Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

Yazılı sorularını paylaşmaya devam ediyoruz. 2013-2014 Eğitim – Öğretim yılı İlköğretim 5. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi için 2. Dönem 2. Yazılı sorularını bu sayfadan bilgizamani.net’ten indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak ve rehber olması gayesiyle sitemizde yayınladığımız bu yazılı sorularını aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra belirecek olan linke tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılı sorularının düzgün görüntülenebilmesi için Microsoft Word programının bilgisayarınızda yüklü olması gereklidir. Linkin görünür hale gelmesi için sürenin dolmasını bekleyiniz. Ayrıca sitemize “Neden soruları, siteye olduğu gibi eklemiyorsunuz da, word dosyası halinde ekliyorsunuz?” diye sorular yöneltiliyor. Bu durumu şöyle açıklayalım. Öncelikle bu siteden öğretmenler ve öğrenciler yararlanmaktadır. Yazılı sorularımızı dileyen herkes yazıcıdan çıktı da alabilsin diye, düzenli olarak görüntülenebilmesi açısından bu şekilde dosya halinde ekleme yapıyoruz .İşte yazılı soruları:

.

5. Sınıf Din Kültürü 2. Dönem 2. Yazılı Soruları :

 

5. Sınıf Din Kültürü 2. Dönem 2. Yazılı Soruları ve Cevapları İndir 5. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yazılı Soruları 2013 – 2014 5. Sınıf Din Kültürü Dersi İkinci Dönem 2. Sınav Soruları 2013-2014 5. Sınıf Din Kültürü Yazılı Soruları 2013 – 2014 5. Sınıf Din Kültürü Dersi İkinci Dönem 2. İkinci Sınav Soruları 2013-2014 5. Sınıf Din Kültürü Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları Din Kültürü Yazılı Soruları Cevap Anahtarı Cevapları Hazırlık Çalışma Soruları

Kategori: Yaşam

18 Yorum Yapılmış.

 1. esat diyor ki:

  Bence kötü bi site.

 2. Esra SAKI diyor ki:

  Merhaba Arkadaşlar.Ben Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi öğretmeniyim.Bu sorulardan bazıları ilgimi çekti ama fazla güzel değildi.

  selametlerle

 3. gizem hoca diyor ki:

  bakın site mensupları bn din kültürü öğretmeniyin daha gzl ve çocuklarımızın anlaya bileceği soruları koymanızı tavsiye ederim…
  sevgilerle gizem

 4. bre gafil diyor ki:

  indirmeden göstersenize bre gafil…

 5. mehmet diyor ki:

  en iyi site burası :)

 6. Çok Kötü Bir Site diyor ki:

  Çok Kötü Size Kendi Sitemi Söyliyeyim:www.dinkültürü.tr

 7. ece diyor ki:

  çok kötü bu ne oluyor yani bende din kültürü öğretmeniyim böyle bir site aklıma gelmezdi

 8. merve diyor ki:

  bende din öğretmeniyim saçma bir site

 9. İlayda diyor ki:

  Aslında güzel tamda konumuz bu konuları işliyoduk çalışmam için yaralı oldu . Ellerine sağlık inş. sınavdan yüksek nt alırım .

 10. ZEYNEP diyor ki:

  BENCE ÇOK GÜZELMİŞ RESİMLER FALAN ÇOK BEĞENDİM :) AMA Bİ SORUYU BİLEMEDİM

 11. ahmet diyor ki:

  vay ellerine şağlı:) :)

 12. ŞEYMA diyor ki:

  Çok güzel olmuş sınav sorularınız ellerinize sağlık

 13. esin diyor ki:

  çok kötü bir site

 14. Yağmur diyor ki:

  Ben öğretmenim ve bu kadar iğrenç bir site görmedim. Bunlar da ilginizi çekebilir diye bir bölüm var aman kalsın bunlar ammada ilgimi çekti .


Facebook FriendFeed Twitter RSS Beslemesi

Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2013 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası