4:42 pm - Cuma Ağustos 22, 2014
Sponsorlu bağlantılar

2013 Mersin Akdeniz Oyunlarında Gönüllü Başvuruları Ne Zaman

Salı, 4 Aralık 2012, 21:32 | Yaşam | 16 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

13 -20 Haziran 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan 2013 Mersin Akdeniz Oyunları kapsamında, oyunlarda görev alacak gönüllüler alınacak. Gönüllü alım başvuruları henüz başlamadı. Bu konuda resmî kaynaklardan elde edilen bir bilgi olmamakla birlikte, bu yönde oluşabilecek bir kararı sitemizden takipçilerimize duyuracağız.

Oyunlar öncesinde, oyunlar sırasında ve sonrasında Mersin için tarihi önem arz eden bu dev organizasyonda gönüllülerle birlikte çalışmak 2013 Mersin Akdeniz Oyunları komitesine de eminiz gurur ve mutluluk verecektir. Dev projelerin hayata geçirileceği 2013′te  olabildiğince daha fazla gönüllü katılımı sağlanmaya çalışılacaktır. Gönüllü olarak başvuracak kişilerde zamanlarının esnekliği ve fazlalığı sürece olan katkılarını daha da fazla arttıracaktır. Başvurularınız bu açıdan dikkate alınacaktır.

Gönüllü Katılım İşlemleri İçin Aşağıdaki Telefon Numarasını Kullanabilirsiniz

Gönüllüler için irtibat numarası: 0324 325 28 29 (Genel Koordinatörlük)

Gönüllü Başvuruları Başladığında Bu Sayfadan Duyurulacaktır. Gelişmelerden Anında Haberdar Olmak İçin Lütfen 2013 Mersin Akdeniz Oyunları Hayran Sayfamızı Beğenin. Sayfamız İçin Tıklayın

16 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "2013 Mersin Akdeniz Oyunlarında Gönüllü Başvuruları Ne Zaman"

 1. solososd diyor ki:

  para verecekler mi ne kadar verilecek ?

 2. PINAR PAKSOY ŞERBET diyor ki:

  2013 AKDENİZ OLİMPİYAT OYUNLARINDA ÜCRETLİ OLARAK GÖREV ALMAK İSTİYORUM. ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM.

 3. burcnn diyor ki:

  yha nerden bakıcam ne zamn ve hangi tarihte olucagıma kayıt yaptırdım amaa sonuc yok kabul de edildim

  • gözde diyor ki:

   ben kaydolurken verdiğim hesaba ulaşamıyorum.mail oraya gelmiş olmalı ama ben giremiyorum hesabıma.başka bi yol var mı kabul edlilip edilmediğimi öğrenmek için? yardımcı olursanız sevininirm

 4. nadiye diyor ki:

  ben de başvuru yapmak istyorm hangi siteden yapılıyor

 5. ASUMAN OĞUZCAN diyor ki:

  merhabalar, ben emekli öğretmenim. mersinde yaşiyorum. gönüllü organizasyon da görev almak için başvuru formunu doldurdum ama gönderemedim. ne yapmam gerekir..

 6. bss diyor ki:

  gönüllü olarak görev almak için formu doldurmak dışında ne yapmamız gerekiyor??

 7. Duygu diyor ki:

  Akdeniz oyunları projesinde çalışmak için iş başvuruları ne zaman yapılacaktır?ne kadar çalışana ihtiyaç var? ve kriterler nelerdir?

 8. mehtap doğan diyor ki:

  ben de görev almak istiyorum orta derecede ingilizcem var hala eğitimlerime devam ediyorum eyof 2011 de ve 2006türk halk oyunları final yarışmasında mihmandar olarak görev aldım başvuru formu ile ilgili bilgiler ne zaman verilecek kebul edilme olanağım var mı??

  • yusuf diyor ki:

   slm ben gönüllü olarak görev almal istiyorum ve formu doldurdum ama gönderemedim acaba başvuru tarihleri sona mı ermiş?? ayrıca gönüllü olarak görevli olanlara belli bir ücret verilecek mi???

 9. Şevki EREN diyor ki:

  Bütün dileğimiz bu büyük organizasyondan Mersin ve Mersinliler yüzünün akıyla çıkar.Herkes kendini görevli saymalı ve bu görev hepimizindir.Başarılar…

 10. NEZAKET ÖZÇİÇEK diyor ki:

  Gönüllü alım başvuruları ne zaman başlayacak acaba?

 11. özge diyor ki:

  2013 Akdeniz oyunlarında gönüllü yada ücretli çalışacak elemanlarda aradığınız vasıflar konusunda ilgilenmek istiyorum.Teşekkür ederim

 12. eyof 2011 diyor ki:

  eyof 2011 de ulaştırma birminde görev almıştım uluslar arası geçerliliği olan olimpiyat sertifikası ve takım çalışması sertifikalarım car acaba bu oyunlarda öncelik tanınacak mı ?

  bilginiz varsa yardımcı olursanız tşk ederim

 13. İSTEK diyor ki:

  gönüllü olmak için gerekli kriter leriniz olması lazım

  özellikle yabancı dil önemli olması gerekli

  Belediyelerden halk eğitim merkezlerinden yabancı dille ilgili eğitim

  şimdiden başlanılması faydalı olur kanısındayım …

  tabii yapılacak çook iş var çook…

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası