Bilgi Zamanı

25 Ocak 2014 AÖF Final Soruları

25 Ocak 2014 AÖF Final Soruları
24 Ocak 2014 - 19:11 'de eklendi ve 877 kez görüntülendi.

Aöf final soruları, 25 ocak 2014 aöf final soruları pdf, aöf final soruları pdf indir.

25 Ocak 2014 tarihinde yapılacak olan aöf sınav soruları Anadolu Üniversitesi internet sitesinde en kısa zamanda elektronik kitap formatında yayınlanacaktır. Anadolu Üniversitesi internet sitesindeki e kitap bölümünden kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaparak sorulara ulaşabilirsiniz. E kitap bölümüne ulaşmak için öğrenci bilgi sisteminizi açın. “Fakülte” sekmesine tıklayın. Ardından şu adımları takip edin: Sınav soruları — Bölüm (istediğiniz bölümü seçin) — Ders(İstediğiniz bölüm dersini seçin). Bu adımları takip ettikten sonra istediğiniz derse ait final sınavı karşınızda olacak.

Açıköğretim işletme veya iktisat fakültesi öğrencisiyseniz tc kimlik numaranızla öğrenme portalında oturum açabilirsiniz.

Açıköğretim Batı Avrupa Programı öğrencisiyseniz tc kimlik numarası yerine öğrenci numaranızla oturum açmanız gerekecektir.

Anadolu Üniversitesi’nin örgün öğretim öğrencileri normal bir şekilde sisteme girerek gerekli sorulara ulaşabilir.

Yabancı uyruklu öğrenciler 9 ile başlayan öğrenci numaralarıyla sisteme giriş yapacaklardır.

Anadolu Üniversitesi öğrencisi değilseniz. Konuk bölümünden kullanıcı adı ve şifre alarak sorulara ulaşmanız mümkündür. Konuk sekmesinden sisteme girdiğiniz zaman sadece belli başlıkları ve konuları görüntüleyebilir, öğrencilerin ulaşabildiği bazı yerlere erişime kapalı olabilirsiniz.

AÖF 25 Ocak 2014 Final Sınav sorularıyla ilgili soru ve görüşlerinizi aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

aoflogo

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER