Bilgi Zamanı

Candy Crush Saga Nasıl Oynanır

Candy Crush Saga Nasıl Oynanır
03 Ocak 2014 - 21:20 'de eklendi ve 2665 kez görüntülendi.

Candy crush saga nasıl oynanır, candy crush saga nasıl bir oyun, milyonlarca insanda bağımlılık yapan oyun Candy Crush Saga hakkında bilgi. Candy Crush Saga oynamanın püf noktaları.

Facebook’ta milyonlarca kullanıcı Candy Crush Saga oynuyor. Candy Crush Facebook’ta her beş kişiden birinin oynadığı bir oyun haline geldi kısa zamanda. Bu yazıyı okuyorsanız siz de bir Candy Crush Saga müdavimi olabilirsiniz. Oyunun amacı aynı tür en az üç şeker yan yana getirip patlatmak ve verilen görevi belli bir zaman diliminde yerine getirmek. Yazımızda size Candy Crush Saga oynamanın püf noktalarından bahsedeceğiz. Aşağıda verdiğimiz yöntemleri uygulayarak bu müthiş oyunu başarıyla oynayabilirsiniz.

Oyunda dört şekeri yan yana getirip patlatırsanız çizgili bir şeker oluşuyor. Bu çizgili şekerle başka bir şekeri patlatırsanız çizgili şekerin bulunduğu sıra tamamen patlıyor. Bir oyunda en fazla iki çizgili şeker patlatabiliyorsunuz. Bölüm atladıkça çizgili şekerler kendiliğinden gelebiliyor.

Bazı şekerler ise jöleyle kaplı. Oyunca jöleli şekerleri aynı tür şekerlerle yan yana getirip jölelerini patlatmanız gerekiyor. Bunun yanında zamana karşı modunda belirlenen zaman diliminde istenilen puanı almanız gerekiyor. Böylece bir üst seviyeye atlamış oluyorsunuz.

Çikolata modundaysa bütün çikolataları yok ederek oyunu tamamlamış oluyorsunuz. Ancak bir hamlede bir çikolata patlatmazsanız çikolatalar artmaya devam edecektir. Aman dikkat edin.

indir (3)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Rachal ;

    Ben http://www.2013mersin.net üzerine verdiğinizdeğerli bilgiler gibi. Ben blogunuza imi ve burada düzenli olarak tekrar kontrol edecektir . Ben burada yeni sürü öğreneceksiniz eminim ! Sonraki için iyi şanslar dileriz ! Yeni Yıl size şans diliyorum !

    04 Ocak 2014 17:33