Bilgi Zamanı

Berat Kandili Mesajları

Berat Kandili Mesajları
02 Haziran 2013 - 1:56 'de eklendi ve 10208 kez görüntülendi.

23 Haziran 2013 Pazar gecesini Pazartesi gününe bağlayan gün mübarek berat kandili. Berat kandili mesajları sayfamıza ekledik. En güzel 2013 Berat kandili mesajları . Tüm İslam Alemi Ve 2013mersin.Net Ailesinin Beraat Kandili Mübarek Olsun. İşte birbirinden güzel berat kandili mesajları :

Berat Kandili Mesajları :

Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukarın avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere….

Allah’ın Rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. kandiliniz kutlu olsun…..

İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun. bilgizamani.net

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek Beraat kandilini kutlarım Allah’a emanet olun.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun…

Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için,İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için,Mubarek günler vardır, Beraberce kutlamak için..

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.


Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarin kadar yakin, yarininiz askiniz kadar mutlu, askiniz Beraat kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun.

Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul kandilin mubarek olsun.

Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, kandilin mubarek olsun.

Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.

ALLAH’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim.Beraat kandiliniz mübarek olsun

ALLAH’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Haıyrlı kandiller

ALLAH’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Sizler de Beğendiğiniz Berat Kandili Mesajınızı Aşağıdan Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Anında Bizlerle Paylaşabilirsiniz ..

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 81 Yorum )

 • leyla mahmut ;

  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

  24 Haziran 2013 10:37
 • Emrah ;

  yeryüzü dediğin koca bir mabed, geldik bu mabede maksat ibadet, üç günlük dünya için gayret üstüne gayret, ebedi hayat için gayret yok hayret!!! ezanlar ederken secdeye davet,hep yarın diyorsun, oysa kimbilir; O ‘YARIN’ BELKİ KIYAMET….TÜM MÜSLÜMAN ALEMİNİN BERAT KANDİLİ MÜBAREK OLSUN… En sevdiğim buydu yüreğine sağlık filiz :)

  23 Haziran 2013 18:59
 • Cansu ;

  Berat kandili mesajari icin tesekkurler Allah dualarinizi,namazlarinizi kabul etsin Berat kandiliniz kutlu olsun

  23 Haziran 2013 15:58
 • Kübra ;

  Berat Kandili mesajlari cok yardimci oldu .
  Tesekkürler :)
  Herkesin Berat Kandili Kutlu Olsun …

  23 Haziran 2013 14:50
 • kral ahmet ;

  Allah bu mubarek günümüzü,kandilini hayırlı eylesin

  23 Haziran 2013 14:42
 • İBRAHİM GÜNEŞ ;

  KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN ARKADASLAR

  10 Temmuz 2012 20:13
 • gülay ;

  bu güzel gecede,güzel mesajlar icin tsk ler. tüm müslüman alemin kandili mübarek dualarimizin kabul görmesi dilegiyle….

  05 Temmuz 2012 01:44
 • Ömer ;

  kandiliniz mubarek olsun :

  05 Temmuz 2012 00:06
 • ipek ;

  herkesin berat kandili kutlu olsun hayırlı kandiller :)

  04 Temmuz 2012 22:24
 • ipek ;

  herkezin berat kandili mübarek olsun :):):)

  04 Temmuz 2012 22:23
 • ezgi ;

  tüm müslüman aleminin dualarinin kabul günahlarının af olması dileğiyle herkesin berat kandili mübarek olsun

  04 Temmuz 2012 21:10
 • ezgi ;

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevir sin kandilin la

  04 Temmuz 2012 21:05
 • hatice aydoğdu ;

  tüm müsliman alemiminin bu hayırlı gecede allaha bol bol dua edip günahlarının affedilmesi diliği ile… berat kandiliniz mübarek olsun.

  04 Temmuz 2012 20:53
 • sedanur ;

  herkesin kandili bübarek olsun

  04 Temmuz 2012 20:47
  • gündüz ;

   En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukarın avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere….

   04 Temmuz 2012 23:25
 • Emrah ;

  berat kandlnz mübarek olsun ..

  04 Temmuz 2012 20:20
 • filiz ;

  yeryüzü dediğin koca bir mabed, geldik bu mabede maksat ibadet, üç günlük dünya için gayret üstüne gayret, ebedi hayat için gayret yok hayret!!! ezanlar ederken secdeye davet,hep yarın diyorsun, oysa kimbilir; O ‘YARIN’ BELKİ KIYAMET….TÜM MÜSLÜMAN ALEMİNİN BERAT KANDİLİ MÜBAREK OLSUN…

  04 Temmuz 2012 20:18
 • tuba ;

  bütün müslümanların berat kandili kutlu olsun

  04 Temmuz 2012 19:46
 • Zeynep ;

  Bütün Müslüman aleminin Berat Kandili Mübarek Olsun…

  04 Temmuz 2012 19:39
 • hasan salih ;

  Allah sizleri Beynine ve Nefsine hakim olan kullarından eylesın Kandiliniz Mubarek olsun

  04 Temmuz 2012 19:14
 • didem ;

  berat kandiliniz mübarek olsun

  04 Temmuz 2012 19:03
 • Elif ;

  Bütün müslümanların beraat kandillerini kutlar edilen tüm duaların kabul olmasını dlerim

  04 Temmuz 2012 19:00
 • melike ;

  herkezin berat kandili mubarek olsun

  04 Temmuz 2012 18:48
 • kadir ;

  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  04 Temmuz 2012 18:36
 • celil ;

  tum insanlıgın beraat gecesini kutlar hayırlara vesile olmasını isterim

  04 Temmuz 2012 18:18
 • guzel bir site tessekur ederim ;

  Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

  04 Temmuz 2012 17:00
  • Esma aydin ;

   Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

   04 Temmuz 2012 17:37
   • Nagihan Toplu ;

    Allah herkesin kandilini mubarek etsin

    04 Temmuz 2012 18:53
 • Ömer ;

  herkesin beraat kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını temeni ediyorum

  04 Temmuz 2012 16:12
 • Melek ;

  SIZINDE MERAT KANDILINIZ MUBAREK OLSUN

  04 Temmuz 2012 15:59
  • Kader ;

   butun muslmanlarin berat kandileri mubarek olsun

   04 Temmuz 2012 16:03
 • nuray ;

  beraat gecesinin tüm müslüman alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum ve kandiliniz mübarek olsun

  04 Temmuz 2012 15:54
 • suzan ;

  rabimin bize yaşattığı bu güniüde beraat kandilinizi utlar hayırlara vesile olmasını tehmin ederim

  04 Temmuz 2012 15:04
  • perihan a ;

   bütün islam alemin beraat kandilini kutlarım

   04 Temmuz 2012 15:09
 • BEDİRHAN ;

  SEVGİLİ MÜSLÜMAN ARKADAŞLARIM İYİ KANDİLER ANNE VE BABA MIZIN KIYMATİNİ BİLİN

  04 Temmuz 2012 15:03
 • ebrar ;

  berat kandili hayırlara vesili olsun tüm aksaraylılara selam

  04 Temmuz 2012 15:00
  • merve ;

   bnde aksaraylıyım selamün aleyküm hemşerim berat kandilin mübarek olsun

   04 Temmuz 2012 17:12
 • utlar tc huzur vemutluluk getirmesini yüce allahtan dilerim ;

  bende hepinizin beraat kandilini kutlarim

  04 Temmuz 2012 15:00
 • mazlum ;

  berat kandilinizi kutlar size ve sevdiklerinize hayırlı bir ömür diliyorum….

  04 Temmuz 2012 15:00
 • fatma ;

  tüm müslümanlığın berat kandilini kutluyrum…

  04 Temmuz 2012 14:56
 • ersan demir ;

  duaların çevrilmeyeceği bu gecede rabbim tüm duaları kabuleylesin tüm islam aleminin berat kandilini kutluyorum

  04 Temmuz 2012 14:54
 • ahmet ;

  mubarek berat kandilunuz hayirlara vesile olsun. tüm karadenize sevgilerumle.

  04 Temmuz 2012 14:14
  • ezgi ;

   müslüman kardeşim kandiliniz mübarek gönlünüz nur dolsun

   04 Temmuz 2012 21:29
 • beyza ;

  hepinizin kandilinizi kutlarım :)

  04 Temmuz 2012 14:08
 • ganime ;

  hayırlı kandiller. Rabbim dualarımı kabul etsin inşallah

  04 Temmuz 2012 13:47
 • orhan ;

  Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.;;;;

  04 Temmuz 2012 13:47
 • hazal ;

  tüm müslüman aleminin beraat kandilini kutlarım….

  04 Temmuz 2012 13:43
 • ibrahim ;

  allah meccanen avf etsin.encamımızı hayreylesin.

  04 Temmuz 2012 13:24
 • Yücel ;

  Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

  04 Temmuz 2012 13:17
 • zehra ;

  Bütün mümin kardeşlerim berat kandili mübarek olsun:)

  04 Temmuz 2012 12:54
 • emrah ;

  tüm müslüman aleminin kandilini kutlarım
  hayırlara vesile olmasını cenabı haktan niyaz ederim

  04 Temmuz 2012 12:53
 • erdogan ;

  BERAK KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUN

  04 Temmuz 2012 12:41
 • Eray ;

  hangisini secip eşe dosta göndersem karar veremiyorum hepsi çok güzel…

  04 Temmuz 2012 12:23
 • büşra ;

  hayırlı kandiller

  04 Temmuz 2012 12:22
 • amatalı ;

  böön gandil

  04 Temmuz 2012 12:00
 • esra ;

  Mesajlar icin tskrler,hepsi cok güzel.Herkese ıyı kandiller..

  04 Temmuz 2012 11:53
 • UĞUR ;

  beraat kandiliniz mubarek olsun

  04 Temmuz 2012 11:49
 • Hüseyin KARAIŞIK ;

  Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Hüseyin KARAIŞIK

  04 Temmuz 2012 11:37
 • mehmet can ;

  cümleten berat kandiliniz mübarek olsun.

  04 Temmuz 2012 11:29
 • necla ;

  aro mesajlar çok güzel hayırlı kandiller

  04 Temmuz 2012 11:22
 • MÜKREMİN ;

  tüm müslüman aleminin kandillerini en içten dileklerimle kutluyorum…

  04 Temmuz 2012 11:10
 • sema tetik ;

  kandiliniz mübarek olsun

  04 Temmuz 2012 10:38
 • ömer ;

  berat kandiliniz mübarek olsun ALLAH tüm müslüman aleminin günahlarını affeylesin -,-

  04 Temmuz 2012 10:30
 • meltem ;

  herkesin berat kandili mübarek olsun dualarnız kabul olsun

  04 Temmuz 2012 10:26
  • meltem ;

   Seninde kandilin mübarek olsun adaşız diye cevap yazıyorum

   04 Temmuz 2012 17:07
 • elif ;

  beraat kandiliniz mübarel olsun hayırlı huzurlu bereketli gecsin inş.

  04 Temmuz 2012 10:05
  • ergin ;

   her kesin beraat kandilini en içten dileklerimle kutlarım rabbim her kesin niyetine göre dualarını kabul etsin

   04 Temmuz 2012 11:58
 • denizz ;

  kazancınız bol olsun sansınız hep yanında olsunn kadılınız mubarek olsunn

  04 Temmuz 2012 09:35
 • hasip aydin ;

  berat kandiliniz mubarek olsun tüm islam alemine hayırlara vesile olmasını temeni ederim

  04 Temmuz 2012 09:24
 • ilyas ;

  çok güzel mesajlar tüm islam aleminin berat kandilini kutlarım

  04 Temmuz 2012 09:06
 • Seda Ceren ;

  tüm islam aleminin beraat kandilinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

  04 Temmuz 2012 03:03
  • hepimizin mubarek beratt kandilini kutlar tc huzur vemutluluk getirmesini yüce allahtan dilerim ;

   bende hepinizin kandilini kutlarim

   04 Temmuz 2012 14:59
 • kedii ;

  Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.

  04 Temmuz 2012 01:56
 • ebrar ;

  BÜTÜN MÜSLÜMAN KARDEŞLERIMIN KADILİ MÜBAREK OLSUN ALLAH TÜM DUALARINIZI KABUL ETSI..

  04 Temmuz 2012 00:53
 • hülya ;

  Mesajlar birbirinden güzel tşk ederim .

  04 Temmuz 2012 00:27
 • mustafa ;

  hepsi süperrr

  03 Temmuz 2012 23:46
 • Haydar Yutmaz ;

  Hayırlı Kandiller

  03 Temmuz 2012 22:36
 • Nezaket Hanım ;

  Berat kandilinin bütün müslüman alemine hayırlar getirmesini dilerim. Bütün topluma mesajım budur. Berat kandiliniz mübarek oldun.

  03 Temmuz 2012 22:14
  • eren ;

   teşekkür ederim arkadaşlar, özellikle nezaket hanıma

   04 Temmuz 2012 19:27
 • hilal ;

  benim çok işime yaradı teşekkürler ve herkezin beret kandilini kutluyorum

  03 Temmuz 2012 16:39
 • Ayhan ;

  Berat kandili mesajları için teşekkürler. Herkesin berat kandili kutlu olsun …

  03 Temmuz 2012 02:46