Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar

Berat Kandili Mesajları

Sponsorlu bağlantılar

23 Haziran 2013 Pazar gecesini Pazartesi gününe bağlayan gün mübarek berat kandili. Berat kandili mesajları sayfamıza ekledik. En güzel 2013 Berat kandili mesajları . Tüm İslam Alemi Ve 2013mersin.Net Ailesinin Beraat Kandili Mübarek Olsun. İşte birbirinden güzel berat kandili mesajları :

Berat Kandili Mesajları :

Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukarın avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere….

Allah’ın Rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. kandiliniz kutlu olsun…..

İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun. bilgizamani.net

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek Beraat kandilini kutlarım Allah’a emanet olun.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun…

Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için,İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için,Mubarek günler vardır, Beraberce kutlamak için..

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.


Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarin kadar yakin, yarininiz askiniz kadar mutlu, askiniz Beraat kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun.

Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul kandilin mubarek olsun.

Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, kandilin mubarek olsun.

Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.

ALLAH’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim.Beraat kandiliniz mübarek olsun

ALLAH’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Haıyrlı kandiller

ALLAH’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Sizler de Beğendiğiniz Berat Kandili Mesajınızı Aşağıdan Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Anında Bizlerle Paylaşabilirsiniz ..

Kategori: Yaşam

81 Yorum Yapılmış.

 1. leyla mahmut diyor ki:

  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

 2. Emrah diyor ki:

  yeryüzü dediğin koca bir mabed, geldik bu mabede maksat ibadet, üç günlük dünya için gayret üstüne gayret, ebedi hayat için gayret yok hayret!!! ezanlar ederken secdeye davet,hep yarın diyorsun, oysa kimbilir; O ‘YARIN’ BELKİ KIYAMET….TÜM MÜSLÜMAN ALEMİNİN BERAT KANDİLİ MÜBAREK OLSUN… En sevdiğim buydu yüreğine sağlık filiz :)

 3. Cansu diyor ki:

  Berat kandili mesajari icin tesekkurler Allah dualarinizi,namazlarinizi kabul etsin Berat kandiliniz kutlu olsun

 4. Kübra diyor ki:

  Berat Kandili mesajlari cok yardimci oldu .
  Tesekkürler :)
  Herkesin Berat Kandili Kutlu Olsun …

 5. kral ahmet diyor ki:

  Allah bu mubarek günümüzü,kandilini hayırlı eylesin

 6. İBRAHİM GÜNEŞ diyor ki:

  KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN ARKADASLAR

 7. gülay diyor ki:

  bu güzel gecede,güzel mesajlar icin tsk ler. tüm müslüman alemin kandili mübarek dualarimizin kabul görmesi dilegiyle….

 8. Ömer diyor ki:

  kandiliniz mubarek olsun :

 9. ipek diyor ki:

  herkesin berat kandili kutlu olsun hayırlı kandiller :)

 10. ipek diyor ki:

  herkezin berat kandili mübarek olsun :):):)

 11. ezgi diyor ki:

  tüm müslüman aleminin dualarinin kabul günahlarının af olması dileğiyle herkesin berat kandili mübarek olsun

 12. ezgi diyor ki:

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevir sin kandilin la

 13. hatice aydoğdu diyor ki:

  tüm müsliman alemiminin bu hayırlı gecede allaha bol bol dua edip günahlarının affedilmesi diliği ile… berat kandiliniz mübarek olsun.

 14. sedanur diyor ki:

  herkesin kandili bübarek olsun

  • gündüz diyor ki:

   En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukarın avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere….

 15. Emrah diyor ki:

  berat kandlnz mübarek olsun ..

 16. filiz diyor ki:

  yeryüzü dediğin koca bir mabed, geldik bu mabede maksat ibadet, üç günlük dünya için gayret üstüne gayret, ebedi hayat için gayret yok hayret!!! ezanlar ederken secdeye davet,hep yarın diyorsun, oysa kimbilir; O ‘YARIN’ BELKİ KIYAMET….TÜM MÜSLÜMAN ALEMİNİN BERAT KANDİLİ MÜBAREK OLSUN…

 17. tuba diyor ki:

  bütün müslümanların berat kandili kutlu olsun

 18. Zeynep diyor ki:

  Bütün Müslüman aleminin Berat Kandili Mübarek Olsun…

 19. hasan salih diyor ki:

  Allah sizleri Beynine ve Nefsine hakim olan kullarından eylesın Kandiliniz Mubarek olsun

 20. didem diyor ki:

  berat kandiliniz mübarek olsun

 21. Elif diyor ki:

  Bütün müslümanların beraat kandillerini kutlar edilen tüm duaların kabul olmasını dlerim

 22. melike diyor ki:

  herkezin berat kandili mubarek olsun

 23. kadir diyor ki:

  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

 24. celil diyor ki:

  tum insanlıgın beraat gecesini kutlar hayırlara vesile olmasını isterim

 25. guzel bir site tessekur ederim diyor ki:

  Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

 26. Ömer diyor ki:

  herkesin beraat kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını temeni ediyorum

 27. Melek diyor ki:

  SIZINDE MERAT KANDILINIZ MUBAREK OLSUN

 28. nuray diyor ki:

  beraat gecesinin tüm müslüman alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum ve kandiliniz mübarek olsun

 29. suzan diyor ki:

  rabimin bize yaşattığı bu güniüde beraat kandilinizi utlar hayırlara vesile olmasını tehmin ederim

 30. BEDİRHAN diyor ki:

  SEVGİLİ MÜSLÜMAN ARKADAŞLARIM İYİ KANDİLER ANNE VE BABA MIZIN KIYMATİNİ BİLİN

 31. ebrar diyor ki:

  berat kandili hayırlara vesili olsun tüm aksaraylılara selam

 32. utlar tc huzur vemutluluk getirmesini yüce allahtan dilerim diyor ki:

  bende hepinizin beraat kandilini kutlarim

 33. mazlum diyor ki:

  berat kandilinizi kutlar size ve sevdiklerinize hayırlı bir ömür diliyorum….

 34. fatma diyor ki:

  tüm müslümanlığın berat kandilini kutluyrum…

 35. ersan demir diyor ki:

  duaların çevrilmeyeceği bu gecede rabbim tüm duaları kabuleylesin tüm islam aleminin berat kandilini kutluyorum

 36. ahmet diyor ki:

  mubarek berat kandilunuz hayirlara vesile olsun. tüm karadenize sevgilerumle.

 37. beyza diyor ki:

  hepinizin kandilinizi kutlarım :)

 38. ganime diyor ki:

  hayırlı kandiller. Rabbim dualarımı kabul etsin inşallah

 39. orhan diyor ki:

  Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.;;;;

 40. hazal diyor ki:

  tüm müslüman aleminin beraat kandilini kutlarım….

 41. ibrahim diyor ki:

  allah meccanen avf etsin.encamımızı hayreylesin.

 42. Yücel diyor ki:

  Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

 43. zehra diyor ki:

  Bütün mümin kardeşlerim berat kandili mübarek olsun:)

 44. emrah diyor ki:

  tüm müslüman aleminin kandilini kutlarım
  hayırlara vesile olmasını cenabı haktan niyaz ederim

 45. erdogan diyor ki:

  BERAK KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUN

 46. Eray diyor ki:

  hangisini secip eşe dosta göndersem karar veremiyorum hepsi çok güzel…

 47. büşra diyor ki:

  hayırlı kandiller

 48. amatalı diyor ki:

  böön gandil

 49. esra diyor ki:

  Mesajlar icin tskrler,hepsi cok güzel.Herkese ıyı kandiller..

 50. UĞUR diyor ki:

  beraat kandiliniz mubarek olsun

 51. Hüseyin KARAIŞIK diyor ki:

  Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Hüseyin KARAIŞIK

 52. mehmet can diyor ki:

  cümleten berat kandiliniz mübarek olsun.

 53. necla diyor ki:

  aro mesajlar çok güzel hayırlı kandiller

 54. MÜKREMİN diyor ki:

  tüm müslüman aleminin kandillerini en içten dileklerimle kutluyorum…

 55. sema tetik diyor ki:

  kandiliniz mübarek olsun

 56. ömer diyor ki:

  berat kandiliniz mübarek olsun ALLAH tüm müslüman aleminin günahlarını affeylesin -,-

 57. meltem diyor ki:

  herkesin berat kandili mübarek olsun dualarnız kabul olsun

 58. elif diyor ki:

  beraat kandiliniz mübarel olsun hayırlı huzurlu bereketli gecsin inş.

  • ergin diyor ki:

   her kesin beraat kandilini en içten dileklerimle kutlarım rabbim her kesin niyetine göre dualarını kabul etsin

 59. denizz diyor ki:

  kazancınız bol olsun sansınız hep yanında olsunn kadılınız mubarek olsunn

 60. hasip aydin diyor ki:

  berat kandiliniz mubarek olsun tüm islam alemine hayırlara vesile olmasını temeni ederim

 61. ilyas diyor ki:

  çok güzel mesajlar tüm islam aleminin berat kandilini kutlarım

 62. Seda Ceren diyor ki:

  tüm islam aleminin beraat kandilinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

  • hepimizin mubarek beratt kandilini kutlar tc huzur vemutluluk getirmesini yüce allahtan dilerim diyor ki:

   bende hepinizin kandilini kutlarim

 63. kedii diyor ki:

  Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.

 64. ebrar diyor ki:

  BÜTÜN MÜSLÜMAN KARDEŞLERIMIN KADILİ MÜBAREK OLSUN ALLAH TÜM DUALARINIZI KABUL ETSI..

 65. hülya diyor ki:

  Mesajlar birbirinden güzel tşk ederim .

 66. mustafa diyor ki:

  hepsi süperrr

 67. Haydar Yutmaz diyor ki:

  Hayırlı Kandiller

 68. Nezaket Hanım diyor ki:

  Berat kandilinin bütün müslüman alemine hayırlar getirmesini dilerim. Bütün topluma mesajım budur. Berat kandiliniz mübarek oldun.

 69. hilal diyor ki:

  benim çok işime yaradı teşekkürler ve herkezin beret kandilini kutluyorum

 70. Ayhan diyor ki:

  Berat kandili mesajları için teşekkürler. Herkesin berat kandili kutlu olsun …


Facebook FriendFeed Twitter RSS Beslemesi

Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2013 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası