Bilgi Zamanı

Burçlara Göre Kadınlar

Burçlara Göre Kadınlar
09 Aralık 2013 - 10:30 'de eklendi ve 1069 kez görüntülendi.

Burçlara göre kadınların özellikleri, burçlar kişilik özelliklerini ne derece etkiler? Burçlara göre kadınların belirgin özellikleri haberimizde.

Her insanın özellikleri birbirinden farklıdır. Ancak insan davranışlarını ve kişiliğini etkilemede burçların önemli bir payı olduğunu biliyor muydunuz? Bu yazımızda burçlara göre kadınların kişilik özelliklerini sizler için araştırdık. Özellikle hangi kadına nasıl davranması gerektiğini öğrenmek isteyen beylerin yazımızı dikkatle okumasını tavsiye ediyoruz. İşte detaylar.

Koç Burcu Kadını: Koç burcu kadını güçlüdür, bu yüzden erkek korumacılığını kabul etmez, erkeğin onu korumasını istemez. Onun yanında koruyucu pozisyondan çıkmanızı öneriyoruz.

Boğa Burcu Kadını: Parayı önemser. İlk başta sizi özelliklerinizden dolayı sevmiş olabilir ama her zaman paraya göre değer verir. Boğa kadınına yanaşmak istiyorsanız cüzdanınızın kontrol etmenizi öneriyoruz.

İkizler Kadını: Kıskançtırlar. Olgun erkeklerden hoşlanırlar. Ancak kendileri de oldukça uçuktur. Ne kadar yaşlanırsa yaşlansınlar ruhları hep gençtir. Sürekli değişik şeyler yapmak isterler, hareketlidirler.

Yengeç Burcu Kadını: Erkeğin ona olan sevgisini sürekli belli etmesini ister. Eşine ve evine sağlık muhteşem bir ev kadınıdır. Sevilmediğini hissederse sizden uzaklaşabilir.

Aslan Burcu Kadını: Başarı odaklıdır. Bu nedenle iş hayatında başarılı olan erkeklerden hoşlanırlar. Eleştiriden hoşlanmaz, bildiklerini uygulamak isterler. Onlar için en önemli şey saygıdır. Erkeğin ona itaat etmesini beklerler.

Başak Burcu Kadını: Zeki erkeklerden hoşlanırlar. Aceleci olsalar da ilk adımı hep erkekten beklerler. Erkekleri anlamakta zorluk yaşarlar. Başak kadınına yanaşmak için biraz akıl oyunları oynamanız gerekir.

Terazi Burcu Kadını: Ciddi düşünürler. Her çıktığı erkekle evlilik planı yaparlar. Yüksek sesli konuşan erkeklerden nefret ederler. Hayatlarını sürekli planlar ve kontrol etmeye çalışırlar. Hep uyumlu erkeği ararlar.

Akrep Burcu Kadını: Sevdiği erkeği asla bırakmazlar. Kadınlar arasında aşkı ve sevgiyi en tutkulu yaşayanıdır. Erkekleri hatalarıyla sever, ondan bir şey beklemez. İlişkilerinde sadıktır.

Yay Burcu Kadını: Yabancı erkeklerden hoşlanma eğilimindedirler. Kıskanç erkeği sevmezler. Sporcu veya duygusal erkeklerden hoşlanırlar. Bir erkek onu kırarsa hiç düşünmeden ilişkisini bitirebilir.

Oğlak Kadını: Bir erkekten hoşlansa bile bunu hemen söylemez. Kendilerini saklamayı iyi bilirler. Uzun süre bir erkeği gözlemler ve kendisine uygun olup olmadığını test ederler. Oğlak burcu kadınıyla beraberseniz yüksek bir sabra sahip olmanızı tavsiye ederiz.

Kova Burcu Kadını: Maceracı, adrenalin sever ve özgürlükçüdürler. Kıskanç erkekten hoşlanmazlar. Şıpsevdidirler. Hemen aşık olup hemen vazgeçerler.

Balık Burcu Kadını: En duygusal kadındır. Aşırı kırılgandır. Bir erkekten kaba bir laf işitirse veya bir erkek onun gururunu incitirse hemen ondan ayrılır. Ancak her zaman affedici bir yanı da bulunmaktadır. Bir erkekten ilgi ve sevgi görürse onu hiçbir zaman bırakmaz.

2013-burclari

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER