9:56 am - Çarşamba Eylül 3, 2014
Sponsorlu bağlantılar

AK Parti Miting Programı 2014

Pazartesi, 24 Şubat 2014, 23:13 | Genel | 0 Yorum
by tayyar
Sponsorlu bağlantılar

AK Parti Miting Programı 2014, Ak parti mitingleri ne zaman, ak parti mitingleri hangi şehirde.

Yerel seçimler için Sivas’ta mitinglere başlayan Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan sırayla Afyon ve Kütahya’da mitingler verdi. Başbakan perşembe günü Burdur, cuma günü Balıkesir, cumartesi günü Eskişehir ve Denizli, pazar gününde ise Muğla ve Mersin’de miting düzenleyecek.

Başbakan Erdoğan 30 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına son hızla başladı. Miting programı her zamanki gibi oldukça yoğun olan başbakan salı günü parti grup toplantısının ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ODTÜ Yolu’nun açılışına katılacak. Daha sonra Savunma Sanayii İcra Kurulu toplantısına iştirak edecek Erdoğan, çarşamba günü cumhurbaşkanı Abdullah Gül’le olağan görüşmesini gerçekleştirecek ve MGK toplantısına katılacak. Perşembe gününden itibaren ise toplam 6 şehirde düzenlenecek olan mitinglere katılmaya başlayacak.

indir (4)

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası