2:08 pm - Pazartesi Ağustos 20, 1037
Sponsorlu bağlantılar

Brad Pitt Kaç Yaşında – Doğum Tarihi

Pazar, 18 Aralık 2011, 16:24 | Yaşam | 0 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

Bradd Pitt Doğum Tarihi18 Aralık’ta doğan Brad Pitt, karizmasından ve çekiciliğinden hiçbir şey kaybetmeden, bugün 48 yaşına giriyor.  18 Aralık 1963 tarihinde doğmuştur. People dergisi tarafından 1995 ve 2000 yıllarında ‘Yaşayan En Çekici Erkek’ seçilmesinin ardından 2013 Kasım ayında da Fitness dergisi tarafından ‘40 Yaş Üstü En Fit Erkek’ seçilerek bu durum teyit edilmiş oldu.

Bunun yanında çok yönlü bir aktör olan Brad, sadece güzel görünen bir oyuncu olmadığını çoktan kanıtladı. Canlandıracağı rolün komik veya karanlık bir karakter olması Brad için hiç fark etmedi…

“Legends of the Fall” uzun sarı saçlarını, “Fight Club”da 3 numara kestirdi… “Meet Joe Black”da platin sarısı olan saçlarını “The Assassination of Jesse James “de koyu kahverengiye boyattı..

O gerek görünüşü, gerekse role hazırlanmak için ön hazırlık anlamında rol için ne gerekiyorsa yaptı…

Brad Pitt Kaç Yaşında , Brad Pitt ‘in Doğum Tarihi 2013 2014 , Brad Pitt Ne Zaman Doğdu , Brad Pitt Gerçek Yaşı Kaç

Yeni yaşını en güzel resimleriyle kutluyoruz! - 1 (© Getty Images)

Yeni yaşını en güzel resimleriyle kutluyoruz! - 1 (© Getty Images)

 

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası