik yaparken aylık ödemem 47 tl yi geçmiyecek dediler bu ay 70 tl geldi bide paket ücreti alıyolarmış 13 tl ne saçma şey ya müşteri hiztmetlerini arıyorum açmıyolar açsalar iyi bi sövecem şerefsizler

  14 Ocak 2014 22:33
 • Behçet ;

  doping int almayı dusundüğüm sıralarda komsumun daha onceden aldıgını ögrendim gidip konustum nasıl diye… Sormaz olaydım , sürekli sorun yaşama kopma ve müsteri temsilcilerinden şikayet duydum adamdan sadece… Fiyatı iyi olabilir ama ilgilenen yoksa hepsi fosso. süperonline kullandım interneti cok iyiydi fakat onlarda da dümen cok arkadas. 3 ay kullanmadıgım internete para ödemek zorunda kaldım iptalini de bu zamanlarda istedim bana sundukları seyler olmadıgı icin sözlesmeyi iptal ettim fakat bunuda fazlasıyla ödemiş bulunduk. kısaca SÖZLEŞME LERİ İMZALAMADAN ÖNCE EGER VARSA KENDİNİZDE MADDE EKLEYİN Kİ ZARARLI CIKMAYIN!!!! ÖZELLİKLEDE SİZE SÖYLEDİKLERİNİ SİZDE EL YAZISIYLA YAZARAK İMZALAYIN … TTNET E GELİNCE ÖZELLEŞTİRME İLE SATILDI YA ADAMLAR ŞİMDİ PARMAGINDA OYNATIYOR MİLLETİ… YURT DISINDA EN BASİTİ BULGARİSTANDA 15 Leva ya 2mb downlad lı internet kullanıyorlar yada ingilterede 5 paunda 8mb li 3g internet kullanılıyor. gelin bide bizim ülkemize bakın halkı sömürmekten başka birşey yapmıyor namussuzlar… 63 tl 8mb ye kadar yani 800kb downloadli internet icin pehhh.. ama buna sebep olanlar sizin yatacak yeriniz yok bakalım o aldıgınız ahları nasıl ödeyeceksiniz…

  10 Ocak 2014 21:05
 • sorfer ;

  Enteresan doping internet düşmanları burada toplanmış, arkadaşlar bütün internet sağlayıcıları türktelekomun altyapısını kullanır. 2006 yılından beri Ttnet, Smile hepsini kullandım. Şu an itibariyle Doping internet kullanmaktayım. Bütün operatörlerdede 8 Mbit hız bağlıydım ve hepsindede 7 Mbit hiz aldım. Yani altyapı hepsinde aynı olduğundan birinde sorun yaşayan hepsinde yaşar. Ben hangisi uygun fiyatlı kampanya yaparsa onu kullanırım. Kısacası bulunduğunuz il, ilçe altyapısı, santrale uzaklığınız, binanızın telefon kablo tesisatının kalitesi, modeme giden kablonun bile kalitesi etkendir. Buradaki yorum yapan arkadaşlar bilip bilmeden sallamışlar. Herkes Mersinden yazıyorsa demekki altyapı iyi değil bu ilimizde. Sayın yönetici açıklayıcı yorum yazıyorum insanlar bilgilensin diye neden onaylamıyorsunuz.

  10 Ocak 2014 11:52
  • sinan tekin ;

   sende sallıyorsun sorfer sanki onların ortağı teknisyeni gibi konuşuyorsun tam teknik dille anlatıyorsun herkes kötü diyosa kötüdür

   22 Ocak 2014 23:14
   • sorfer ;

    ne sallayacam sinan tekin kimsenin ortağı teknisyeni değilim ben gerçekleri yazdım. bütün internet sağlayıcılarını kullandım diyorum. Ttnet, Smile, Doping, Superonline hepsindede aynı hizmeti aldım ve almaktayım. Bizim toplumumuzda şikayet etmeye geldi mi yüzlerce kişi şikayet eder ama memnun olanlardan sadece benim gibi bir iki kişi ancak yazar. Şikayetvar.com sitesine hangi internet sağlayıcısının adını yazarsanız yazın yüzlerce şikayetçi görürsünüz. olay bu kadar basit.

    27 Ocak 2014 21:52
    • yusuf ;

     anlaşıldı sen dopingde çalışıyorsun 2yıldır kullanıyorum ve 2 yıldır sıkıntı çekiyorum telefonla girince 2 dakkada bir gidiyo hızı çok yavaş sorfer bu yazdığından kaç tl prim alıyorsun acaba

     28 Şubat 2014 22:42
 • ünal ;

  Dopıng int almayı düşünüyordum ama yazılanları okuduktan sonra almaktan vazgeçtim. Doğıng yetkililerine duyurulur, burada yazılanlara kulak verin….Ben de bir dopingzede olabilirdim.

  06 Ocak 2014 21:01
  • sorfer ;

   2 yıl TTnet kullandım, 2 yıl Smile kullandım, 3 yıl Fiberinternet kullandım, şimdide Doping internet kullanıyorum, 8 Mbit bağlıyım 7 üstü alıyorum. 3 operatörü kullanan biri olarak hepsinde 8 bağlıydım hepsindede 7 hız aldım. İstanbuldayım santrale uzaklığım 2-3 km. Altyapıda iyi galiba hiçbir operatörde sorun yaşamadım. Diyeceğim şu ki dopingde sorun yaşarsanız diğer operatörlerdede sorun yaşarsınız sonuçta Bütün hepsi Türktelekomun altyapısını kullanıyor. Bulunduğunuz il ilçe altyapı durumu önemli kısacası….

   10 Ocak 2014 00:52
 • Ersin ;

  Arkadaslar ben doping adsl ilk ciktiginda hic duyulmamisken musteri hizmetlerinde calisiyordum. inanin ttnet, doping, smile hepsini kullandim hepsi ayni halt. doping, santralleri siklastirip bir civic sayesinde hizini iki katina arttirabildigini iddaa etsede hizim degismedi, degismez. cunku internet alt yapimiz yok 80lerde telefon icin dosenen bakir kablolar uzerinden internet almaya calisiyoruz avrupada guluyorlar bize. evinizin santrale yakinligina gore hiz degisir gerisi hikaye ben yillardir hic 150 kb den yuksek hiz alamadim saka gibi. imkaniniz varsa fiber internet baglatin bu soytarilarla ugrasmayin.

  06 Ocak 2014 19:27
 • salih ;

  08503337879 nolu telefondan 17:15 sularinda arandim ve guvenligim icin bazi sorular sorma ihtiyaci duydum.Batur ismindeki musteri temsilciniz ukalaca cavaplar verip telefonu yuzume kapatti.Sizin hizmet anlayisiniz bumudur.konu hakkindaki sahsın bulunmasini ve beni aramanizi rica ederim

  02 Ocak 2014 17:40
 • okuyucuu ;

  baglatmayı düşünüyordum su okuduklarımdan sonra kesinlikle hayırr :) forewerrr ttnet (zorunlu) :D

  29 Aralık 2013 20:58
 • CasperS ;

  Ttnet Kullanıyorum Hiç Şikayetçi Değilim 16 Mbit net Aldım Dosya İndiriken Hız 5000 kpbs yani 5mb ye falan cıkıyo müthis bisey bi sorunum oldugunda evime kadar geliyolar Bence Ttnetden şaşmayın En iyisi Bence Ttnet SUper Online Falan Hikaye :D

  22 Aralık 2013 09:53
 • sema ;

  MERHABA
  2 AY ÖNCE İNTERNET BAŞVURUSUN DA BULUNDUM DOPING’E
  HALA INTERNETIM BAGLANMADI.BUN RAĞMEN FATURA KESIP GONDERILMIŞ.DOPING’İ ARAMAKTAN BIKTIM USANDIM HICCC YARDIMCI OLMUYORLAR ARTIK ISTEMIYORUM BAGLANTI YAPIMASIN DIYORUM IPTAL EDIN DIYORUM ARIZA KAYDINIZ ALINDI DIYORLAR KABLOLAR BAGLANMADI DAHA NE ARIZASINDAN BAHSEDIYORLAR ANLADIM

  YAZIKLAR OLSUN SIZE KAAN SERKAN TOPAÇ ADINA UNIVERSITELI KAMPANYASI ISTEDIK SINAVLAR BITTI SIZE IHTIYACIMIZ KALMADI IPTALLL EDIN BIKTIM SIZDEN

  18 Aralık 2013 13:18
  • MEVLUT ;

   arkadaşım boşu boşuna dopigng adls ye geçme cok kötü bi firma alt yapı sıfır müşteri memniyeti yok ben şu anda iptal ettiriyorum

   25 Aralık 2013 12:35
 • figen yücel ;

  Ben hayatımda böyle yavas sacma bir baglantı görmedim arkadas..iyi diye baglattırdık..yok..pismanlık ötesi birsey..asla tavsiye etmem..bi internet yan oda da bile cekmez mi yaa..sürekli internetten düsmeler..sinir bozucu..

  15 Aralık 2013 15:20
 • gobb ;

  bende ttnette sorun yaşadım. interneti hızlı falanda bağlantı gitti 10 gün oldu 100 kere aradım doğru dürüst ilgilenene yok. bi tel aldılar benden 10 gündür internet yok.

  08 Aralık 2013 19:13
 • mehmet ;

  iyi günler ben manisa turgutludan yazıyorum. bende bir doping kullanıcısıyım faka hiç şikayetim yo9k bağlantıda kopma v.s sorunum yok. doping ttnet ile aynı hattaı paylasıor doping de kopma sorunu varsa aynı hat oldugu için ttnet dede o sorun yasanır. ben hiç bir sorunla karşılaşmadım müşteri hizmetleride hemen bağlanıyor 8 mbps kullanıyorum idm ile 900 le çekiyor dosyaları yani ben öneririm

  06 Aralık 2013 22:24
 • hayati koç ;

  ben kullandım hep sıkıntı yaşadım iptal sınırlı almıştım internet açıldı bir ay doğru dürüs kullanmadan 130 tl fatura geldi iptalini istedim 240 tl talep ettiler simdi 800 tl istiyolar kimseye tavsiye etmiyorum şimdi mahkeme yoluyla hakkımı aricam

  06 Aralık 2013 18:15
 • sadss ;

  bir ay oldu hala gelmedi anlamadım hiç bişey

  03 Aralık 2013 09:25
 • mehmet türkmen ;

  ben böyle bozuk internet görmedim verdiğim paralar boşa gidiyoo devamlı kopukluk oluyoo

  01 Aralık 2013 14:07
 • biport.org ;

  ttnet ten şaşma

  13 Kasım 2013 11:36
 • gerek yok ;

  ayten hanım size kimse zorla bir sözleşme imzalatmaz okuyasınız dıye gönderilir ve ayrıca altyapı vb. sorunlar olmadğı surece ilk hafta ıcnde ınternet hattınız baglanır,bu her opratör için geçerlidir.1 aylık faturanın yüksek geldıgnı aktarmısnız lakin çoğu firmada oldgu gbi ilk ay faturaları ön ödemeli alınır ve yaklaşık 1 yada 2 aylık fatura kesımı yapılır,ayrıca bu bilgiledrme sıze yazılı sozlesme ve sozlu onayda soylenılır.telesekreter de sorununz ne ıse ordan dırek musterı hzmetlerıne baglanabılırsnız.sanırm hıc banka ya da bır gsm fırmasını sızler aramadınız?

  10 Kasım 2013 05:31
 • gerek yok ;

  öncelikli olarak ne kadar bilinçsiz insan var ise buraya toplanmış.amacım burta bir firmayı övmek ya da yermek değil..ahmet bey demiş ki hele ki wi fi ile bağlanırsanız hepten kötü.kardeşim aldığın modemin belli bir kapasitesi bulunmaktadır.hangi x opratone gdersen o kapasıteden wifi hzmetı alırsn,ayrıca verılen modemler garantı kapsamndadır..kaldıkı ben tt net hızmetı alıyorm aırtıes modem yan odadan cekmemektedır.ayrıca doping adsl müşteri hizmetlerine bağlanman diğer opratörlere oranla daha çabuk ve basiitr,biraz sorununu idrak etmen gerek.kaldıkı dopingin bu konuda tescilli derecesi buluınmaktadır.ara bakalım ttneti o kadar saygı ve itina görecek misn??

  10 Kasım 2013 05:27
 • özgen ;

  evime faturam gelmiyor ne yapmam gerek

  07 Kasım 2013 16:58
 • Emre ;

  Fiber internet konusunda Doping internet’ten farklı bir servis düşünmenin çok da anlamı yok benim için çünkü aynı kabloda en uyguna o servis veriyor. Hepsi aynı bence parama göre hareket ederim daha iyi!

  05 Kasım 2013 18:55
  • basak ;

   Katılıyorum söylediğinize, bu kadar memnuniyetsizlik söz konusuyken insan bir kulak kabartıyor elbette. Fakat şahsen ben bir kullanıcı olarak nadiren sıkıntı yaşıyorum. Onda da Doping Asistan dedikleri hizmeti kurdum online destekte var içinde soruyorum çözülüyor… Tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla…

   19 Kasım 2013 13:20
 • Ahmet ;

  ben bu kadar kalitesiz bir internet sağlayıcısı görmedim aşırı kötü. sürekli bağlantı kopuyor sürekli olarak müşteri hizmetlerini aramak zorunda kalıyoruz. hele Wi-Fi’den bağlanıyorsanız vay halinize. İnanılmaz derecede kötü. Kesinlikle önermiyorum. Müşteri Hizmetlerine ve teknik ekibindeki kişilerinde kesinlikle bir eğitiminin oldudğunu düşünmüyorum ilgilenme Sıfır Adamlardaki.

  31 Ekim 2013 14:34
 • ayten şen ;

  iki ay önce dopig internet üyeliğini kabul ettim sınırsız 45 tl bir ay bağlanmadı bin bir türlü bahane sonunda bağlandı ve bir aylık fatura 108 93 tl kesinlikle kimse doping interneti kullanmasın müşteri hizmetlerine kesinlikle bağlanamıyorum sürekli telesekreter o numarıyı tuşla bu numarayı tuşla herkes olmuş dolandırıcı

  23 Ekim 2013 22:14
 • neslihanozal ;

  2 yıl önce alıp kendi onayları ile iptal ettirdiğim abonelikten. Abonelik bittikten sonra aylarca fatura almaya devam etmişler. hiç haber dahi vermeden haberim bile olmayan faturalara 22.10.2013 sabahı icra kağıdı geldi. Kendi sistemlerinden haberleri olmadığı gibi başkalarını da madur ediyorlar. İcra mahkemelerinde 4 tur attım bu insanların tevekelliği yüzünden. Ne avukatlarının ne de çağrı merkezlerinin bu yanlışlığı nasıl yaptığına dair en ufak bilgi verdikleri yok. Hiç yoktan 520 tl icra takibi devam ediyor. Gözlerim yaşardı sabah sabah.

  22 Ekim 2013 22:26
  • admin ;

   Neslihan Hanım, duygularınızı anlayabiliyorum. Yukarıda anlattığım ve bizzat başımdan geçen olay da benzer bir durum. 2 gün kullanmaya çalıştığım, ama kalite yetersiz diye kesilmek zorunda kalan aboneliğe ceza yazmışlar farkında olmadan icra takibi ve 500 TL gibi bir rakam ödemek zorunda bırakıldım. Ancak şu an içim çok rahat çünkü biliyorum ki, bu konuyu okuyan binlerce kişiden yüzlerce kişi doping hatasına düşmekten kurtuldu. Bu da bu sahtekar şirkete kapak olsun.

   22 Ekim 2013 22:33
  • gerek yok ;

   ayrıca ttnet diye bir alt yapı yoktur.türkiyede sadece turk telekom altyapısı ve onun uzernden bınanın asnkastrasne kadaar cekılmıs br altyapı vardır(superonlıne bazı buyuk sehırlerde kendı fıber alt yapısı bulnmakta)..yanı santral sıze bır hız verır eger bu adlgnız hız esnek ıse santarl mesafenızden yada fakrlı sebeplerden oturu sureklı degskenlık gosterebılır.bu hangı x frmasından hzımet alırsanız alın aynıdır..garantı hızlar ve esnek hızlar bulunmakta.suan bırcok abone esnek hızdan yaralanmakta.çunku altyapı genellıkle hızlarla ılgılı grantı vermez.fiber altyapı bulunuyor ıse burda garantı hzılardan bahsedebılırz..

   10 Kasım 2013 05:38
 • neslihan ;

  24 aylık taahhütüm bittikten sonra Milenicom Doping adsl ile sözleşmemi bitirip başka bir servis sağlayıcına geçtim. Bu işlemden 10 ay sonra bugün evime icra ihbarnamesi geldi. Bu süreçte ne bir fatura ne bir uyarı aldım. 46 liralık borç için utanmadan beni icraya vermişler!
  Hizmet alırken çektirdikleri yetmiyormuş gibi hala yakamı bırakmadılar!
  Allah belalarını versin, en yakın zamanda batarlar inşallah! İnsanları en baştan kandırarak üye yapıyor dolandırıcı herifler!

  22 Ekim 2013 18:51
  • Ömer Emrecan Tuna ;

   Doping adslin allah belasını versin.Bende 24 aylık
   taahhütüm bittikten sonra başka bir servise geçtim.yaklaşık 1 yıl sonra icra ihbarnamesi geldi.46 liralık borç 136 lira olmuş.Buradan
   doping adsl almayaı düşeünenleri uyarıyorum.
   kesinlikle uzak durun bu hırsızlardan.

   23 Ekim 2013 11:05
 • Celal ;

  Valla kimse kusura bakmasın, doping fiber, interneti süpürür siler!

  21 Ekim 2013 22:06
  • Z-Lined ;

   Haklısın valla kardeşim, Doping net Gibisi Yok 4 Senedir kullanıyorum Hiç bir sorun yaşamadım. :)

   03 Kasım 2013 19:52
   • hakan ;

    merhaba, sorun yaşamamanız güzel..merak ettim nerdesiniz ? nerde sorun yaşamadınız ? il olarak ? Eskişehirdeyim ben..internet konusunda kararsız kaldım ..
    alakanıza teşekkürler..selamlar.

    03 Aralık 2013 18:02
 • Ayten ;

  Doping kadar sorunlu bir internet hizmeti daha yoktur sanırım.. güya 8 mbit hızında verecekleri internet hızı defalarca belirtmeme rağmen 0,23 mbit üzerine çıkaramadılar… 12 aylık taahhütlü internetin garanti yarısını bağlantı kopmalarıyla harcadım şimdi hiç kimse bana lanet Doping’i övmesin Allah belalarını versin onların…

  20 Ekim 2013 13:14
 • Seda ;

  Ben Doping’in fiber internetini bağlattım. Inanılmaz rahatladım. Valla girmediğim site kalmadı, bazıları yüklensin die beklerken vazgeçiyordum, memnunum.

  18 Ekim 2013 21:17
 • Mehmet Alt ;

  Merhabalar başımdan geçen olayı anlatacağım.
  Allah belasını versin bu internet sağlayıcısınında genel mudurununde amirininde memurununda. Benim evde olmadıgım bır gun babama kontratı ımzalatmıslar 8mb super net falan babamda hızı duyunca aldık neti işte ilk günler sıradan bir internet gibi ama size yemin ederim 2 3 ay hergun en az 7 8 saat internetim olmuyordu ve hergun telefonla musterı hızmetlerını arıyordum hep bir geçiştirmeler hep bi laf ebeliği bende bırakıyorum dedım bu ınternetı bırde ne goreyım fes ettiğimiz için 240 tl talep ediyorlar bızımde durumumuz malum ıptal ettırmedık 2 yıl bekleriz dedik.Herneyse sonra netim düzeldi düzeldi dediğime bakmayın yani o 7 8 saat olmayan internet sonunda geldi geldi ama dertte geldi inanılmaz yavaş hiçbir şey yapılmıyor, şuan bile bu sayfaları zor acıyorum sanırım koç toplulugu varmıs doping arkasında size sesleniyorum DOPİNG yönetim HEPİNİZİN ALLAH CEZASINI VERSİN BU YAPTIGINIZ KUL HAKKIDIR ÖTE TARAFTA HAKKINI SORACAĞIM ALLAHA HAVALE EDİYORUM SİZİ HARAM OLSUN O PARALAR BOĞAZINIZDAN GEÇMESİN!

