Bilgi Zamanı

Adobe Flash Player Nedir

Adobe Flash Player Nedir
19 Aralık 2013 - 20:00 'de eklendi ve 1423 kez görüntülendi.

Adobe Flash Player Nedir? Adobe Flash Player Nasıl İndirilir? Adobe Flash Player Nasıl Kurulur? Adobe Flash Player ne işe yarar? Adobe flash player kurulumu.

İnternette gezinirken karşımıza en fazla çıkan sorun Adobe Flash hatasıdır. Özellikle video izlerken veya online müzik dinlerken Adobe Flash Player yüklü değil uyarısı çıktığı için istediğimiz müzik veya videoları oynatamayız. Peki sıklıkla karşılaştığımız ama anlamını çoğu kişinin bilmediği Adobe Flash Player nedir? Sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Adobe Flash Player, internette online video, müzik veya resim gibi galeri işlemlerini oynatmaya yarayan bir medya oynatıcısıdır. Bilgisayarınızda bu program yüklü olmadığı zaman veya sürümü eski olduğunda müzik ve video açarken bu tarz bir sorunla karşılaşmanız mümkündür. İnternetteki tüm hareketli medya işlemleri bu program sayesinde yapılır. Bilgisayarınızın olmazsa olmaz programlarından bir tanesidir. Yıllardır kullanılan ve bütün işletim sistemlerince benimsenmiş bu programı yüklemek ise oldukça kolay. Adobe’nin resmi internet sitesinde belirtilen yolları takip ederek yükleme ve kurulum işlemlerini yapabilir. Ardından Flash Player sorununu çözebilirsiniz.

Adobe Flash Player sadece müzik ve videolarda değil, çevrimiçi oyunlarda da gereklidir. Aynı müzik ve video gibi hareketli medya işlemlerinden biri olan çevrimiçi oyunlar da bu programla çalımaktadır. Yani internette bir oyun oynamak istiyorsanız aynı şekilde programın bilgisayarınızda yüklü olması gereklidir. Eğer sizin bilgisayarınızda bu program hala bulunmuyorsa en kısa sürede Adobe’nin internet sitesinden ücretsiz bir şekilde indirip kurulumunu kolayca yapabilirsiniz.

flashplayer

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER