Bilgi Zamanı

2016 Makyaj Trendi Nedir

2016 Makyaj Trendi Nedir
27 Şubat 2016 - 1:27 'de eklendi ve 860 kez görüntülendi.

Her kadın güzeldir ama daha güzel görünmeyi kim istemez ki. Bir kadın için en önemli değerlerden biri güzel görünmek ve her anında kendini güzel hissetmektir.Peki 2016 da kadınların nasıl daha güzel göründüğünü biliyor musunuz? Her yıl değişen makyaj stili bu yıl nasıl? Güzelliğine önem veren her kadının cevabını bilmesi gereken bu ve buna benzer bir takım soruların cevabını bulmak ve güzellik ile ilgili çok daha fazla bilgiye ulaşmak için, sizin için yayınlamış olduğumuz bu haberimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Bu yıl kadınlar doğal güzelliklerini vurgulamaktan yana olmaktadır. Bu yıl genellikle kadınlar tarafından sade göz makyajı hafif allıklar güzelce aydınlatılmış parlak ten ve dudak rengine yakın tonlarda ruj tercih ediliyor. Az uğraşılmış gibi görünen ama tüm güzelliğinizi ortaya çıkaran bu makyaj her kadının tercihi olarak belirtilmektedir.

Günlük makyajı konuştuk birazda gece makyajından bahsetmeye ne dersiniz? Yıla bomba gibi düşen Kım Kardashian makyajı yani kontur tekniği en tercih edilen gece makyajı olarak belirtiliyor. Gündüz masum güzelliğini ortaya çıkaran kadınlar gece tüm kadınsılığını vurgulamaktan yana olmaktadır. Bunu nasıl mı yapıcaksınız? Öncelikle kontur yaparak yüzlerine boyut kazandırıyosunuz aynı zamanda aydınlatıcı uygulayarak cildinize ıslak bi görünüm katıyosnuz takma kirpikle gözleri daha çarpıcı hale getirdikten sonra altın vuruşu koyu renk bir rujla dudaklarda yapıyorsunuz. Güzel günleriniz olmasını diliyoruz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER