Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

2014 AÖF İktisat Sınav Soruları ve Cevapları

Ara sınav vize işletme soruları , 7-8 Nisan 2014 AÖF İktisat Soruları ve Cevapları indir yükle aof.anadolu.edu.tr

İktisat Sınav Soru ve Cevap Anahtarı 7-8 Nisan 2014

Aöf sınav yeri öğrenme (AÖF sınav yerleri) Aöf sınav yeri 2014Açıköğretim Fakültesi 2014 Vize Soru Ve Cevaplarına sadece aşağıdaki yönergeler doğrultusunda ve aşağıdaki bağlantıdan giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Açıköğretim Faükültesi dışında hiç bir kaynakta sorular yayımlanmamaktadır. soru ve cevapalrın hafta içi açıklanması bekleniyor. Açıköğretim Fakültesi Sınav soruları e-kitap hizmeti şeklinde ve SWF dosya formatına dönüştürülerek internet üzerinden yayımlanmaktadır.

Açıköğretim Fakültesi 2014 Vize Soru Ve Cevaplarının açıklanacağı sayfa için TIKLAYINIZ

Açıköğretim Fakültesi 2014 Vize Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak Fakültebaşlığından Sınav Soruları seçeneğine, Bölüm başlığından öğretim yılını, Ders başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eogrenme.aof.edu.tr,http://eogrenme.acikogretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0, 8.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.

9 Nisan 2014

Kategori: Yaşam

3 Yorum Yapılmış.

  1. Samuel diyor ki:

    yeah i know like the engine rantigs lol but i just meant there both 4.0s, but IMO i would go with ford because they are on top now versus GM and Chrysler and especially some of the foreign company’s like Toyota.

  2. gürsoy diyor ki:

    bu TÜRKİYE EKONOMİSİ dersi başımıza bela olacak galıba neden yani kitap değişikliği yapılıyor anlamıyorum yaaaa,,, böyle saçmalık mı olur. nasıl mezun olacağız? sözde türkiye ekonomisi ama tarih coğrafya vatandaşlık karışımı yapıp önümüze atmışlar, ayıptır yaaaa :(

  3. leyla diyor ki:

    türkiye ekonomisi dersinin ara sınav soru ve cevapları ne zaman yayınlancak


Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2012 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası