Bilgi Zamanı

Aykut Kocaman Bilmecesi

Aykut Kocaman Bilmecesi
06 Ocak 2013 - 23:09 'de eklendi ve 754 kez görüntülendi.

Bilindiği gibi süper ligin son haftasında oynanan Fenerbahçe –Karabükspor karşılaşmasından sonra Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman görevinden istifa ettiğini maç sonu basın toplantısıyla açıkladı.Bu istifayı birçok nedene bağlayabiliriz.Bazı çevreler tarafından beklenmedik bir karar olarak görülse de şike sürecinden bu yana yaşanan zorlu süreç ve ligde alınan üst üste başarısız sonuçlar Aykut Kocaman’ı istifaya sürükledi.

aykutkocaman

Taraftarların tribünlerdeki bölünmesi her takımda olduğu gibi Fenerbahçe’de de olumsuz gelişmelere neden oldu ve istifayla sonuçlandı. Ancak futbolcuların ve yöneticilerin de araya girmesiyle Aykut Kocaman görevinin başına geri döndüğünü açıkladı. Şu anda takımıyla birlikte Antalya da kampta bulunan teknik direktör devam etme gücünü tekrar içinde bulduğu ve başarılı bir ekip olduklarını düşündüğü için görevine devam kararı aldığını basın mensupları ile yaptığı sohbet toplantısında açıkladı.

Her ne kadar alınan başarısız sonuçlar ve ligde puan sıralamasındaki düşüş takımı geride bıraksa da şike sürecinden bu yana ayakta kalmayı başarabilen Fenerbahçe takımının teknik direktörü bu zorlu görevine yeniden döndü ve takımını güçlendirmek için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Bütün takımlar için zor geçecek olan süper ligin ikinci yarısı Fenerbahçe ve teknik direktör Aykut Kocaman için bir kat daha zor geçecekmiş gibi görünüyor. Aykut Kocamanın istifası üzerine ayrıca medyada da birçok bilgi bulunmakta olup herkes farklı düşünceler içine girmiş durumda. Bir kesim istifa ile ilgili olarak olumlu düşünürken bir kesim kişi de bu istifa hakkında olumsuz düşüncelerini dile getiriyor. Sonuç olarak, Aykut Kocaman görevinin başına döndü ve 2. yarıda ipi göğüslemek adına çalışmalara başladı. Şampiyonluğun gelmemesi ve UEFA’da alınabilecek başarısız sonuçlar karşısında Başkanın ne diyeceğini herkes gibi açıkçası bizler de merak ediyoruz.

bilgizamani.net

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER