Bilgi Zamanı

2014 Burç Yorumları

2014 Burç Yorumları
26 Aralık 2013 - 23:41 'de eklendi ve 1011 kez görüntülendi.

Burç yorumları, yıllık burç yorumları, burç yorumları 2014, 2014 yılında hangi burçları ne bekliyor? Bütün sorularınız cevabı yazımızda.

Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan: Ailenizle ilgili önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Daha fazla para kazanmaya çalışacaksınız. Ailenizin genişlemesi veya taşınma durumları gündeme gelebilir. Finans ve iş dünyasından önemli kişilerle tanışacak ve çevrenizi geliştireceksiniz.

Boğa Burcu 21 Nisan-21 Mayıs: Sıkıntılarınız azalacak. Sınavlarda başarılarınız artacak. Sosyal ilişkileriniz gelişecek. Kısacası boğa burcunu bu yıl çok iyi gelişmeler bekliyor. Ev veya araba alarak servetinizi arttırabilirsiniz.

İkizler Burcu 22 Mayıs-21 Haziran: İşinizi ve çevrenizi değiştirmek isteyeceksiniz. Kariyerinize odaklanarak iş dünyasında yükselmeye çalışacaksınız. Arkadaş çevrenizde bazı değişikliklere giderek yeni bir sosyal çevre oluşturabilirsiniz.

Yengeç Burcu 22 Haziran-22 Temmuz: Akademik kariyerinizde ilerleme kaydedebilir, güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Ancak maddi harcamalar yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Parayı elinizde tutmakta zorlanabilirsiniz.

Aslan Burcu 23 Temmuz-23 Ağustos: Karşınızdaki kişilerle samimiyet kurmadan önce onları iyi bir şekilde değerlendirin. Her insana kolay kolay güvenmeyin. Yıl sonuna doğru büyük projelere imza atabilirsiniz.

Başak Burcu 24 Ağustos-22 Eylül: 2014 yılında çok iyi para kazanacak, maddi anlamda iyi bir yıl geçireceksiniz. Evliyseniz bir çocuk sahibi olmanızın zamanı geldi.

Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim: Ailenizi ihmal etmek istemiyor, ancak aynı zamanda da işinize odaklanmak istiyorsunuz. Fırsatları değerlendirirseniz önemli başarılar kazanacaksınız. Bu süreçte aileniz ve yakınlarınız desteğini yanınızda bulacaksınız. Sizin için şans dolu bir yıl olacak.

Akrep Burcu 23 Ekim-22 Kasım: Evlilik ve ilişkiler konusunda önemli değişiklikler yapacaksınız. Hayatınızda radikal değişiklikler yapacak, hatta evinizi bile değiştirmek isteyeceksiniz. Bu dönemlerde temkinli davranmakta fayda var.

Yay Burcu 23 Kasım-21 Aralık: Tıpkı akrepler gibi yaylar da bir değişim içinde olacak. Eğitim için yurtdışına çıkabilir, hiç aklınızda yokken birden kendinizi nikah masasında bulabilirsiniz. Evliler de bir bebek sahibi olmaya hazırlıklı olmalı.

Oğlak Burcu 22 Aralık-20 Ocak: Yılın ilk yarısı bazı konularda zorluklar yaşayacak, ancak ikinci yarısında feraha erişeceksiniz. Sosyal hayatınız renklenecek, hayatınız düzene girecek.

Kova Burcu 21 Ocak-18 Şubat: İş alanında yılın ilk yarısında verimli bir dönem yaşayacaksınız. Harcama yaparken dikkatli edin. Fazla açılmamakta yarar var. Fırsatlar iyi ama değerlendirmesi size kalmış.

Balık Burcu 19 Şubat-20 Mart: Bolluk ve bereket dolu bir yıla giriş yaptınız. Uzun zamandır planladığınız şeyleri hayata geçirmek için iyi bir ortam bulacaksınız. Yeni insanlarla tanışarak sosyal hayatınızda bir canlanma yaratacaksınız.

images

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER