Bilgi Zamanı

Bedava Android Oyunlar

Bedava Android Oyunlar
21 Aralık 2011 - 15:06 'de eklendi ve 1148 kez görüntülendi.

Bedava Android Oyunları 

Android telefonların sayısı arttıkça bu platformda çalışacak şekilde yazılan oyunlar da son aylarda muazzam bir artış gösterdi.İşte Bedava Android Oyunlardan en çok oynanlar;

Air Control 
Oyundaki amacınız, hava alanı üzerindeki trafiği yöneterek uçakların birbirine çarpmasını engellemek. Denetim ise uçak veya helikoptere dokunup gideceği rotayı çizmek kadar kolay.


Air Control Android oyun

Tank Hero 
Wii gibi çeşitli platformlarda ortaya çıkan bağımlılık yapıcı bir oyun da Tank Hero. Oyundaki amacınız, çeşitli engeller arasında dolaşarak düşmanlarınızı yok etmek. Dolaşmak ve ateş etmek ise oldukça kolay. ekranın sol alt kısmındaki oklar ile tankınızı yönlendirebilir, ateş etmek için ateş etmek istediğiniz yöne dokunabilirsiniz.


Tank Hero Android oyun

Drag Racing 
Arabalarla ilgiliyseniz Drag Racing hoşunuza gidebilir. Oyundaki amacınız, gidebildiğiniz kadar hızlı gitmek. Bunun için vites geçişlerini doğru zamanda yapmanız gerekiyor. Need for Speed gibi oyunları daha önce oynadıysanız, bu oyunda ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz demektir.

Yarış sırasında kendi arabanızı alt taraftaki şeritte, rakibinizi ise üst şeritte göreceksiniz. Başlangıçta gaz pedalına basın. Vites artırmak için +, düşürmek için – tuşlarına basın. Tüm yapmanız gereken vitesi değiştirdiğiniz zamana odaklanmak.


Drag Racing

Paper Toss 
Oyunda amacınız kağıt topunu çöp kutusunun içine isabet ettirmek. Ancak vantilatörü ve diğer engelleri göz önünde bulundurmalısınız.


Paper Toss

Pocket Racing

Mini bir araba yarışı oyunu. Kulvara yukarıdan bakıyor ve en iyi zamanınızı yapmaya çalışıyorsunuz. Geliştiriciler oyunu basitleştirmek için sadece sol ve sağ direksiyon düğmelerini koymuşlar. Aracın hızlanması ve yavaşlamasını bilgisayar hallediyor. Ücretsiz sürümde seçebileceğiniz 4 arabaya karşılık ücretli sürümde araba nitelik ve niceliği artıyor.


Pocket Racing

Bonsai Blast
Dolambaçlı yollardan gelen küçük renkli topları, ortadaki top fırlatıcı yardımıyla aynı renkten 3′e tamamlamaya çalışıyorsunuz. Kimi zaman çevre koşulları işleri zorlaştırsa da, mutlu son genellikle sizin oluyor,


Bonsai Blast

Ninja Kaka
Ninja Kaka ile aslında aşağıdan fırlayan meyve öbeklerini kılıçla kesmekten başka bir iş yapmıyorsunuz. Ama meyveler güzel çizilince, bir de kılıçla yaptığınız hızlı hareketlerden ek puan alınca oyun oldukça keyifli bir hal alıyor. Yolda, durakta, metroda parmağıyla hızlı hareketler yapan ve hafif çekik bakan birisiyle karşılaşırsanız, işte o Ninja Kaka oynuyordur!


Ninja Kaka

Android Oyunları Ücretsiz , En iyi ücretsiz Android oyunlar

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER