Bilgi Zamanı

Arkadaşım Hoşgeldin Yönetmenin Adı

Arkadaşım Hoşgeldin Yönetmenin Adı
08 Şubat 2014 - 12:32 'de eklendi ve 3425 kez görüntülendi.

Arkadaşım Hoşgeldin yönetmenin adı ne? Arkadaşım Hoşgeldin Yönetmeni Fırat Doğu Parlak Kimdir? Fırat Doğu Parlak kaç yaşında?

Her perşembe Kanal D ekranlarında yayınlanan ve milyonları kahkahaya boğan program Arkadaşım Hoşgeldin yeni sezona bomba gibi başladı. Geçtiğimiz yıllarda Komedi Dükkanı adıyla ekrana gelen yapımda Tolga Çevik, yönetmenden aldığı direktiflerle oynadığı sinema oyununda yaşadıklarıyla izleyenleri kahkahaya boğuyordu. Yeni sezonda isim değişikliğiyle birlikte Kanal D’de yayına başlayan Arkadaşım Hoşgeldin programında Tolga Çevik’e bir bayan partner de eşlik ediyor. Tolga Çevik sahneye güzel oyuncu Ezgi Mola ile birlikte çıkıyor ve yine yönetmenle yaşadığı diyaloglarıyla izleyenleri program boyunca güldürmeye devam ediyor.

Tolga Çevik’e arkadaşım diye seslenen yönetmen ise yıllarca kendini gizlemeyi başardı. Komedi Dükkanı bittikten sonra ilk kez Beyaz Show’da yüzünü gösteren yönetmenin adı Fırat Doğu Parlak. Kendisi 30 yaşında ve Artvin doğumlu. İlk kez Komedi Dükkanı adlı projeyi hayata geçirdi. Yani yayının patenti ona ait. Geçtiğimiz yıllarda TRT 1’de yayınlanan Mert ile Gert ve Cümbür Cemaat Aile dizilerinin de yönetmenliğini yapmıştı.

a13d19e56598d29d98cc19c9787d6519l

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER