2:09 pm - Pazar Ağustos 31, 7175
Sponsorlu bağlantılar

2013 İlkbahar Yaz Trendleri ( Modası )

Perşembe, 5 Ocak 2012, 11:54 | Yaşam | 0 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

2013 ilkbahar ve yaz trendleri ortaya çıkmaya başladı. Peki  2013 yılı İlkbahar Yaz Kreasyonu Nasıl Olacak ?

Paris’den Nelly Rodi Trendlab firması ile 2013 yılının moda renkleri, trendleri ve aksesuarları hakkında bilgi

Size kanyonu hatırlatacak altın, haki ve toprak renkleri kullanılacak. Pelerin şeklinde mantolar, kemerli paltolarda terekota renkleri, turuncu-kahve deriler, kurak toprakların, kurumuş çamurların renkleri ve dokuları yer alacak.

Kumaşların doğal ve yumuşak hallerini kullanılacağı giysilerde kırmızı, hardal, turuncu kahverengi deriler, üzerine vernik atılmışçasına oldukça parlak olacak.

Büyük palmiye ağaçlarından da esinlenilen temada, yenmiş, ısırılmış ağaç yaprakları gibi eskitilmiş yıpranmış kumaşlar olacak. Giysilere artı olarak tüylü, deri kolye ve aksesuarlar takılacak.

Elbiselerde lüks görünümlü ajurlar olup elbiseler sanki 2. bir bedenmiş gibi vücudu saracak. Tona ton çalışılan elbiselerde örgüler, makromeler, delikli güderiler, lazer kesikler, desenler, ponponlar ve minik aynalar eklenecek.

Fular etkisi 2013′te desen olarak değil fuları sanki giysilere yapıştırmış gibi dış kenarları görülecek şekilde tasarlanacak. Gömleklerde Tunus yakalar, pantolonlarda şalvar etkileri olacak.

Toparlamak gerekirse kanyonda yaşamış gibi kirli, kumlu, eskitilmiş bir görünüm göreceğiz.

2013 İlkbahar Yaz Modası , İlkbahar Yaz Trendi 2013 , 2013 İlkbahar Yaz Kreasyonu , İlkbahar Yaz Trendleri Neler 2013

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası