1:11 pm - Perşembe Ağustos 21, 2014
Sponsorlu bağlantılar

4. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

Çarşamba, 4 Aralık 2013, 18:07 | Yaşam | 15 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

Sözel derslerin en zevkli olanlarından bir tanesi de 4. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı sorularını sevgili öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için paylaşıyoruz. 2013 2014 yazılı soruları Eğitim Öğretim yılı 4. Sınıf Sosyal Bilgiler dersi için 1. Dönem 2. Yazılı sorularını bu sayfadan indirip yararlanabilirsiniz. Değerli öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak ve rehber olması maksadıyla sitemizde yer verdiğimiz bu yazılı sorularını aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra belirecek olan butona tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılı sorularının düzgün görüntülenebilmesi için Microsoft Word programının bilgisayarınızda yüklü olması gereklidir. Linkin görünür hale gelmesi için sürenin dolmasını bekleyiniz.

 

Sosyal Bilgiler 4. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları aşağıda

 

Çocuklar bu dosyada 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi Birinci Dönem 2. İkinci Sınav Soruları 2013 2014 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları Sosyal Bilgiler Yazılı Soruları Cevap Anahtarı Cevapları Hazırlık Çalışma Soruları  4. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Soruları ve Cevapları İndir 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Yazılı Soruları 2013 2014 bilgilerine ulaşabilirsiniz.

15 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "4. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Soruları"

 1. BiliNMİYOR diyor ki:

  nerede cevap /123

 2. eda diyor ki:

  çok güzel sorular
  çok beğendim

 3. hasan diyor ki:

  ne diyon lan

 4. mustafa diyor ki:

  test çözücegim

 5. savet diyor ki:

  yazılı yapmak istiyorum

 6. samet can çorbacı diyor ki:

  güzelmiş

 7. enes fatih turan diyor ki:

  milli mücadele soruları

 8. buğra diyor ki:

  sosyal bilgiler 2 yazılı soruları

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası