Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

Ne kadar da önemli bir derstir. 8. Sınıf Türkçe 1. Dönem 2. Yazılı sorularını sevgili öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için paylaşıyoruz. 2013 2014 yazılı soruları Eğitim Öğretim yılı 8. Sınıf Türkçe dersi için 1. Dönem 2. Yazılı sorularını bu sayfadan indirip yararlanabilirsiniz. Değerli öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak ve rehber olması maksadıyla sitemizde yer verdiğimiz bu yazılı sorularını aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra belirecek olan butona tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılı sorularının düzgün görüntülenebilmesi için Microsoft Word programının bilgisayarınızda yüklü olması gereklidir. Linkin görünür hale gelmesi için sürenin dolmasını bekleyiniz.

 

Türkçe 8. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

 

8. Sınıf Türkçe Dersi Birinci Dönem 2. İkinci Sınav Soruları 2013 2014 8. Sınıf Türkçe Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları Türkçe Yazılı Soruları Cevap Anahtarı Cevapları Hazırlık Çalışma Soruları  8. Sınıf Türkçe 1. Dönem 2. Yazılı Soruları ve Cevapları İndir 8. Sınıf Türkçe Yazılı Soruları 2013 2014

Kategori: Yaşam

8 Yorum Yapılmış.

 1. Volkan diyor ki:

  Lütfen yyaaa şunları indirmeli değilde sitede çözmeli olarak yapsak olmuyo…

 2. S.KAYA diyor ki:

  ARKADAŞLAR SBS İNŞALLAH HEPİMİZ İÇİN KOLAY GEÇER VE HEPİMİZ İSTEDİĞİMİZ YERLERE GİDERİZ …BEN ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUM :)

 3. baba diyor ki:

  arkadaşlar sbs de neyapmayı düşünüyorsunuz
  2013 senesinin

 4. baba diyor ki:

  bencede arkadaşlar mesela bizim bilgisayar kaldırmaz

 5. emre diyor ki:

  İndirilmeyip siteden çözülse daha iyi :)


Facebook FriendFeed Twitter RSS Beslemesi

Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2013 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası