Bilgi Zamanı

2013 Terazi Burcu Aşk Nuray Sayarı

2013 Terazi Burcu Aşk Nuray Sayarı
08 Kasım 2012 - 18:50 'de eklendi ve 3878 kez görüntülendi.
Nuray Sayarı Terazi Burcu Aşk Hayatı 2013
Terazi Burcu Aşk 2013
2013 Yılında Terazi Burcunun Aşk Hayatı Nasıl Olacak?

2013 Terazi Burcu Aşk Nuray Sayarı Yorumu

2013 yılında hayatı daha ciddiye alıyor ve önemsenmek istiyorsunuz. Geçen yıldan beri aşk konusunda pembe hayallerinizi giderek büyüten Jüpiter bu yılın ilk ayında altıncı evinizde hareket etmeye başlayarak sizi bu hayal dünyasından uzaklaştıracak. Günlük işlerinizin artmasıyla pembe hayaller de yerini gerçek dünyaya bırakacak.

Satürn’ün kısıtlayıcı ve baskıcı etkisiyle bunalmaya başlamışken, bir de artan günlük meşguliyetleriniz sayesinde yılın ilk yarısında biraz daha zorlanabilirsiniz. Fakat yılın ikinci yarısında beklenmedik olaylar hayatınızı değiştirebilir. Özellikle aşk açısından çok hareketli günler sizi bekliyor. Sürpriz bir şekilde başlayan ilişkinizi ciddi bir boyuta taşıyabilir ve resmileştirebilirsiniz. Eğer evli iseniz veya ciddi bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha da geliştirecek ve daha sıcak bir hale getireceksiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • gülsen gezer ;

    benim anlıyamadığm şey terazi burcunun 6.evide nasıl jüpiter olacak jüpiter 2013 yılının haziran ayına kadar ikizler bucunda hareket edecek oda tersilerin 9.evinde hareket edecek demektir lütfen bunu acıklayın teşekkür ederim

    09 Aralık 2012 23:32