  15 Eylül 2013 02:19
 • Adınız ...metin ;

  ben 5 yıldır kullanıyorum 8mbit hız sınırsız. Ttnete hem hız hemde para ile 100 basar.en düşük hızım 6 en yüksek ise 7.2mbit.ttnet altyapısı kullanıyor.sorun olduğunda almanya sunucuları devreye giriyor lütfen iyi araştıralım saygılar

  13 Eylül 2013 00:42
  • Z-Lined ;

   Zat en millenicom’un Alt yapısıdır Doping’net, Hızıda bağlantısıda on numara bende 4 Senedir kullanıyorum ; millenicom Zaten Almanyada kurulan bir telekom holdingidir. :) Bencede Bunlar bi araştırma yapsınlar..

   03 Kasım 2013 19:54
 • füsun aksaç ;

  doping sınırlı sakın kullanmayın.30 liralık fatura limiti geçtiniz deyip 70 liralara çıktı.ödeyemeyince hem kullanamadık hemde birikmiş ödedik.kimseye doping tavsiye etmem.kullanmak istemiyorum deyince ceza gibi toplu fatura ödedim.bilgisayarı alınca yanında hediye gibi verdiler.ailece kabus yaşattılar.

  30 Ağustos 2013 16:16
 • mehmet aytekin ;

  ben bu kadar yavaş ve bu kadarda ilgisizlik hayatımda görmedim … telefon hattımın bağlantısını firekt modeme taktım pos makinam telefonum alarm sistemim hepsi devre dıı kaldı yenede berbat bi hızı var bide ikide bi ksiliyo aklı olan ttnet ten vazgeçmez .. sayın doping servislerinden konuyla alakalı biraz çalışma bekliyoruz müşteri memnuniyeti sıfırın çok çok altında

  27 Ağustos 2013 13:45
 • erhan ;

  bende sinirsiz 1 mb 2yıl kullandım sıkıntı yok simdide 8 mb te kadar sinirsiz yapmayi dusunuyorum telefon ile birlikte ama kararsız kaldım suan okudugum yazıdan sonra :( fikriniz nedir sayın admin ???

  26 Ağustos 2013 11:41
 • ismail uzun ;

  bende uye oldum 3 ay onlarla uğraşıyorum ttnet vazgeçmeyin..Bakalın biz 450 kurtarabilirmiyiz..iyi, gunler

  22 Ağustos 2013 15:02
 • okan ;

  2 yıl kullandım hiç bir sıkıntı yok

  21 Ağustos 2013 12:25
  • Zoltrix ;

   Hepsi aynı bok en iyisi wınn

   01 Ekim 2016 17:31
 • Demir Erencan ;

  merhaba, insanlar genelde şikayetleri yazar, bende öyle yaparım ama bu yazıyı görünce deneyimimi paylaşmak istedim, ben 3 yıldır doping internet kullanıyorum, 2 kere müşteri hizmetlerini aradım bu süre içerisinde onda da sorunu çözüverdiler her iki kullanıcı yorumuna da yer verirsiniz umarım.

  14 Ağustos 2013 22:18
  • Alaattin K. ;

   benim yeni geçtiğim bir servis doping henüz 2 ay oldu belki erken yorum yapıyorumdur ama fiber konusunda bu ikinci deneyimim bir sıkıntım olmadı aksine doping asistan diye bir hizmet ile oldukça iş kolaylaştırıcı bir sistemi var, du bakalım.

   22 Ağustos 2013 00:35
 • erkut öney ;

  arkadaşlar bende doping net baglattım 2 sene önce. hiçte sizin gibi sıkıntılar yaşamadım. 2 sene içerisinde sadece 3 defa kopmalarla ilgili sıkıntılarım oldu. onlardada aradım düzelttiler. bölgeden bölgeye değişiyor sanırım

  05 Ağustos 2013 02:45
 • erdinç ;

  ARKADAŞLAR BENDE DOPİNG İNTERNET KULLANIYORUM PARANIZA YAZIK TT NETTEN ŞAŞMAYIN DOPİNG REZALET BU YAZDIKLARIMI DİKKATE ALIN??????????

  21 Temmuz 2013 19:42
  • erdinç ;

   DOPİNG BİRAK BU İŞİ GİT TEFECİLİK YAP

   21 Temmuz 2013 19:46
 • hasann ;

  ben böyle internetin ta ….. …. sürekli kopma

  14 Temmuz 2013 13:02
 • berat ;

  kesip durmayın lan şu neti yeter ama bu kadar para kazandıgınız bari 1 2 gün kesmeyin de rahat rahat işimizi yapalım

  26 Haziran 2013 13:01
 • berat ;

  böyle hizmetin içine edeyim bu nasıl hizmet her an internet gidip geliyor.

  22 Haziran 2013 12:10
 • nese ;

  böyle sahtekar bir müssese görmedim kapattıktan tam bir sene sonra bile fatura geliyor daha temizleyemedim aman sakın arkadaşlar bu sayfadaki yorumları okumadan sakın ttnetten şaşmayın bunlar tam bir sahtekar……….

  21 Haziran 2013 17:17
 • uğur uzun ;

  aman kardeşler sakın sakın doping denen pisliğe bulaşmayın bende o kardeş gibi doping mağdurlarındanım bir sene sonra bana icralı borç çıkardılar. benim tavsiyem en güzel ttnet ten şaşmayın veya wın jet vs.

  21 Haziran 2013 15:13
 • Mehmet ;

  Iyi aksamlar arkadaslar.Ben bugun Dopingi aradim tahutsuz internet icin tc no mu verdim adresimi verdim formu gondercez dediler doldurup imzalayip bize geri gonderin dediler.fakat ben bu kotu yorumlari gordum vazgectim.bisey yapmama gerek var mi iptal etmek adina.abone olmak icin henuz hic bisey imzalamadim.cevaplarsaniz sevinirim

  11 Haziran 2013 00:04
  • erol ;

   sakın ha Mehmet bey, öyle bir hataya düşme, ben şu anda doping kullanıyorum, bu cevabı bile gönderebileceğimden emin değilim. sürekli kopmalar ve bizim köyün eşeğinden yavaş bir internet sağlayıcısı. yol yakınken geri dön.

   12 Haziran 2013 22:16
   • demir ;

    sen bence köyü değiştir kardeşim.altyapın bir halta yaramaz.senı fıber de kurtarmaz ..sana uzaydan netde verseler sen iflah olmazsın..

    10 Kasım 2013 05:43
 • yok ;

  bizim 2 sene oldu şimdi kapattırıcam doping neti arıyom uzatıyolarda uzatıyolar yok beyfendi böyle yapalım yok şöle yapalım bende en son tepem attı yeter dedim ya ben kullanmıcam interneti kapatcam dedim o zamn dediler sizin telefonunuzu arıcaklar dediler iptal işlemini onaylamanız için aradılar işte bizde dedik tamam iptali onaylıyoruz bu sefer dediler sizin burda imzanız var ben ayvalıkta oturuyom bunların şirketi istanbulda ben nası imzam var dedim var işte dediler faxs yollucanız kapatmak için dediler şimdi yollucaz kapatcaz bakam yani 2 sene önce biz ttnettedik babamı aramışlar nası kandırdılarsa telefonda imza mimza atmadan abonelik yapmışlar :D yanisi ttnetten şaşmıcan yine

  09 Haziran 2013 00:57
  • gerek yok ;

   sen bır aratr bakalım baska opatrlerde ınertnet nasıl ıptal edılıyor kardeş?

   10 Kasım 2013 05:40
 • hakan ;

  Slm arkadaşlar valla bu yorumları görünce bende şok oldum şu an ya bende kullanıyorum doping 2,5 sene oldu sanırım yaklaşık hiç sorun yaşamadım 8 mb e kadar tarife kullanıyorum hızım 6500-7000 altına hiç düşmedi ttnet daha iyi diyonuzda ttnette dopingde türk telekomun altyapısını ve santrallerini kullanıyor ikiside aynı yani ttnet daha eski operatör sadece benim 1 kere arızam oldu oda spletter cihazı nemden kaynaklı oksitlenmiş o yüzden hem kopma hem hız yavaşlığı çekmiştim aradım spletter değiş dediler değiştim aynen devam yani sorun yok bu kadar acımasız olmayalım yoksa bize kimse hizmet vermez :)

  08 Haziran 2013 10:38
 • halil ;

  alllah belasını versın su dopın adsl nın ben boyle cırkef sırket gormedım ben boyle sey gormedım ne bu ya kapattırmak ıstıyorum 240 btl ınternetı kapattırmak ıcın ıstıyorlar sozlesme bı bıtsın gazeteye ılan verecem kımse dopınge gecmesın herseyı yalan dolan dıye tuketıcı hakjlarıyla ılgılı bılgısı olan varsa bana bılgı versın sıkayet edecem bırdaha kımse gecmesın su dopınge allah belanızı bversın dopıng ıkı cıhandada gun yuzu gormeyesınız ınsaallah

  03 Haziran 2013 22:10
 • ender ;

  Dopping tam bir rezalet !!! 2-3 aydır malesef kullaniyorum baglanti günlerce kesiliyor aradiginiz zaman otomatige baglanmis bir cevap aliyorsunuz! Sozlesmeyi Iptal etmeniz mumkunmu bir bilen varmi ? Tüketici Hakları nasıl ?

  03 Haziran 2013 11:15
 • Halil ;

  Şimdi konuştum çıldırtacaklar hiç birşeyin sorumluluğunu almıyorlar.zararına yarın geri vericem,aman dikkatli olun…doping internet hırsızlık amacı ile kurulmuş bir kurumdur.

  30 Mayıs 2013 22:21
 • onur canik ;

  Ben 2 ay önce doping adsl + dıgıturk uyelıgı kampanyasından yararlandım. Kampnaya geregı ılk 6 ay 45 tl daha sonra 83 tl fatura gelmesı gerekıyordu. Fakat sımdıye kadar dıgıturten 61+52 dopingdende 119 tl fatura geldı.Yanı toplamda 2 ayda 232 tl fatura buda ındırım taahhut edıldıgı sure zarfında geldı. Almak ısteyenler varsa bu konuyu göz onunde bulundursunlar. Ayrıca ınternet 20 gun sonra baglandı.Her abonelıgımı ıptal etmek ıstedıgımı soyledıgımde bana indirim yapacaklarını söyledıler ancak boyle bı ındırım de olmadıgı gıbı soyledıklerı fıyatın ıkı katını alıyorlar.Aman arkadaslar benden tavsiye sakın almayın.

  14 Mayıs 2013 00:59
 • emre ;

  kardeslerım bende aldım 8 mbit vercez dedıler sımdı 700 gecmıyor bır torrent le 80 100 le ındırıyor 24 ay doldu oldu kesinlikle tavsiye etmiyorum kesinlikle dolandırmak istemıyorsanız saka yapmıyorum beyler . 2 sene mecburi 500 mbit le baglantı kopar kopar glr

  29 Nisan 2013 21:19
 • gökhan aygün ;

  allah razı olsun hepinizden 14 yıldır internet kullanıyorum. doping internet hakkında çok olumsuz cevap aldım bugün benide aradılar dedim belki düzeltmişlerdir digitürk+8mbps limitsiz paket aldım. şuanda iptal ettirdim tekrar herkesden allah razı olsun :) sağolun.

  27 Nisan 2013 13:46
 • erhan ;

  sakın kullanmayın doping adsl tam bir tefeci firma dolandırıcı firma okadar adiki sinir krizleri geçirirsiniz internet 8 bit ama hiç bir zaman 8 bit alamazsınız internete bağlanamazsınız google bile açamazsınız o kadar adi inanın

  26 Nisan 2013 12:15
 • yunus ;

  vallahi bende tam görüştüm babamın nosunu verdim 15 dk sonra babamı arayın dedim bu yorumları gördükten sonra direk babamı aradım dedim ki sakın kabul etme. beni çok buyuk bir dertten kurtardınız çok sağolun….

  25 Nisan 2013 16:46
 • satı ;

  ben 51 yşında bir bayanım kapıma bir bey geldi internetizi ucuz kullanacaksınız dedi benim aklım sarmadı saflığımdan yararlandı oğlumda zaten telefonu interneti yeni bağlatmıştı bilemedimm bilemedim delimiydim acaba evime gelen adamın kağıdını imzaladım adamda hem tellefonu hemde interneti kendine geçirmiş her ay 200 tl ödüyoruz hiç telefonun kulağını açmayız internetin kulağını açmayız kızımın tayini çıktı başka yere taşındık her ay 50 lira yine ödüyoruz ne olur bana yardım edin çok zor durumdayım yeter artıkkk yeterrrrrrrrrrrr bunların yaptığı dolandırıcılık canımıza yetti 240 lira verin kapatalım internetinizi diyorlar ALLAH tan güle güle yemeyin çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın inşallah BEN AĞLIYORUM SİZ AĞLAMAYIN DOPİNGDEN UZAK DURUN

  13 Nisan 2013 23:10
 • muhammet bayılmaz ;

  tt net kullanıcı idim benide aradılar kampanya hakkında 59 tl diji +int 8mb sınırsız die geçtim ve şu anda çok pişmanım böyle internet olmaz çok kopma oluyor arıyorum müşteri hizmerlerini sizin iç hatta sorun var bağlantı şu anda çok güzel diyor 140 tl bende üyelik ipteli için para istediler böyle rezillik olmaz

  11 Nisan 2013 21:12
  • satı ;

   SEN 140 LİRAYA RAZI OL HEMEN KAPATTIR SONRA 240 LİRA DİYECEKLER TTNETTE HEM KIREDİ KARTINLA YATIRIYON PARAN OLMAYINCA HEM UCUZ HEM KOPMA YOKK HEMEN UZAKLAŞ BU SAHTEKARLARDAN

   13 Nisan 2013 23:13
  • gizem ;

   benı de salı günü aradılar telefonda onay verdım 0850li bi numaradan telefondan onay vermemiz yeterlımı yoksa sözleşmemı imzalamak gerekiyor ıslemın gerceklesebılmesı ıcın hat babamın uzerıne ama telefondan benden onay aldılar herhangıbır sıkıntı olurmu acaba bır bılgınız varmı aradım benı arayan bayanı kurulum yaptırmadığınız surece ınternetınız deısmıcek ıptal ettım dedi telefonda onay vermek yeterlımı

   18 Nisan 2013 20:14
 • saktok ;

  Allah ******** versin. Ben de vazgeçtim girmekten.Yorum bırakan arkadaşlara binlerce teşekkür….

  31 Mart 2013 01:51
 • Adınız ...ümit çiçek ;

  ttnet sınırsız internet kullanıyordum sözleşmemin bitimine iki hafta kala dijitürk aradı. dijitür+İnternet kampanyası ayda 60 tl geçmek istermisiniz dediler. Cevap olarak şunu söyledim daha ttnet ile sözleşmem bitmedi bitince geçiş yaparım dedım fakat sözleşmem bitmeden dopıng adsl iptal işlemini yapmıs. Ve ttnet ten 121 tl fatura geldı. Ne yapmam lazım arkadaşlar. Tüketici mahkemesine bir dilekçe yazsam ne olur. Bilgi veren olursa çok sevinirim.

  15 Mart 2013 21:39
  • hakan ;

   ara dopingi dinlensin seni aradıkları çağrı ödesinler sana çıkan faturayı

   08 Haziran 2013 10:31
 • gökhan ;

  doping müşterisiyim internetim gibip geliyor gece saaat 2 ila 3 e kadar aradım ve sürekli müşteri temsilicisine baglayacağız diye 1 saaat bekledim ve telefon acıldı dedimki internetimde sıkıntı var kapatmak istiyorum dedim cayma bedeli ne kadar ödeyeceğiz deyince telefon suratıma kapandı ve sürekli aramaya devam ettim baska biri çıktı üst makamızla görüşmek istiyorum telefonu suratıma kapatan arkadaşı sikayet edeceğim dedim yanıt öyle yetkili biri yok dendi ve cayma bedeli 240 tl istediler modem vermisler beş para etmiyor kullanmadımda ttnete gecmek sart oldu zaten alt yapıdan ne hayır bekleriz doping out in ttnet

  09 Mart 2013 22:40
  • gerek yok ;

   daha hangı altyapıdan hızmet aldıgnı bılmıyorsun bos bos konusyorsun :D:D:D sankı ttnetde baska altyapı verıolar bılıncsız ıste sadece bahane olsun o

   10 Kasım 2013 05:47
 • nahit necmi ;

  arkadaslar ben ucuz atlattım kabul ettım once sonra burayı gorunce ıptal ettım tesekkur edıyorum

  08 Mart 2013 20:12
 • Melih Çiftçi ;

  Kendilerine güveniyor olsalardı 24 ay tahahüd zorunlu kılmazlardı. hizmetten memnun olan müşteri zaten devam eder

  07 Mart 2013 10:19
 • ebru ;

  merhaba arkadaşlar bende doping adsl kullanıcısıyım ama inanın hızıyla ve kesilmeyle ilgili herhangi bir sorun yaşamadım bende yorumları okuyunca çok şaşırdım.. ben tavsiye ederim gerçekten sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ve çok memnunum.. maddi açıdan da oldukça iyi fazla para ödemeye hiç gerek yok

  04 Mart 2013 13:43
 • dogukan ;

  internet cok yavaş durmadan kesiliyo ttnette böyle bişey olmuyodu kafama vuruyorum ttneti buraktima suan internet gelsin diye bekliyorum 1 olur 2 olur 3 olmaz artik böyle bişey sayfadan sayfaya yarim saatte geciyor kimseye tavsiye etmem ttnetten saşmayin koşun ttnet alin

  03 Mart 2013 11:58
 • mehmet ;

  ballandıra ballandıra anlattılar. öyle değilmiş. sürekli kopmalar, çok yavaşlığı. 18 kez aradık geldiler gittiler bir kez sonrasında binadan dediler biz karışmayız ona dediler. şu an kesik 15 gündür. tüketici mahkemesine vereceğim yazdım dava dilekçesini. bunlar sahtekar. ttnet kazzığından kurtulalım dedik ne bilelim. ttnette hiçbir sorunumuz yoktu. bu şirkete abone olacaklar lütfn dikkatli olsunlar.

  27 Şubat 2013 15:22
 • sanem ;

  bende bı dopıng kullanıcısıyım fakat gayet memnunum hız konusunda da hıc bı skıntı yASAmıyorum belkı de bıraz sans ısı ama kesınlıkle 50 gb da bıle hızım dusmedı,yorumları okuyunxca cok sasırdım

  24 Şubat 2013 21:22
 • suleyman ;

  iyiki buradaki yorumları okudum tesadüf ya iyi bir soluk koyverdim dün beni aramışlardı kıldan dönmüşüm teşekürler

  23 Şubat 2013 18:39
 • ftş ;

  benide biraz önce aradılar çok avantajlı gelmişti ama yakın zamanda turkcell’in kazığını yemiş biri olarak araştırmadan karar vermek istemiştim…yazıyı paylaşan arkadaşa tşk ediyorum umarım bu yazıyı herkes okur…

  22 Şubat 2013 18:28
 • tay ;

  Beni bugün aradılar.Dijitürk+lig tv + 8 mgps sınırsız internet ilk ay 59,90 24 ay taahhütle ayda 63,90 tl teklif ettiler.Çanak anten kurulumu 120 tl modem için ücret istemeden.

  Yani arkadaşlar tam da güzel hayaller kurmak üzereydim.Ne bu memnuniyetsizlik.Sayın firma yetkilileri de bu sayfaya giriyor burada yazılanları okuyor ve işlerini geliştirmek adına umarım doğru kararlar alıyorlardır.
  Taylan

  21 Şubat 2013 20:26
  • ftş ;

   benide biraz önce aradılar çok avantajlı gelmişti ama yakın zamanda turkcell’in kazığını yemiş biri olarak araştırmadan karar vermek istemiştim…yazıyı paylaşan arkadaşa tşk ediyorum umarım bu yazıyı herkes okur…

   22 Şubat 2013 18:19
 • Arda ;

  Çok saol bize de dopinge geçerseniz digitürk giriş paketi yle birlikte 64 tl falan ödeyeceğimiz söylendi ama süperonlinedan vazgeçmiycem :))

  21 Şubat 2013 18:05
 • halil horoz ;

  doping internet e anlaşma yapmayı düşünüyordüm iyi oldu bu yorumları okudugum teşekkür ediyorum başından gecen teçrübeleri paylaşan arkadaşlara

  19 Şubat 2013 01:07
 • oktay ;

  selam arkadaşlar..benim sorunumda burdaki arkadaşlar gibi hatta daha fazlası var ..yazmaya kalksam 1 saatlik yazı olur onun için hiç anlatmıyayım..bende iptal için başvuraçagım bakalım nasıl bir zorluk la karşılaşacagız…yani kısacası elini veren kolunu kaptırır..sakın diyorum…

  18 Şubat 2013 11:41
 • sergen atamanoglu ;

  vala geçmeyi planlıyordum iyki geçmemmişim şkrler olsun alaha sagolun arkadaşlar alah maduryetinizi giderir inşalah

  18 Şubat 2013 11:26
 • kadir ğümüş ;

  ben doping adsl’i nasıl kapatırım bi söyleyin lütfen
  bi borçum mahkemelik oldu bu durumda kapatabilirmiyim .

  12 Şubat 2013 13:57
 • BİLAL ;

  Bu yazınız için teşekkür ederim, bugün DOPİNGE GEÇMEYİ DÜŞÜNÜYORDUM, KESİNLİKLE BİTMİŞTİR!!!
  TEŞEKKÜRLER!!!
  UZAK DURMAK LAZIM!!!

  05 Şubat 2013 23:51
 • Meral ;

  Bizim de TTnet iki yıllık anlaşmamız bitti geçen hafta. Nette Doping interneti gördüm ama bu yazılardan sonra vazgeçtim. İşin kötüsü TTnet ile tek sorun ödedeğim 4 aylık faturanın belgelerını saklamadıgım için bana yeniden ödettiler. Hadi ödedim borcumu belgeyi attım siz koskoca TTnet hiç mi ödeme bilgileri servisinizde kalmıyor dediğimde herkes bir üst yetkiliye bağladı. Ve muhatap bulamadıgımızdan mecburen 4 aylık ttnet parasını tekrar odedık. Ve aylar sonra daha once odedıgımız evrakları bulduk hemen Ttnet’e basvurduk 4 aylık ıkıser kere fatura odemenın telafı edılmesı ıcın. Yıne muhatap bulamadık. Odedıgımızle kaldık. Başka bır servıse gecmek ıstıyorduk ama okuduklarımdan sonra TTnet’te kalmak daha ıyı..Odendı belgelerını de saklıyorum artık ne olur olmaz..
  Bır de Goo-net var ıkı gundur basvurdugum halde gerı donen olmadı. Bugun sorumsuz olduklarına daır bır maıl atınca aradılar hemen ama artık onları da ıstemıyorum..

  05 Şubat 2013 18:57
  • GOONET MUSTERI HIZMETLERI ;

   Merhaba meral hn.
   GOONET Müşteri hizmetleri,
   GOONET müşteri hizmetlerine bırmak mış olduğunuz GSM telefonu numaranızdan 2 kez arandınıza ancak size ulaşamadık.
   lütfen konu hakkında detaylı bilgi almak için
   lütfen goonet.com.tr | 444 0 706 müşteri hizmetlerinizi arayabilirsiniz.
   Saygılarımızla
   GOONET

   10 Şubat 2013 16:58
  • selim ;

   ben bi doping öüşterisiyim sakın böyle bi hata yapmayın sinirlrinize yazık olur

   14 Şubat 2013 11:18
 • Mehmet ;

  Bu gün benide aradılar ben telefonda onayladım ama daha sonra yorumlar gördükten sonra iptal işlemi verdim herhangi bir sözleşme imzalamadım acaba başıma iş aça bilirlermi ?cevap verirseniz sevinirim

  05 Şubat 2013 14:27
  • selim ;

   bunlardan herşey beklenir

   14 Şubat 2013 11:19
 • macit ;

  yorumları okuduktan sonra bende vazgeçtm.. paramla rezil olmaya niyetim yok…

  28 Ocak 2013 22:23
 • kemal ;

  Bende bugün bağlaayım diyodum.Aman kalsın 15 lira fazla ödeyeyimde ttnet olsun dedim ve doping neti tarihe gömdüm.

  25 Ocak 2013 15:01
 • ibrahim kıyıcı ;

  17.0cak.2013 tarihinde doping adsl ile ilgili, başımıza gelenleri kısaca yazmıştım. 21.01.2013 tarihinde doping adsl’i kapattırabildik. Bize oldukça KİBAR davrandılar. bir ZORLUK çıkarmadılar. Aynı gün TTNET’e geri döndük. Bakalım bize yakalaşık 10 (ON) günlük ADSL hizmet faturası ne kadar gelecek ?.. İbrahim KIYICI İzmir Konak-Alsancak 22.01.2013

  22 Ocak 2013 14:37
 • ekrem ;

  dopıng in son bombası:
  iternet alırken anlaşmalarda 17 tl diyorlar
  sonra sana geliyor 35 tl.
  kapattırrken çok büyük sıkıntı yaşadım.
  benim faturamı göndermiyorlar . arayıp suyorum 2 aya kadar bilgi size gelir diyolar. 2 ay sonra size ptt den haciz kağıdı geliyor.ödeme yaptım hiç bir fatura evrak yollamadan. avukatları da bunu yapmak durumundayım diyor bana. nasıl yolunurmuş insan oğlu bikez daha anladım..

  18 Ocak 2013 11:01
  • deniz büyüksöylemez ;

   ben bir yıl önce ttnet kulanıyordum sözleşmemin bitmesine iki aykala doping diye bir şey çıktı çıkmaz olsaydı ttnet sözleşmeni biz haledeceğiz dediler size ordan herhangi bir para veya bişey ödemeyeceksiniz dediler tabi tamam dedik doping modemi bir ay sonra geldi eyvallah dedik ttnetten fatura ödenmedi diye fatura geldi aradım doping müşteri hizmetlerini biz öyle bir söz vermedik dediler iki ay ttneti ödedim aynı zamanda doping i de ödedim sonra bir yıl kulandım arıza yaptı yardım istedim malesef modemi göndereceğiz ne zaman geleceği belli değil biz doping e para ödemeye devam edeceğiz benim işyerimde çalışanlara da telefon etmişler kesinlikle tavsiye etmedim hepsini vazgeçirdim bundan sonra da gene bilgim olursa iptal etirecem kesinlikle almayın doping dediler mi telefonu kapatın çok güzel yalan söylüyorlar ardığında biz değil şunlar ilgileniyor falan ulaşmak dahi zor arkadaşlar tüm samimiyetimle söylüyorum kesinlile kulanmayın

   22 Ocak 2013 10:16
 • bayram kılıç ;

  bende bağlatmayıdüşünüyordum sırf bu yorumlar yüzünden baglatmıyorum bir kaç kişide degil memnun olmayan hiç kimse memnun degil belli benim gibi ortalama 8 komşum daha bağlatacaktı onlarıda vazgecirdim bu yorumlar sayesinde inşallah iyi yapmışızdır…

  17 Ocak 2013 10:40
 • ibrahim kıyıcı ;

  Sayın Okuyucular;
  Merhaba.Evimize TTnet ‘den internet hizmeti alıyorduk. Sözleşmemiz ayda 18 tl başlamıştı. Sözleşme sonunda 67 tl olmuştu. Yani zaman içinde, devamlı zamlı fiyattan, bize internet hizmeti satılmıştı. Güya sözleşmemiz vardı. Diledikleri zaman zam yapmışlardı. Bu bizi üzmüştü. Evi arayan bir yetkili “DOPİNG ADSL” tanıttı. Ek olarak “DİGİTURK ve RECORDER” önerildi. Ayrıca ücret çok cazipti!..( 55 TL). Biz İZMİR!in merkezi ilçesi, konak!ta ikamet ediyoruz. Üstelik oturduğumuz semtin de alt yapısı oldukça iyi, santralı yenilenmiş, alt yapı kabloları yeni değiştirilmiş, bir sokakta oturuyoruz. Tüm olumlu ortama ve teknik olanaklara rağmen TT-Net’te internet hizmeti alırken, hiçbir sorun yaşamamamıştık.12.OCAK.2013’de DOPİNG ADSL’e geçtik. Daha “HİÇ” kesintisiz internet hizmeti alamadık! Hızdan söz etmiyorum ! ÇOK ÇOK yavaş! Sonuçta 800’lü numaralardan şirkete ulaştık. Derdimizi anlattık. Bize pek mantıklı olmayan, açıklamalarda bulundular. Yine aradık, bu kez DOPİNG ADSL’den MEMNUN OLMADIĞIMIZI ve ayrılmak istediğimizi, söyledik. 48 Saat için de bize döneceklermiş? İLK fırsatta tekrar TTnet’e döneceğiz. Arz ederim. İbrahim KIYICI- İzmir/Konak-Alsancak 17.01.2013

  17 Ocak 2013 10:04
 • cennet yıldız ;

  kesinlikle söylediklerriniz doğru 2 yıldır ttnet abonesiyim ufak tefek sorunlar dışında hiç internetim böyle yavaş ve iki de bir kesilmemişti 1,5 ay oldu dopşinge geçeli hızlı olduu yada kesilmediği bir gün yok keşke bu yorumları önceden okusaydım da babamın geçmesine izin vermeseydim sakın kanmayın arkadaşlar

  11 Ocak 2013 19:46
 • husnuyiğit ;

  lanetolsun boylekuruma 29 dediler ayda80 .90 ödüyoruz iptal etmek için mahkemeyemi verim bilmemki birdahamı allah isminden diskiniyorum gonderdim faks yine olmadıdiyorlarallah tatlıcanlarından sorsun hiç kullanmadan 80 tl geldihakkımı helal etmiyorum dopink çalışanlarına hepisine

  10 Ocak 2013 20:06
 • Çetin BALKAN ;

  Denemeyi düşünüyordum, araştırıp bu yorumları okuyunca vazgeçtim. Zaten “Doping ADSL” nin açılan sitesi bile DANDİK.. ANCAK; (Doping ADSL2+) Şikayetlerinizi; ” ” milleni.com.tr/Sayfalar/Iletisim/Iletisim-Formu/53.aspx ” adresine (Merkez’e) yaparsanız (Meyil Bombardımanı) daha etkili olur diye düşünüyorum. Belki Firma!.. Kendine çeki düzen verir. (Ayrıca cevap alırsanız KANIT olur)

  10 Ocak 2013 17:40
 • tolga duysak ;

  doping üyesiyim lanet olsun böyle birşey görmedm herşeyi yavaş sorunu bildiriyorum ilgilenen yok bncede ttnet en iyisii şaşmayınn …bunlarda kanmayınnn…

  09 Ocak 2013 18:31
 • bayram ;

  reklamı farklı hizmeti farklı tavsiye etmiyorum kesinlikle ttnet ten vazgeçmeyin

  04 Ocak 2013 20:15
 • emre ;

  beyler aman uzak durun biz yandık siz yanmayın 2014 ü beklemem gerekiyor ücret ödememek için ama heralde 240 lira ödeyecez çünki böyle yavaş bir net görmedim ben lanet olsun doping lanet

  02 Ocak 2013 22:57
 • ebru ;

  daha yeni smayll adsl kullanıcısıydık taahhüt namemiz vardı babamı aramışlar babam ttnet zannederek evet kabul ediyorum demiş modem gelince hemen aradım iptal edilmesini istetim tamamm dediler fakat hat aşılana kadar beklediller hat aşılıncada smayll üyeligim iptal olunmuş oldu hemen aradılar zaten üyeliginiz iptal oldu bizimle devam etmek istermisiniz dedier okadar ukalalar ki hat açılana kadar iptal etmediler şimdi smyll ödeme yapmak zorundayız ve hiç kullanmadıgımız doping ttnete de ama TÜKETİCİ HAKLARINADA ŞİKAYET EDİCEM BABAM GİBİLERİ KANDIRMASINLAR DİYE……

  02 Ocak 2013 21:56
 • NURİ ;

  ARKADAŞLAR AÇIKLAMALARINIZDAN DOLAYI BENİ DE SÜREKLİ ARIYORLARDI ABONE YAPMAK İÇİN YANINDANDA GECİLMEZMİŞ HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER

  02 Ocak 2013 17:21
 • ensar daştan ;

  15 gün filan oldu abone olalı halen nettim gelecek iyikide gelmemiş yazılanları okudukdan sonra tam vaz gectim saolsunlarki modemi netimi göndermemişler

  01 Ocak 2013 19:17
 • ensar ;

  slmlar 15 gün oldu abone oldum halen dönecekler iyiki dönmemişler bunları okudukdan sonra dopinmi almam gerekde kelmadı vın daha hayırlıymış benim icin

  01 Ocak 2013 19:12
 • emre ;

  Selamlar. Dün beni aradılar dopingten. Aylık 78 tl ben dijitürke 50 tl ise ttnete fatura ödüyorum.Kapmanya için bilgilendirdiler;lig tv si içerisinde dijitürk + 8mb net (yalın internet) toplam 88 tl denildi.Tabiki fiyat açısından bakıldığında çok cazip.Hemen atladım ,konuştuk,hat annemin adına kayıtlı olduğu için onayı verdi.Fakat taahhütüm varmış dijitürke,yaklaşık 6 yıllık kullanıcıyım.TTnette ise 7 mb hız sınırındayım.yani hızlı.
  Benim tek sıkıntım fiyatlar.Bu yorumları okuduktan sonra acaba diyorum; yani 50 kişi yorum yazmışsa 49 u şikayet 1 i normal.Beni 1 hafta sonra tekrar arayacaklar yani dijitürk aboneliğimi iptal ettirip bunlarla işlemi başlatmak. Ve birde modem gönderiyorlarmış; *piyasa değeri 120 tl değerinde.Airties felan mı dedim acaba.Arkadaşlar yorumlarda yazmış 20 tl tutarında.Kısacası yorumlarınız ve paylaşımlarınız için teşekkürler,çünkü vazgeçmiş bulunmaktayım.Doping gibi ne olduğu belli olmayan sağlayıcı çok ve insanları kandırmaktan başka bir işe yaradıkları yok.Paramızla rezil oluyoruz.

  25 Aralık 2012 13:59
 • Semih AKBAŞ ;

  Doping ADSL kesinlikle kullanılmaması gereken tüketici düşmanı bir üründür, oonu kullanmak yerine wınn kullanın hem daha hızlı hem daha saglıklı ben şahsı olarak tüm bloglarıma ve forumlara bunlar hakkında şikayet bölümü açıyorum, alt yapı sıfır kullanılabilirlik sıfır. ikide bir baglantı düşermi

  19 Aralık 2012 16:25
 • fatih ;

  merhaba;
  ben 10 aydır doping kullanıyorum ve bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım bu firma aslında çok iyi müşteri temsilcileri cana yakın ve en başta sorunu hemen çözebiliyorlar ve hiçbir şekilde arızam olmadı olsa bile genel bir arızaydı bu da hemen giderildi anlayacağınız bu şirket çok iyi ücret konusunda diğer firmalara nazaran çok düşük aynı v-tech motor gibi düşük yakıt yüksek performans az paraya çok iş tamam bazı arkadaşlarım var santrale uzak olduklarından dolayı aldıkları hız 8mb e kadar tarifelerinde 4 5 mb bu ne doping in nede başka bi firmanın bu evinin santrale olan uzaklığından kaynaklanıyor bu firmayı kötüleyeceğinize birazda iyi yanlarını düşünün iptal ettirmeyin sorun yaşarsanız arayın çağrı merkezini anında görüntü tek kelimeyle DOPİNG diyorum dahada başka bişey demiyorum şimdilik herkese iyi akşamlar :)))

  18 Aralık 2012 00:18
 • damla aydın ;

  burdaki yorumları okuyabildiğim kadarıyla okudum. Baştan aşağı şikayet hiç mi memnun olan yok yada memnun olanlar şikayet etme gereği mi duymamışlar acaba :) Burdaki arkadaşlarım kandırma gibi birçok şey yazmışlar bilemem, fakat bende aynı yoldan geçtim. BENDE ARANDIM. Ttnet kullanıcısıydım daha önce Doping netten aradıklarını kanmpanyalar olduğunu, hızından felan bahsettiler fiyatından kabul ettim.. iyiki de etmişim yaklaşık ekim 2011 den beri kullanıyorum şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım .. 2012 bitecek önümüzde ki günlerde .. bu süre içinde sadece 1 kez nette sorun yaşadım ve sadece 1 saat sürdü :) hızı için hiçbirşey demicem gayet memnunum ttnet den daha hızlı .. sürekli arıza vermiyo netsiz kalmıyorum.. ben ki hafta da 1 kez pc kapatan biriyim sürekli netteyim buna dayanarak söylüyorum..

  16 Aralık 2012 02:01
 • turan ;

  arkadaşlar baglattım internet sorun yok ama sözlerinde durmuyolar çunku gönderecekleri modemi özellikle sordum çünkü daha önceleri modemle ilgili internet firmalarından sorun yasadım size piyasada olan güzel modemden bahsediyolar adrese gelen modem sorunlu piyasada 20 ile 30 lira arasında satılan modemden gönderiyolar modem almayın kesinlikle

  16 Aralık 2012 01:29
 • Volkan yılmaz ;

  2 yılı dlduruyorum çok şükür anında kapattırıcam. Askere gitmeden önce dondurmak istedim tamam dediler dondurmadılar. Bari en ucuz tarifeye geçirin dedim tamam dedler. Ben askerdeyken kredi karttımdan çekmşler eski ücreti. Dolandırıcı bunlar allah düşürmesin ellerine

  14 Aralık 2012 17:41
 • kaan ;

  ben yandım sizler yanmayın. başlarken kullanamadığım int. 1 aylık fat. aldılar.bıktım sözleşmeside umrumda değil dedim iptal ettirdim şimdide ceza bedeli faturasını 60 günden önce gönderemezlermiş.bu nasıl iş birde müşteri hizmetleri hizmetmi yoksa sorunun kendilerimi anlayamadım şimdi ne olcak anlamadım bana fatura lazım hemda en az on gün içinde ,kapatalı 30 gün oldu adamlar 60 günü bekle diyo resmen seni ne iyi ettik kendin istedin demenin başka yolu

  13 Aralık 2012 19:40
  • ırmak gösterir ;

   arkadşım kandırıyorlar inanma bende iptal ettirdim aynısını bana dediler maksimum 240 tl gelir dediler ve bana 2 ay sonra 431 tl geldi hatta bugn geldi cezayı faizlendiriyorlarmş dolandırıcılar 5 ay kullandım ve bu kadr para geldi hatta benden bir fatura fazla aldılar kendileri onu göndereckler 3 aydır daha gönderecekler sen sen ol hemn ara ve ögren borcunu bende avukatla konuşup anlaşmaya çalışcam o kadr parayı asla ödemem

   27 Aralık 2012 15:39
 • Cavidan Arı ;

  Yıllarca TTnet kullanıcısıydık Dopingten eşimi arayıp bi şekilde kandırmışlar ve 6 aydan beri Dopingi kullanıyoruz. Lanet ediyorum Dopinge geçtigimiz güne sürekli kopmalar yaşanıyor 5-10 dakikkada bir hizmet sıfır , müşteri hizmetleri arıyorum boş boş konuşuyolar işte. Dopinge geçmeye düşününler sakın derim böyle hattaya düşmesinler biz ya sözleşmeyi kes edip exstra ücret edeyecez ya da 2 yıl bu çilleyi çekeceğiz durum bu arkadaşlar…

  12 Aralık 2012 19:10
 • ayten ;

  iki yıldır kullanıyorum ve hiç memmun kalmadım sözleşmem bittigi gün başka nete geçecem kimse yanılıpta baglatmasın.

  12 Aralık 2012 17:44
 • ihsan yaşar ;

  ben yaklaşık 3 aydır dopink kulanıyorum hiç memnun deyilmbu üç ay içerisinde
  en az 100 defa müşteri hizmetlerini aramışım hız problemi ve kpma sorunu için hiç ilgilenilmiyor tavsiye etmiyorum

  12 Aralık 2012 16:18
 • Tuğra ;

  bugün digitürkten aradılar 55 tlye digitürk giriş paketi + keyif paketi + akıllı kutu + kablosuz modem + 8mb doping sınırsız internet dediler. 1 gün düşünmek istediğimi söyledim. İyi ki bu sayfayı gördüm. Yarın hayır diyeceğim. Yazanlara paylaşanlara teşekkürler…

  12 Aralık 2012 01:37
 • Atakan ;

  Bugün Doping internetten aradılar TTNET sözleşmemim 8 Aralıkta dolacağını ve kendilerinin digitürk başlangıç ve Hd paketiyle 33,90 TL ödemeli kampanyalarını önerdiler. Benim TTNET ile yaptığım sözleşmemin ayın 8 de bittiğini nereden biliyorlar şaşırdım. Bu sitedeki yorum ve şikayetleri okudum ve uyandım, aydınlandım. Hepinize tşk ederim.

  04 Aralık 2012 21:12
 • mehmet ali demirci ;

  tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. zaten günümüzdeki rekabet piyasasında kimse daha iyi bir hizmeti daha ucuza veremez… tt nettekiler aptal mı… iki yıldır kullanırım hiç arıza yapmadı

  29 Kasım 2012 20:09
 • Sinan GÜNEŞ ;

  BENİDE ARADILAR DİGİTÜRKLE BERABERİZ TTNETİN ALTYAPISIYIZ FALAN DEDİLER.BENDE DİGİTÜRKÜ ARADIM İNTERNET HIZINI FALAN SORMAK İÇİN ADAMLAR BİZ SİZE DOPİNGİN NUMARALARINI VERELİM ONLARDAN ÖĞRENİN DİYORLAR.VE İYİ Kİ BU SAYFAYI GÖRDÜM VE VAZGEÇTİM.AMA TEK TAVSİYEM TURKCELL SUPERONLİNE YE GEÇEBİLİYORSANIZ YADA UYDU NETE HİÇ DÜŞÜNMEDEN GEÇİN(KULLANANLARDAN BİLİYORUM)ARKADAŞ 5 GB LIK HD FİLM 5 DK.DA MI İNER YAW HAYRET SÜPPER;)

  28 Kasım 2012 23:52
 • derya ;

  benide aradılar digitürk falan dediler iyiki kabul etmemişim tesekkür ederim

  22 Kasım 2012 12:29
 • yılmaz ebem ;

  merhaba valla bende şimdi arayıp görüştüm fiyatları iyi geldi bağlatacaktım ama bir araştırayım dedim bu yazıları görünce gözüm korktu vazgeçtim ya bir şirket bukadar mı kötü olur ben yine ttnet te kalacak gibiyim belki aylık 10 15tl fazla ama rahatım ve hızlı bir netim var 900kb indirim yapmaktayım dertsiz başıma dert almayayım.

  herkese teşekkür bilgiler için

  17 Kasım 2012 20:32
 • erhan ;

  doping adsl hattımı dondurdum 3 ay o üc ay içerisinde fatura geldi fatura sorguladıgımda gecmiş aylar dediler sonra yanlıslık dediler paramı geri ödemediler gelecek faturanızdan düseriz dediler 3 ay sonra haatım acıldı ama faturadan düsülmedi 3 haftadır dönus yapacaklardı halen bekliyoruz böyle rezalet bi firma olmaz iptal edilme karsısında 240 tl ödenecekmiş iptal etmiyolar dökumanı ve dekontları tüketici haklarına götürcem bu hafta

  10 Kasım 2012 19:52
 • ilhan ;

  arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.inşallah madur olan arkadaşların da mağduriyeti kurtulur.size ne kadar teşekkür etsem azdır.son anda bu yazılanları okuduktan sonra direkten döndük.çok sağolun.işin kötü tarafı digitürkte bunlarla çalışıyor.sağolun arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için.

  02 Kasım 2012 18:27
 • nezaketdemrci ;

  ttnet ten geldik deyip sözleşme imzalatan dolandırıcı bu firmaya kimse inanmasın. bir ay dolmadan ve hiç interneti kullanmadan cezası ile birlikte 240 tl ödemek zorunda kaldım. Çok hızlı on numara bi internet kullanacaktım güya bir aydır internete giremiyorum. Ayrıca hiç bilgilendirmedikleri halde ev telefonumu da değiştirmişler. Ne arama yapabiliyorum ne de arama geliyor. 25 senelik telefon numaramı da iptal ettirmek zorunda kaldım. Elimizi verdik kolumuzu kaptılar anlayacağınız..Haksız kazanç elde eden ŞEREFSİZ DOPİNG AİLESİ ALLAH BELANIZI VERSİN!!! …………………. Bu noktaları siz doldurun artıkk..

  28 Ekim 2012 13:05
 • murat koç ;

  bundan 3 ay önce doping internete bağlandım ama üç aydır internet kullanamıyorum faturalarını her ay ödüyorum kimseye tafsiye etmiyorum

  23 Ekim 2012 15:03
 • muhammed efe ;

  selamunaleyküm arkadaşlar beni de ekim ayının başında aradılar ayda 59 tl gelecekmiş ve 8 mb hıza kadar sınırsız ve lig tv sinema kanalları 2 yıl hediye ve lig tv kanallarıda 1 ay bedava olacak bende dedim benim kasımın 9 una kadar ttnetle 2 yıllık sözleşmem bitiyor o zaman ararız dediler bende tamam dedim ama buradaki yazıyı okuduktan sonra arıcam ve buradaki yazıları anlatacam ve istemiyorum dicem ttnet bence en iyisi arkadaşlar hayırlı günler :)

  22 Ekim 2012 11:00
 • mert ;

  evde yokken gelmişler telekomdan geldik diyip atırmıslar babama imzayı bide modem bırakıp gitmişler iptal edemedik guya ilk 6 ay 30 tl odicektik her ay 80 lira fatura gelior ALLAH belalarını versin dava acıp ugrassamı die dusunmuyoda deilim şerefsiz köpekler

  15 Ekim 2012 17:09
 • haydar özdemir ;

  benide bir bayan aradı ttnt kullanıyodum aynı hızda internet vereceğiz dediler 4mb ama şimdi 1 mb bile değil 50 sefer aradım ama resmen insanı keriz yerine koyuyolar bunlar bulmuşlar bir dalga sömürgenlik yapıyolar anladığım bu şikayette bulundum tüketici haklarını inşallah netice alırım sizlerde tüketici haklarına gidin

  11 Ekim 2012 12:38
  • ekrem ;

   aynı şekilde beide aradılar. sana vaadettikleri herseyi banada vaadettiler. bende bı düneyim dedim. cunki su anda ttnete aylık 60, dıgıtürke 15 veriyrum. yani toplam 75 oduyorum. ama doping adsl ye gcersem 59 liraya hem internet hem dıgıturk hemde 1 ay lig tv ızlıycekim. ve 24 ay boyunca sabit ucret duycektim. onlara cuma gunu arayın demiştim. yanı buun arıyacaklar. ama burada yazılan sıkayetleri ıkuduktan sonra ASLA. niye kendi paramla rezil olup basımı belaya sokayım. Burada herkesi bilgilendirip uyaran tum arkadaşlara teşekkurler. magdur olanlara gecmış osun. ve bu arada kısa bir arastırma yaptım. ilçe kayakamlıklarında ucretsiz olarak verilen tuketici hakları öahkemesi hizmetleri var. ma oradanda birsey cıkacagını sanmıyorum. cünkı adamlar kendlerini sağlama almışlar. yani illede internetiniz hiç kesilkmıycek yada 8 mgbıt altına dusmuycek dıye bır anlasmaları yok. siz siz olun bildiğinizden vazgecmeyin s20

   02 Kasım 2012 12:26
 • nilay ;

  nerden geçtim modem sıfır geldi bozuk ikinci geldi bozuk çekim yokkk çok ağır işliyo duyarsız şikayet ediyorum ses yok İNSANLARI MADUR ETMEYE HAKKINIZ YOK DOPİNG AİLESİ

  01 Ekim 2012 13:57
 • ahmet ;

  6 ay oldu doping e geçeli hergün pişman oluyorum gerisini söylememe gerek yok üç kağıda gelmeyin

  27 Eylül 2012 20:22
 • sinan ;

  interneti yavas kasıyor. Dopingten uzak durun, çok dolandırıcı bir firma.

  22 Eylül 2012 21:29
 • yasin ;

  BÜtün herkesin söylentilerine katılıyorum babanın da olsa doping adsl kullanmasın kımse 50 kere aradım adamları kımse tınlamıyor bile kestirip atıyorlar hemen 2 ay oldu alalı dogru düzgün kullanamadım bıle söyledikleri faturanın iki katı gelıyor bide

  17 Eylül 2012 16:10
 • fazil cengiz ;

  doping adsl ye nerdeyse 2 senem oluyor önceleri iyi idi ama şimdi çok berbat ve eyer elimden gelirse sizi mahkemeye bile verebilirım bunca internet veren şirketler var birbirinden kütü hepside üç kağıtçı hepside milleti kazıklıyor yokmu yav bir dürüst şirket ne günlere rastladık ya sıze verdığım bunca para sehir zıkkım olsun inşaallah…

  16 Eylül 2012 18:43
 • can ;

  Ben ttnetten geçtim doping net e. Ttnetin bi alt kuruluşu gibi tanıtıldı. Sınırsız olacak dendi 2 kat hız dendi. Hız yarı yarıya düştü. Sınırlı internet koymuşlar herhangi bir sorgu olmaksızın hemde sınırsız diyerek bağladılar. modemi getiren adam kapıdan attı bi sözleşme imzalattı ayak üstü çekti gitti kurmadı bile. Kendim kurdum bağladım ettim. 7 gün yasal süreç koymuşlar iptal için. 1 ay kullanmadan nasıl fatura gelecekse artık. fatura bi geldi 97 lira TTNET ten 87 lira DOPİNG netten. Servisi arıyorsunuz Umurlarında değil iptal edin dedik 250 lira + ücret istediler. Kesinlikle kullanmanızı önermem TTNET te hiç değilse arayıp kapatacam diyince kul köle oluyolar iyileştirme yapıyolar. bu adamlar ne alırım ne kurtarırım onun derdinde kesinlikle girişmeyin böyle bi işe.

  13 Eylül 2012 18:43
 • ahmet ;

  Benide aradılar binbir yalanlarla . .Sonra dopinge geçtim.Şu anda 6 ay oldu.18 ayın dolmasını iple çekiyorum.Bunlar tam bir üç kağıtçı.Bunların verdiği hizmet hizmet değil.Ben bu kadar internet kesintisini daha önce kullandığım internet sağlayıcımda hiç görmedim.

  08 Eylül 2012 21:28
 • merve ;

  bende doping mağduruyum 6 gb lık paketini kullanıyorum 2. senem dolsun diye bekliyorum başlarda kotayı hiç aşmamş olan ben son günlerde sürekli bi kota aşımıyla karşılaşıyordum 7 gb ta bişey demedim geçen ay 8 gb ödedik ama bu ay 10 gb tı geçmiş evde tek bilgisayar kullanan bir kişi tek bir video izlemeden ve indirme yapmadan nasıl 10 gb ı geçer ya nasıl ne yapacağımı bilmiyorum ama artık kurtulmak istiyorum

  23 Ağustos 2012 03:52
 • serpil ;

  doping adsl tarafından mağdur edildim beni telekomdan aradıklarını söyleyerek 24 ay kullanımınız doldu hattı kullanmaya devam edecekmisiniz dedi bende evet tabiki kullanacağım dedi o zaman 2 yıl dolduğu için hediye tarifeniz 15 tl ye düşecek dedi bende tm dedim kabul etetim fakat 2 gün sonra baktım telefonum ve internetim kesilmiş telekomu aradım bu numara iptal edilmiş dedi doping adslde görünüyor şu anda dedi bende aradım doping adsli yaptığınız etik değil beni ararken telekomdan arıyoruz diye aradınız hattımı iptal edin sizi şikayet edeceğim dedim edin diyor birde o kadar rahatlarki bu işin peşini bırakmayacağım buraya yazmamdaki amaçta onlara kimse inanmasın kimse benim gibi mağdur olmasın telekomunda adını kötülüyor ben artık telekomun bile telefonlarına cevap vermeyeceğim DOPİNG ADSLE KİMSE İNANMASIN

  16 Ağustos 2012 10:50
 • Batuhan ;

  Vallaha bizim evide bugün 0850 li bi numaradan aradılar. Annem konuştu. ‘Biz internetten arıyoruz demişler doping adsl e geçin internet faturanızı 2 sene boyunca 24 tl telefon faturanızıda 15 tl olarak ödeyin demişler. Annem de bu fiyatla ve başka bir ekstra ücret olmaması şartıyla kabul etmiş. Onlarda evin adresini ve annemin cep telefonunu almışlar modemin yarın kurye ile geleceğini, kurye gelmeden önce arayacaklarını söylemişler.’ Ama burdaki yazılanları ve diğer sitelerdeki şikayetleri okuduktan sonra anladık bunların dolandırıcı olduğunu. Kurye arayınca vazgeçtiğimizi, haklarında şikayetler olduğunu söyleyeceğiz. Aslında o 0850 li numarayı arayıp söyleyecektik te arayınca kimse çıkmıyo sadece müzik çalıyo. İyiki sözleşmeyi imzaladıktan sonra farketmedik bunların dolandırıcı olduğunu. Ayrıca anneme hiçte milennicom diye bişeyden bahsetmemişler sadece internetten arıyoruz demişler.

  13 Ağustos 2012 17:20
 • Ayşen Çelik ;

  İyi ki bu sayfaya baktım, Doping internet bağlatacaktım, nasıldır diye googledan arattım bu sayfaya denk geldim. Çok şikayet var hakkında. Başka yerlerden de araştırdım. Doping bağlatmaktan son anda vazgeçtim. İş yapmak istiyorlarsa öncelikle insanların mağduriyetlerini çözmeliler.

  13 Ağustos 2012 15:00
 • mehmet ;

  Sayin konuyu yazan arkadas, TTnet olsa boyle olmazdi demissiniz. Sizin bahsettiginiz dolandirici sirket, yucelttiginiz sirketle ortak dolandirmaktadir. insanlari yanlis yonlendirmeyin lutfen. TTnet adi altinda sizi arayip dolandirmaktadirlar. Sonrada kabul etmemektedirler.

  05 Ağustos 2012 18:21
  • admin ;

   Sayın Mehmet, TTnet ‘te böylesi bir problem yoktur. Ancak Doping denen firmanın TTnet’in adını kullanarak, insanları dolandırdığını duyduk. Maalesef son numaraları bu şekilde. Size böylesi bir telefon geldiği zaman çakma firma olup olmadığı özellikle sorgulayın. Millenicom = Doping bu firmadan uzak durmanız yararınıza.

   13 Ağustos 2012 16:28
 • Yasin Dağaşan ;

  Bugün ben evde olmadığım zaman doping internetten gelmişler ve babam evdeydi o açmış kampanyaları anlatmış ttnet le ortakmı ne denmiş tam bir bilgim yok bizimde ttnetle hala kontratımız devam ediyordu babamda ucuz diye bilmeden imza atmış şimdi biz hem ttnet e kontratımız devam ettiği halde başka yerle anlaşmatığımız için ceza ödemek zorundaymışız biz bunu önlemek için doping i aradık adamlar resmen bizle dalga geçiyor bizim ttnet hesabımız kapanmadan doping hesabımız açılmadan nasıl iptal ettirebiliriz bi bilgi verebilirmisiniz bu lanet olası adamlardan nasıl kurtulabiliriz.

  26 Temmuz 2012 00:56
 • Hilal ... ;

  allah onları bildiği gibi yapsın … Aynı şekilde benide aradılar ttnt den dediler bende inanındim ve sözleşmeyi imzaladım . 1 hafta sonra yeni modem geldi .. Neyse 1 ay kalmış ki ttnt den sözleşmemiş bitsin onuda iptal ettiğimiz için ttnt 250 tl ceza geldi … Şimdi doping neti iptal etsem ne kadar gelir acaba bilen varmi ?

  12 Temmuz 2012 13:06
 • Selahattin Çetin ;

  Çok doğru bir yazı katılıyorum.Başıma yeni geldi.İlk 7 gün içinde abonelikten vazgeçtim bağlanamadığım için.Buna rağmen bana 31 Tl borç çıkarıldı.Abonelikten vazgeçtiğime dair dilekçeyi verdiğim günde bana fatura çıkarılmış.Aboneleri zora sokmak için her şeyi yapıyorlar.Şimdi uğraşıyorum bunlarla.

  07 Temmuz 2012 15:56
 • ŞEYDA ;

  BEN DE ÇOK PİŞMANIM.MAYISTA GEÇTİM.AYNI AY TTNET FATURASINI DA ÖDEMEK ZORUNDA KALDIM.HAZİRANDA TTNETTEN TEKRAR FATURA GELDİ.85,20 TL.MODEM ÜCRETİYMİŞ.DOPİNGİ ARADIM BİZ ÖDEMİYORUZ SİZ ÖDEYECEKSİNİZ DEDİ.DİĞER FİRMALARA GEÇİŞTE FİRMALAR ÖDÜYORMUŞ.MESELA TURKCELL ONLİNE.BİR ARKADAŞA 150 TL GELMİŞ.BİR ARAYIŞTA FATURAYI FAKSLAYIN BİZ ÖDERİZ DEMİŞLER.ÇOK PİŞMANIM SAKIN DPİNG ADSLE GEÇMEYİN….

  03 Temmuz 2012 11:48
 • defneci ;

  öyle dandik firmaki müşterinin düşmanı bir bağlanırsan soyup sogana cevirip bırakıyorlar şe…..szler

  03 Temmuz 2012 10:07
 • yusuf kördemirci ;

  Kendilerini ttnet in bir kampanyası gibi tanıtan doping adsl ttnetle hiç alakası olmayan bir internet sağlayıcısı çıktı. Bir ay olmadan benden 2 aylık internet ücreti, bağlantı ücreti, telefon ücreti olarak 79 tl fatura çıkardılar. Bu arada ttnet te ayrıca fatura çıkardı. Bu nasıl bir iştir anlamış değilim haziran 2012 tarihindede tttnet bana 117 tl yine fatura çıkardı bunuda anlamış değilim, doping adsl ne yapmak istiyor bilmiyorum doping le görüştüğüm zaman ” bu bizim sorunumuz değil gidin ttnete başvurun diyor” kayıt ederken öyle denmemişti. Şu anda madur durumdayım kafayı yiyeceğim nerdeyse sinirden. Bu interneti nasıl iptal ettirebilirim ” Kanuni yoldan” beni aydınlatırsanız sizlere minnettir kalacağım. Saygılarımla

  20 Haziran 2012 18:40
 • SAVAS TÜRKOGLU ;

  ya allah aşkına son ödemesi gelmeyen ama interneti kesilen kim var başka firmadan müşteri temsicisi diye ama hiç kullanılmayan veya ulasılmayan dopinten başka varsa söyleyin

  22 Nisan 2012 01:13
 • Ayhan ;

  Doping internet bağlatmayı düşünüyorsanız bence hiç düşünmeyin. Müşteri memnuniyeti sıfır. Çözümden ziyade acaba biz bu adamdan daha ne kadar para kopartabiliriz düşüncesi içerisindeler.

  14 Nisan 2012 18:58
  • hilal ;

   aynen sahtekar yalancılıkla hizmetleri 0 olan bir kurumdur sakınn aldanmayın ben sözleşmemin bitmesini beklediğim halde iptalimi vermiyorlar

   11 Mart 2013 17:02
   • vedat bey ;

    Benimde 2 sene kuılanmıslıgım var cok sıkayetcıyımı sakın bulasmayın.8 yerıne 5 kusur hızında baglanırsınız.vede teknık servıs berbbat.sakın almayın sızde yanmayın.ıptal ıcınde sımdı fax ıstedıler yarına kapaırsa ıyı olur.

    29 Nisan 2013 13:04