Bilgi Zamanı

AKBANK Personel Alımı Sınav Tarihi Ne Zaman Akbank 2016 Yılı Personel Alımı – Son Dakika Haber

AKBANK Personel Alımı Sınav Tarihi Ne Zaman Akbank 2016 Yılı Personel Alımı – Son Dakika Haber
20 Mart 2016 - 23:07 'de eklendi ve 617 kez görüntülendi.

Akbank personel alımı ve iş başvurusu formu 2016 hakkında merak ettiğiniz herşeyi yazımızda bulabilirsiniz.Güncel iş ilanlarına ve başvuru şartlarına Akbank insan kaynakları sayfasından erişebilirsiniz.
kobiler-kobi-kosgeb-kosgep

2016 AKBANK PERSONEL ALIMI
Bankalar iş arayanların tercih ettikleri kurum ve kuruluşların başında yer arıyor. Bunun en büyük nedeni vermiş oldukları iyi çalışma olanakları ve maaş miktarları. Yine bu finans kuruluşları arasında en büyüklerinden birisi olan AKBANK 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek. İşe alacağı kişileri başvuracağı bölümlere göre sınavlı yada sınavsız olarak sadece mülakatla seçecek.  AKBANK işe alım yapacağı pozisyonları Kariyer gibi iş arama kurumlarında değil kendi web adresi üzerinde yer alan insan kaynakları departmanı üzerinden duyurmaktadır.  Aşağıdaki bağlantılar sayesine iş bankası açık pozisyonları görebilir ve sınav tarihlerine, başvuru şartlarına bakabilir ve takip edebilirsiniz.

ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ
Yayınlanma Tarihi:  3.8.2015 Son Başvuru Tarihi:  30.9.2015 İl: İstanbul,Kocaeli Ülke: Türkiye Çalışma Şekli: TAM ZAMANLI
İşin Tanımı:
Gebze Şekerpınar’da bulunan Akbank Bankacılık Merkezinde yer alan Çağrı Merkezimizde yetişip, geleceğin bankacısı olacak adaylar arıyoruz.
Aranan Özellikler:
TC vatandaşı olmak 1987 ve sonrası doğumlu olmak Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak  Üniversitelerin (Lisans veya Önlisans) ilgili bölümlerinden mezun olmak İstanbul Anadolu Yakası (Tüm İlçeler) veya Kocaeli ikametli olmak Bankamızca 2015 yılı içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış olmak Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak.

GİŞE YETKİLİSİ – İSTANBUL AVRUPA YAKASI ŞUBELER
Yayınlanma Tarihi:  17.6.2015 Son Başvuru Tarihi:  30.8.2015 İl:  İstanbul Ülke:  Türkiye Çalışma Şekli:  TAM ZAMANLI
İşin Tanımı:
Gişe Yetkilisi olarak yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. Aranan Özellikler:
TC vatandaşı 1987 ve sonrası doğumlu İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Örgün Öğretim Lisans mezunu Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli Müşteri ve kalite odaklı Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş adaylar aramaktayız.
GİŞE YETKİLİSİ – İSTANBUL ANADOLU YAKASI ŞUBELER
Yayınlanma Tarihi:  17.6.2015 Son Başvuru Tarihi:  30.8.2015 İl:  İstanbul Ülke:  Türkiye Çalışma Şekli:  TAM ZAMANLI
İşin Tanımı:
İstanbul Anadolu Yakası şubelerimiz için Gişe Yetkilisi olarak yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Özellikler:
TC vatandaşı 1987 ve sonrası doğumlu İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Örgün Öğretim Lisans mezunu Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli Müşteri ve kalite odaklı Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş adaylar aramaktayız.
2015 AKBANK Personel Alımı Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ
Kariyer Prensipleri
​Din ve mezhep, dil, ırk, cinsiyet, yaş, siyasal düşünce ve felsefi inanç ve benzeri sebepleri gözetmeksizin tüm çalışanlara eşit yaklaşım, İnsan kaynakları uygulamalarında şeffaf yönetim, bilgilendirme ve etkin iletişim, Performansa ve geribildirime dayalı, adil ve tutarlı yönetim, Tüm çalışanların taleplerinin ve önerilerinin tek bir kontakt noktadan alınıp değerlendirilmesi, Sürdürülebilir başarının desteklenmesi amacıyla değişime ve gelişime açık insan kaynağı yetiştirilmesi, Çalışanların bilgi, beceri ve yeteneklerine uygun gelişme imkanlarını en iyi ve en üst düzeyde kullanmasını sağlayabilecek ortamın yaratılması, Çalışan bağlılığı ve memnuniyetinin sürekli arttırılması.
Kariyer yönetimi sistemi, bankamıza aşağıdaki alanlarda katkı sağlamayı amaçlar.​  Organizasyonun etkin işleyişinin devamlılığını sağlamak, Kaliteli çalışan profilini kuruma çekebilmek, Kuruma bağlılık ve motivasyon sağlamak, İletişimi geliştirmek, Çalışanlar için dikey ve yatay kariyer olanakları sunmak, Çalışan beklentilerine cevap vermek ve çalışan tatminini sağlamak, Çalışanların kendi değer, beceri ve ilgi alanlarını keşfedeceği kişisel kariyer yolları önermek, Kişisel gelişim imkanı sağlamak, Kritik pozisyonları yedekleyen altyapı oluşturmak. ​ AKBANK PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI
Yönetici Adayı /Müşteri İlişkileri Yönetici Adaylarında Aranan Özellikler
28 yaşını doldurmamış olmak, Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren, eleman istihdam edilecek iş koluyla ilgili bölümlerinden mezun olmak (İlgili ilanlar dahilinde ayrıntılı bilgi verilmektedir), Tercihen yüksek lisans mezunu olmak Çok iyi derecede İngilizce bilmek Bankamızın temel yetkinliklerine sahip olmak gerekmektedir.
Asistan Adaylarında Aranan Özellikler​
28 yaşını doldurmamış, Üniversitelerin istihdam edilecek iş koluyla ilgili minimum lisans bölümlerinden mezun, Bankamızın temel yetkinliklerine sahip olmak gerekmektedir.
İşe Alım Süreci Kariyer sitemiz “kariyer.akbank.com” altında veya diğer kariyer sitelerinde ilanlarımızı yayınlarız. İlanda belirtilen kriterler doğrultusunda uygun adayları işe alım sürecine dahil ederiz. Ekibimiz adaylar ile irtibata geçerek adayı süreçlerimize davet eder. Adaylar her bir süreç adımı ile ilgili önceden bilgilendirilir. Ayrıca adaylarımız durumlarını kariyer.akbank.com’dan da takip edebilirler. Bu aşamada adaylarımızın kariyer.akbank.com’dan özgeçmişlerini oluşturmaları bekleriz. Akbank yetenek testi ve çeşitli mülakat yöntemleri ile uygun adaylar belirlenir. Mülakat ve yetenek testleri ile işin gerekliliklerine uygun olduğu belirlenen adaylar için teklif süreci başlatılır. Teklifimizi olumlu değerlendiren adaylar ile işe alım sürecinin son aşamasına gelinir ve göreve başlaması için gerekli hazırlıklar yapılır.
Deneyimli Adaylarda Aranan Özellikler
Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun, Konusunda deneyim sahibi, Pozisyonun gerektirdiği teknik ve fonksiyonel yetkinliklere sahip.​   Bankamızda deneyimli işe alım süreci aşağıdaki şekilde işlemektedir:
Kariyer sitemiz “kariyer.akbank.com” altında veya diğer kariyer sitelerinde ilanlarımızı yayınlarız.​ İlanda belirtilen kriterler doğrultusunda uygun adayları işe alım sürecine dahil ederiz. Bu aşamada adaylarımızın ​kariy​er.akbank.com​’dan özgeçmişlerini oluşturmaları bekleriz. İşe alım ekibimiz işin gerekleri doğrultusunda seçme ve yerleştirmede uygulanacak uygun yöntemlere karar verir. Ekibimiz adaylar ile irtibata geçerek mülakat veya değerlendirme merkezi süreçlerine adayı davet eder. Mülakat ve değerlendirme merkezi süreçlerinde işin gerekliliklerine uygun olduğu belirlenen adaylar için teklif süreci başlatılır. Teklifimizi olumlu değerlendiren adaylar ile işe alım sürecinin son aşamasına gelinir ve göreve başlaması için gerekli hazırlıklar yapılır.​

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER