Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar
Nuray Sayarı Oğlak Burcu Aşk Hayatı 2013
Oğlak Burcu Aşk 2013
2013 Yılında Oğlak Burcunun Aşk Hayatı Nasıl Olacak?

2013 Oğlak Burcu Aşk Nuray Sayarı Yorumu

Güç ve kararlılık sizden yana…2013 yılında büyük bir bölümünde Balık burcundaki, Jüpiter ve Uranüs’ten aldığınız olumlu etkilerle ilişkilerinizde büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Zaten bir süredir içinizden yükselen ama nedenini tam olarak anlayamadığınız duygular üzerinizde büyük bir baskı oluşturuyor olabilir. Bu baskıyla hayatınızda hemen her şeyi değiştirmek isteyebilir ve şimdiye kadar yaptığınız hiçbir şeyin sizi tatmin etmediğini düşünebilirsiniz.
Aslında hayatın anlamını sorguladığınız bu dönemde gelişiminiz için artık ihtiyacınız olanla karşılaşacaksınız. Ama karşınıza çıkan engeller sizi biraz zorlayabilir. Bu zorluklar ilişkilerinize de yansıyacak. Fakat yılın ilk yarısında Jüpiter’in olumlu etkisiyle yapmanız gereken değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz. Onun koruyucu enerjisi fırsatları rahatça kullanmanızı sağlayacak ve doğru kişileri bulmanıza yardım edecektir. Bu dönemde devam eden ilişkilerinizle de ilgili en doğru kararları verebilirsiniz.

Eğer bir ilişkiniz yoksa sizi çok etkileyecek biriyle karşılaşmanız mümkün. Yılın ikinci yarsında Jüpiter’in desteği azalacağı için, olayların sizi biraz daha zorlaması söz konusu olabilir. Ama bu yıl her şeyle baş edecek müthiş bir güç ve kararlılığa sahipsiniz.

Kategori: Yaşam

4 Yorum Yapılmış.

 1. canan öztürk diyor ki:

  slm nuray abla ben oğlak burcuyum benim burcumun özellikleri söyleyebilirmisiniz.

 2. Çiğdem diyor ki:

  oğlak burcuyum 2013 bana neler getirecek

 3. Ziyaretçi diyor ki:

  sevgili nuray hanım ben 15.01.1976 sabah saat 10 da ankaranın bir ilçesinde doğmuşum aşktan yana hiç yüzüm gülmedi hala bekarım hiç evlenmedim son birkaç aydır hayatım alt üst oldu lütfen yardım ederseniz çok mutlu olacam

 4. parlak yıldız diyor ki:

  nuray abla size ulaşmak istiyorum ben 30 yaşındayım daha evlenmedim çook yere baktırdım diyorlar üstünde büyü var nasıl yapaçağım bana yardımcı ol lütfen oğlak burcuyum……


Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2012 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası