Bilgi Zamanı

2015 Güneş Tutulması Türkiye’den İzlenebilecek mi

2015 Güneş Tutulması Türkiye’den İzlenebilecek mi
10 Ocak 2015 - 22:20 'de eklendi ve 1392 kez görüntülendi.

2015 güneş tutulması, 2014 güneş tutulması ne zaman, 29 nisan güneş tutulması türkiyeden izlenebilecek mi hakkında bir yazı paylaşıyoruz.

2015 tarihinde saat 06:00’da nadir görülen bir güneş tutulması yaşanacak. Tutulma Antartika, Avustralya ve Yeni Zelanda’da tam olarak görülebilecek. Oğlak kuşağında gerçekleşeceği için maalesef tutulma Türkiye’den gözlenemeyecek. Güneş tutulmaları ortalama iki yılda bir meydana geliyor. Ya tam olarak görülmüyor ya da çok kısa sürüyor. En son uzun güneş tutulması bundan yedi yıl önce gerçekleşmişti. O günden beri Dünya’da tam tutulma yaşanmıyor.

Güneş tutulmaları Dünya’da bazı burçların çekim kuvvetini etkilediği için bugünlerde yapacağımız işlerde iki kat daha dikkatli olmalısınız. Eğer önemli bir işe başlıyorsanız burcunuza göre hareket etmelisiniz. Diğer sitelerden konuyla ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ancak güneş tutulması bazı burçlara şans getirirken bazı burçların ise ikili ilişkilerinde zararlı bir süreç başlatabiliyor. Hepinize bu haftayı kolay bir şekilde geçirmenizi diliyoruz.

indir (4)

29 Nisan Güneş Tutulması Saat Kaçta Yazımız Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Hemen Bizimle Paylaşabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • öznur ;

    2015 tarihi görülecek mi güneş tutulması

    24 Ocak 2015 17:58