2:09 pm - Perşembe Ağustos 31, 4282
Sponsorlu bağlantılar

2013 Yengeç Burcu Aşk Nuray Sayarı

Çarşamba, 7 Kasım 2012, 14:47 | Yaşam | 1 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar
Nuray Sayarı Yengeç Burcu Aşk Hayatı 2013
Yengeç Burcu Aşk 2013
2013 Yılında Yengeç Burcunun Aşk Hayatı Nasıl Olacak?

2013 Yengeç Burcu Aşk Nuray Sayarı Yorumu

2013 yılında gözü kara bir aşık gibi davranabileceğiniz bir dönem değil. Çünkü yılın büyük bir kısmında ev ve aileyle ilgili sorumluluklarınız buna izin vermeyecek. Kontrol arzunuz yüzünden çevrenizdekilerin duyguları üzerinde tam hâkimiyet sağlamak isteyebilir ve çekiciliğinizi kanıtlamaya çalışabilirsiniz. Yılın ilk aylarında artan tutkularınız ilişkileriniz konusunda beklentilerinizi arttırıyor.

Bu devre içinde huzursuz ve gergin tavır içinde olmaktan kaçının. Ayrıca ikili ilişkilerinizde ortaya çıkan sorunları da fazla büyütmeyin. Temmuz ayından itibaren karşılaşacağınız kişilerden etkilenecek ve daha sıcak ilişkiler içine gireceksiniz. Fakat başkalarının yüzünden ilişkinizin ilerlemesi mümkün olmayabilir. Aslında harekete geçtiğiniz konularla ilgili mücadele gücünüz yüksek, sorunlardan kaçmak yerine üstüne giderek çözümleyebilirsiniz. Yılın son çeyreğinde aşık olacağınız kişiyle karşılaşabilir ve son derece romantik bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Ayrıca iş yerinizdeki kişilere de dikkat etmelisiniz.Kalbinizi kazanmak isteyen bir su burcuyla karşılaşabilirsiniz. Bu birlikteli evlilik ile sonuçlanabilir.Güzel bir yıl olacak.

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "2013 Yengeç Burcu Aşk Nuray Sayarı"

  1. aycan diyor ki:

    süper bnim burcum yengeç çok beğendim

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası